Radioactive
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Syn powiedział mi, że jego marzenie o zagraniu chociażby jednego meczu z Messim jest większe niż całego sezonu z Cristiano Ronaldo" - Neymar senior
0
Ja nigdy go nie sprzedawałem, ale wjazd na chatę chce. Dawaj;)
0
Kontuzja?
0
No chyba nie :D:D
0
http://www.sportacooler.tv/watch/live/streaming/online/free/directa/m3/1/may-26-2013/santos-vs-flamengo.html
0
Szklaną kule masz? Przyszłość tam zobaczyłeś ?
0
Jak mi się śmiać chce z takich znawców, jak Ty :D Weź się za naukę lepiej ;)
0
Neymar nie gra w mercurialach.
0
Przecież Borussia wczoraj jechała z Bayernem jak chciała... ;) Niestety, silniejszy nie zawsze wygrywa.
0
Prawdopodobnie z 7. Najpierw poczytaj wcześniejsze komentarze, już pisali, że pewnie z 7.
0
A czy to ważne ?;d
0
Za 2 sezony będziesz płakać, że nie poszedł do Realu ;) A Bale'a nie kupicie - podpisał nowy kontrakt.
"Bale zostaje na White Hart Lane. Gareth Bale podpisał nową umowę i zostaje w Tottenhamie co najmniej do przyszłego lata - informuje "London Evening Standard". Za rok najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu Premier League będzie mógł odejść za 50 milionów funtów."
0
Wątpię, zrobią z nim to, co z Alexisem.
0
I tak już ich jest tutaj sporo ;)
0
Ostatnie zdjęcie mnie rozwaliło :
0
Odliczanie do transferu Neymara - do Barcelony lub Realu :D
0
Isco chyba idzie do Realu ;) A co do Neymara - jak dla mnie, lepiej kupić np. Aguero. Neymar nie jest wart takiej kasy. Maksymalnie dałbym za niego 25 milionów.
"Real Madryt zamierza zaoferować 100 milionów euro za Neymara (30 milionów dla Santosu, Grupy DIS i TEISA) i 60 milionów dla ojca zawodnika. Pozostałe 10 milionów ma zostać w rezerwie, gdyby Santos nie zgodził się na 30 milionów i zażądał więcej. Jeśli chodzi o kontrakt, piłkarz jest już całkowicie dogadany z Barceloną. Królewscy mają oferować zawodnikowi podobne warunki. Teraz wszystko zależy od Santosu."
Wcale się nie zdziwię, jak pójdzie do Realu.
"Dziennik As informuje dodatkowo, że Carlo Ancelotti dał zielone światło transferowi Neymara. Poza tym włoski trener prosił o Isco, Cavaniego i Bale’a oraz zaakceptował odejście takich zawodników, jak Modrić i Higuaín."
Prawda jest taka, że Real szykuje poważne transfery. Barcelona musi też zrobić dobre kroki - transfery... których nie będzie żałować.
0
To dobrze !;)
0
Zakochałeś się w nim ?:D Hahaha :D
0
Dziwicie mu się?:)
0
Pep nie wróci :)
0
Czego nie rozumiesz? ;)
0
Zdjęcia z prezentacji nowego XBoxa - Xbox One.
http://imageshack.us/g/1/10158793/
Zdjęcia wykonane przeze mnie ;)
0
Łał ...
0
Messi był pokazany na prezentacji nowego XBoxa. Zaraz Wam dam zdjęcia.
A tutaj prezentacja na żywo: http://www.xbox.com/pl-PL/hub/reveal
0
Tak, tak...
0
Już są moje ;)
0
Wątpię...; )
0
Oficjalnie: Mourinho odchodzi z Realu Madryt! :D
0
Nie tylko Villa ;)