0

Lol ;o

0

Pewnie chodziło mu o to, że będzie te 10 mln. więcej do zakupu Silvy.

0

Hahahahha :D

0

Ronaldo nie kiwaj już, tylko idź spać :D

0

Alexis, to Ci się udało ;d

0

Formę może i mają. Tutaj chodzi raczej o motywacje i siły.

0

Hahahaa :D

0

Hahahahahahahahhahhahaha

0

Azpilicueta - następny cudak :D

0

Hahahahahaaaa

0

Taką bombę miał obronić? Lol.

0

NEYMAR :D

0

Jak dla mnie to dzisiaj wygra Brazylia. Nie wiem, widać jakoś tak, że są bardzo naładowani na ten mecz.

0

Robben? Za co?

0

Tak tak...

0

Jeśli Wam się nie chce czytać artykułów do końca, to potem właśnie są rezultaty :)

0

Ja też kolego, ja też ;)

0

Publikacja: 18.08.2011

0

Przecież on nie mógł wtedy się zajmować papierami, miał 20 lat i miał pewnie inne sprawy na głowie. Od tego są odpowiedni ludzie. Myślicie, że piłkarze sami by sobie wszystko liczyli, przewalali się w tych papierach? Wątpię ;)

0

"Piłkarska Francja żyje skandalem obyczajowym, który ujawnił kilka dni temu dziennik L'Equipe oraz stacja telewizyjna M6. Francuska policja prowadzi śledztwo w sprawie uprawiania seksu z nieletnią prostytutką przez kilku piłkarzy drużyny narodowej Raymonda Domenecha.

Do procederu miało dojść w ekskluzywnym paryskim klubie Cafe Zaman, w którym działała grupa sutenerów, przyprowadzających prostytutki bogatym klientom. Zeznania w sprawie złożyli już między innymi Franck Ribéry i Sidney Govou. Ten pierwszy przyznał się nawet do kontaktów seksualnych z nieletnią, twierdząc jednak, że nie znał jej wieku. Dziennik Marca spekuluje, że skandal z udziałem pomocnika Bayernu Monachium może przekreślić jego szanse na transfer do Realu Madryt.

W kolejce do przesłuchania stoją teraz Karim Benzema i Hatem Ben Arfa. Zawodnicy Realu Madryt i Olympique'u Marsylia mogą mieć problemy nie tylko w swoich klubach, ale przede wszystkim przed rodzimym wymiarem sprawiedliwości. Za uprawianie seksu z nieletnią grozi we Francji kara do trzech lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 45 tysięcy euro. "

0

Proszę Cię, nie udzielaj się więcej, ok? Moje oczy krwawią jak czytam Twoje "wypowiedzi".

0

Co Wy tam wiecie o Fifie ;d

0

Szkoda chłopaka. Dobry z niego zawodnik, niestety kontuzje często się go łapią.

0

Haha, to nie do tego tematu miała być w ogóle odpowiedź :) Hmm, ale skoro już to może terminarz ?:D

0

Dopiero teraz to odkryłeś ?:D

0

Nie musisz mieć karty kibica.

0

Chodzi o bilet rodzinny.

0

Lechia dostanie niezły łomot :P

0

Nie zobaczymy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?