0

Zrobione !;) Tak w ogóle, to masz bardzo ładną dziewczynę;)

0

Tak. Mecz jest 26.

Espanyol - FC Barcelona League - Round 37 Sun 05/26/201320:0

0

Espanyol - FC Barcelona League - Round 37 Sun 05/26/2013 - 20:00

0

W nic nie trafił, Ty też ;) Skąd wiesz, że Messi liczy na super powitanie? Nie wiesz tego, więc...

"Barcelona tak ciśnie na kasę" - a kto w tych czasach nie ciśnie? Poza tym, w Hiszpanii jest kryzys, który dotknął w jakimś stopniu kluby piłkarskie. Nawet te większe...

"Przyjadą tacy Chinczycy czy inni Azjaci i robią sobie na Camp Nou piknik."
A co? Przecież nie znają przyśpiewek itp., nie znają hiszpańskiego. Na prawdę, stadion pęka z przepełnienia przez Chińczyków i Azjatów.

0

Nic raczej o biletach jeszcze nie ma, a ten kto pisze te ceny to po prostu to sobie wymyślił lub przeczytał na onecie :D

0

Tutaj masz 27 zdjęć z wczorajszej celebracji: http://imageshack.us/g/1/10156726/
Żeby powiększyć zdjęcie wystarczy kliknąć na zdjęcie ;)

0

27 zdjęć z wczorajszej celebracji: http://imageshack.us/g/1/10156726/
Żeby powiększyć zdjęcie wystarczy kliknąć na zdjęcie ;)

0

Najlepszego!;)

0

Barcelona tam podbija dlatego, że są z tego dobre pieniądze. W Ameryce piłką nożną za bardzo się nie interesują. Poza tym, Sony nie jest przedsiębiorstwem amerykańskim tylko japońskim. Nikt nie sprzedaje klubu, po prostu można tam robić dobrą kasę. Wiadomo, że promować będą swój klub, ale i - nie ukrywajmy - zarobią niemałą sumkę na bogatym, egzotycznym rynku. Jest zatem okazja pokazać się na żywo na azjatyckim rynku, gdzie piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin, a tamtejsi biznesmeni nie szczędzą premii dla swoich sportowych ulubieńców.

0

Ale suchar :D

0

Ale trybuny puste :D

0

I znowu Cesca pchają do przodu... Zamiast Pedro dałbym Alexisa.

0

Jak macie problem to nie czytajcie newsów - po prostu. Czekajcie najlepiej, aż pojawi się news "Neymar oficjalnie w Barcelonie" i tyle.

0

Mou do Closa Gómeza: Idź świętować z nimi!

Hahahahahahaha :D

0

Ciekawe, co takiego wnosi Pedro do drużyny? Oświecisz mnie?

0

Ludzie, jakie pacany siedzą na stronie Realu... Oczywiście, sędzia pomógł Atlético itp. Chyba zapomnieli, że właśnie dzięki sędziemu dostali się do półfinału (ktoś na ich stronie nazwał to "wielkim tygodniem"). :)

"gdyby nie p***lony sędzia któremu oczy zarosły kutasem i był kupiony to puchar był by nasz"

No tak, jak Real przegrywa to wiadomo, że przez sędziego. No bo jak inaczej?

No i jeszcze "mądra" wypowiedź:

"Guadriola jest wielkim trenerem i wszyscy oczekiwali, aby poszedł gdzie indziej udowodnić swoją wartość, a gdzie poszedł? Do Bayernu, który rośnie na dominatora europejskiej piłki zupełnie jak Barca, i co to ma być wyzwanie? Cwany lis, dostanie gotowe projekty.Piszesz, że znasz się na piłce dzieciaku".

Czyli pójdę pracować do Microsoftu i też będę na gotowym? No przecież mogę iść pracować do małej firmy, która jeszcze nie błyszczy... :)

0

Suuuper, dzięki.

0

Suuuper.

0

Super.

0

Ale siara.

0

Mało :D

0

...

0

"Nowa" opcja - odpowiedz. Faktycznie taka nowa, że ho hhhoho ho :D

0

A niech się bawią !;)

0

juliancarax,

Z ogórkami? To po co te drużyny są w lidze? Najlepiej je usunąć z ligi, niech zostanie z 5 zespołów. Co nie ?:O

0

Od razu będę ją miał !:) Dzisiaj trzeba wygrać z Atlético, zagrać w końcu porządny mecz.

0

"Dziś jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę."

Stare info :D

0

NORBIBARSA,

Dmitry Rybolovlev. Koleś ma tyle kasy, że spokojnie może wywalić na transfery 250 mln. A tutaj masz info z Forbes: http://www.forbes.com/profile/dmitry-rybolovlev/

0

Villa David,

"Co on pokazał" ? Alexis jest młody, ma jeszcze czas na wszystko. A Villa? Ma swoje lata, wiadomo - zasługi ma nie małe, ale nie będzie siedział w Barcelonie do końca tylko za zasługi ... Poza tym, całkiem możliwe, że David odejdzie do Tottenhamu - przecież Neymar przychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?