Diego Costa po raz kolejny pokazuje, że mózg chyba zostawia w szatni przed ważnym meczem. Oby Valverde dobrze pomyślał o Malcolmie, bo gość łapie swój dobry rytm.
Nie rozumiem decyzji trenera, żeby wystawić Vermaelena na lewej obronie. Gość prawie nic nie grał począwszy od MŚ. Zamiast tego mógł zdecydować się na kogoś z Barcy B. A Pique się chyba naoglądał za dużo ekstraklasy
Nie rozumiem podejścia Zidana. Zamiast powiedzieć, że potrzeba transferów to on jeszcze z siebie robi pajaca. Ciekawe co dziś powie dziennikarzom na konferencji? Pewnie, źe piłkarze są w dobrej formie. :D VeB!
Sprowadzenie Coutinho jak najbardziej na tak, jednak trzeba dmuchać na zimne. Dlatego w moim odczuciu trzeba po cichu i poważnie obserwować Eriksena. Duńczyk ma w sobie cechy, które są potrzebne Barcelonie.
Teraz sobie porównajcie pracę sędziego w meczy Arsenal-Leicester, do pracy sędziego wczorajszego meczu. Pomimo tego, że w meczu otwierającym Premier League było o wiele większe tempo to angielski sędzia spisał się lepiej. nie wiem czemu w La Liga sędziowanie nie spełnia swoich oczekiwań. Teraz nie widzę w pewnych meczach gry w piłkę tylko beznadziejne decyzje sędziowskie, a co za tym idzie jest więcej tej gównoburzy na boiskach.
Z całego serca życzę Buffonowi i jego paczce, aby wygrali ligę mistrzów. Dlaczego? Bo taka legenda jak Buffon powinna mieć w zanadrzu tak przepiękne trofeum. Juve zasłużenie wygrał ten dwumecz. Cóż, może następnym razem. VeB!
Po pierwsze " wspaniała" decyzja Enrique, wystawić Mathieu i jeszcze zdjąć go już w przerwie i to jeszcze za Gomesa. Nic dodać nic ująć. Jestem realistą i niestety, ale remontada nie wchodzi w grę. Mimo wszystko wierzę, że w przyszłym sezonie powróci ta prawdziwa Barcelona
Myślę, że kiedy przychodzi taki mecz z Leganes to nieprawda że dają z siebie wszystko. Gdyby tak było sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Z tego dołka trzeba wyjść i zakopać go raz na zawsze.
Jutro Duma Katalonii musi po prostu to wygrać bo to jest i ich obowiązek. Jeżeli chodzi o potencjalnych rywali w półfinale:
-Celta, pokazała właśnie, że jest wielkim klubem. Pokonała Real, a trzeba też dodać, że Barca też miała z nią problemy;
-Atletico, każdy wie co na nią stać;
-I wreście Alaves teoretycznie najsłabszy rywal, i to by była okazja na słodką zemstę ze strony Barcy
Martwię się o Busiego. W tym meczu znowu gubił krycie a co gorsza najprostsze jego podania nie trafiały do adresata. Mam nadzieję, że Duma Katalonii pokaże za tydzień taką jaką powinna być, czyli niezniszczalną. Teraz trzeba wyrzucić z pamięci dzisiejszy mecz
1
Diego Costa po raz kolejny pokazuje, że mózg chyba zostawia w szatni przed ważnym meczem. Oby Valverde dobrze pomyślał o Malcolmie, bo gość łapie swój dobry rytm.
12
Messi zdecydował się na podcinkę w momencie, w którym nie zdecydowałby się chyba żaden piłkarz. Niewiarygodny fenomen! Niewiarygodny piłkarz!
0
Chodziło mi o to, że grał na lewej obronie, czyli pozycji, która nie jest jego nominalną. Sam widziałeś jak źle u niego z dynamiką
0
Nie rozumiem decyzji trenera, żeby wystawić Vermaelena na lewej obronie. Gość prawie nic nie grał począwszy od MŚ. Zamiast tego mógł zdecydować się na kogoś z Barcy B. A Pique się chyba naoglądał za dużo ekstraklasy
0
Trafne spostrzeżenie Busi
0
Miło się oglądało jego grę. Widać, że zależy mu na tym, aby zaistnieć. Jeśli odejdzie to życzę mu szczęścia, bo ma jednak talent.
1
Coś w tym jest.
6
Dlaczego wszyscy mają pretensje do Digne? Jak ma facet grać, jak inni sporadycznie do niego podają? Nie może mieć wspaniałego występu bez piłki.
3
Teraz po rajdach Messiego piłkarze Betisu biorą aviomarin. :) Nie ma co się dziwić jak się gra z kosmitą.
4
Jestem ciekaw jak poradzimy sobie na Anoeta? Wszyscy wiemy, że ten stadion to pewnego rodzaju klątwa dla Barcy. Oby jutro Anoeta ucichło.
0
Słyszałem(nie wiem czy z wiarygodnych źródeł), że Perez chciał transferów, a Zidane był przeciwko tym pomysłom.
0
Nie rozumiem podejścia Zidana. Zamiast powiedzieć, że potrzeba transferów to on jeszcze z siebie robi pajaca. Ciekawe co dziś powie dziennikarzom na konferencji? Pewnie, źe piłkarze są w dobrej formie. :D VeB!
0
Redakcjo! oby więcej takich konkursów. Świetny pomysł!
0
Sprowadzenie Coutinho jak najbardziej na tak, jednak trzeba dmuchać na zimne. Dlatego w moim odczuciu trzeba po cichu i poważnie obserwować Eriksena. Duńczyk ma w sobie cechy, które są potrzebne Barcelonie.
1
Umtiti dla mnie zawodnik meczu. Choć zdarzały się pojedyńcze błędy, gość był jak czołg. Obrońca z wielką przyszłością. VeB
1
A w ogóle ktoś z Barcy jest na boisku?
0
Teraz sobie porównajcie pracę sędziego w meczy Arsenal-Leicester, do pracy sędziego wczorajszego meczu. Pomimo tego, że w meczu otwierającym Premier League było o wiele większe tempo to angielski sędzia spisał się lepiej. nie wiem czemu w La Liga sędziowanie nie spełnia swoich oczekiwań. Teraz nie widzę w pewnych meczach gry w piłkę tylko beznadziejne decyzje sędziowskie, a co za tym idzie jest więcej tej gównoburzy na boiskach.
0
Z całego serca życzę Buffonowi i jego paczce, aby wygrali ligę mistrzów. Dlaczego? Bo taka legenda jak Buffon powinna mieć w zanadrzu tak przepiękne trofeum. Juve zasłużenie wygrał ten dwumecz. Cóż, może następnym razem. VeB!
0
To powiedz mi w takim razie jaka jest Barca? Tu by nie pomógł najlepszy sędzia
3
Po pierwsze " wspaniała" decyzja Enrique, wystawić Mathieu i jeszcze zdjąć go już w przerwie i to jeszcze za Gomesa. Nic dodać nic ująć. Jestem realistą i niestety, ale remontada nie wchodzi w grę. Mimo wszystko wierzę, że w przyszłym sezonie powróci ta prawdziwa Barcelona
0
Myślę, że kiedy przychodzi taki mecz z Leganes to nieprawda że dają z siebie wszystko. Gdyby tak było sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Z tego dołka trzeba wyjść i zakopać go raz na zawsze.
0
Jutro Duma Katalonii musi po prostu to wygrać bo to jest i ich obowiązek. Jeżeli chodzi o potencjalnych rywali w półfinale:
-Celta, pokazała właśnie, że jest wielkim klubem. Pokonała Real, a trzeba też dodać, że Barca też miała z nią problemy;
-Atletico, każdy wie co na nią stać;
-I wreście Alaves teoretycznie najsłabszy rywal, i to by była okazja na słodką zemstę ze strony Barcy
4
Wszyscy niewierzący w wygraną ligę przez Barcę zobaczycie że jeszcze zaczniecie wierzyć
1
Niech lepiej na następny klasyk wyjdzie Howard Webb bo chyba on mimo swojego wieku lepiej by to spotkanie przeprowadził
1
Pokłony przed "wspaniałym" sędzią...Żenada
2
Martwię się o Busiego. W tym meczu znowu gubił krycie a co gorsza najprostsze jego podania nie trafiały do adresata. Mam nadzieję, że Duma Katalonii pokaże za tydzień taką jaką powinna być, czyli niezniszczalną. Teraz trzeba wyrzucić z pamięci dzisiejszy mecz
0
Niech tylko ten szanowny kibic zauważy, że gdyby nie Umtiti obrona Barcy byłaby w dużo gorszym stanie
17
Te końcówki w meczach Barcy kiedyś mnie wykończą
0
As to po prostu przykład hipokryzji
5
czyli przyznaje się do tego że Messi jest od niego lepszy