1

Diego Costa po raz kolejny pokazuje, że mózg chyba zostawia w szatni przed ważnym meczem. Oby Valverde dobrze pomyślał o Malcolmie, bo gość łapie swój dobry rytm.

12

Messi zdecydował się na podcinkę w momencie, w którym nie zdecydowałby się chyba żaden piłkarz. Niewiarygodny fenomen! Niewiarygodny piłkarz!

0

Chodziło mi o to, że grał na lewej obronie, czyli pozycji, która nie jest jego nominalną. Sam widziałeś jak źle u niego z dynamiką

0

Nie rozumiem decyzji trenera, żeby wystawić Vermaelena na lewej obronie. Gość prawie nic nie grał począwszy od MŚ. Zamiast tego mógł zdecydować się na kogoś z Barcy B. A Pique się chyba naoglądał za dużo ekstraklasy

0

Trafne spostrzeżenie Busi

0

Miło się oglądało jego grę. Widać, że zależy mu na tym, aby zaistnieć. Jeśli odejdzie to życzę mu szczęścia, bo ma jednak talent.

1

Coś w tym jest.

6

Dlaczego wszyscy mają pretensje do Digne? Jak ma facet grać, jak inni sporadycznie do niego podają? Nie może mieć wspaniałego występu bez piłki.

3

Teraz po rajdach Messiego piłkarze Betisu biorą aviomarin. :) Nie ma co się dziwić jak się gra z kosmitą.

4

Jestem ciekaw jak poradzimy sobie na Anoeta? Wszyscy wiemy, że ten stadion to pewnego rodzaju klątwa dla Barcy. Oby jutro Anoeta ucichło.

0

Słyszałem(nie wiem czy z wiarygodnych źródeł), że Perez chciał transferów, a Zidane był przeciwko tym pomysłom.

0

Nie rozumiem podejścia Zidana. Zamiast powiedzieć, że potrzeba transferów to on jeszcze z siebie robi pajaca. Ciekawe co dziś powie dziennikarzom na konferencji? Pewnie, źe piłkarze są w dobrej formie. :D VeB!

0

Redakcjo! oby więcej takich konkursów. Świetny pomysł!

0

Sprowadzenie Coutinho jak najbardziej na tak, jednak trzeba dmuchać na zimne. Dlatego w moim odczuciu trzeba po cichu i poważnie obserwować Eriksena. Duńczyk ma w sobie cechy, które są potrzebne Barcelonie.

1

Umtiti dla mnie zawodnik meczu. Choć zdarzały się pojedyńcze błędy, gość był jak czołg. Obrońca z wielką przyszłością. VeB

1

A w ogóle ktoś z Barcy jest na boisku?

0

Teraz sobie porównajcie pracę sędziego w meczy Arsenal-Leicester, do pracy sędziego wczorajszego meczu. Pomimo tego, że w meczu otwierającym Premier League było o wiele większe tempo to angielski sędzia spisał się lepiej. nie wiem czemu w La Liga sędziowanie nie spełnia swoich oczekiwań. Teraz nie widzę w pewnych meczach gry w piłkę tylko beznadziejne decyzje sędziowskie, a co za tym idzie jest więcej tej gównoburzy na boiskach.

0

Z całego serca życzę Buffonowi i jego paczce, aby wygrali ligę mistrzów. Dlaczego? Bo taka legenda jak Buffon powinna mieć w zanadrzu tak przepiękne trofeum. Juve zasłużenie wygrał ten dwumecz. Cóż, może następnym razem. VeB!

0

To powiedz mi w takim razie jaka jest Barca? Tu by nie pomógł najlepszy sędzia

3

Po pierwsze " wspaniała" decyzja Enrique, wystawić Mathieu i jeszcze zdjąć go już w przerwie i to jeszcze za Gomesa. Nic dodać nic ująć. Jestem realistą i niestety, ale remontada nie wchodzi w grę. Mimo wszystko wierzę, że w przyszłym sezonie powróci ta prawdziwa Barcelona

0

Myślę, że kiedy przychodzi taki mecz z Leganes to nieprawda że dają z siebie wszystko. Gdyby tak było sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Z tego dołka trzeba wyjść i zakopać go raz na zawsze.

0

Jutro Duma Katalonii musi po prostu to wygrać bo to jest i ich obowiązek. Jeżeli chodzi o potencjalnych rywali w półfinale:
-Celta, pokazała właśnie, że jest wielkim klubem. Pokonała Real, a trzeba też dodać, że Barca też miała z nią problemy;
-Atletico, każdy wie co na nią stać;
-I wreście Alaves teoretycznie najsłabszy rywal, i to by była okazja na słodką zemstę ze strony Barcy

4

Wszyscy niewierzący w wygraną ligę przez Barcę zobaczycie że jeszcze zaczniecie wierzyć

1

Niech lepiej na następny klasyk wyjdzie Howard Webb bo chyba on mimo swojego wieku lepiej by to spotkanie przeprowadził

1

Pokłony przed "wspaniałym" sędzią...Żenada

2

Martwię się o Busiego. W tym meczu znowu gubił krycie a co gorsza najprostsze jego podania nie trafiały do adresata. Mam nadzieję, że Duma Katalonii pokaże za tydzień taką jaką powinna być, czyli niezniszczalną. Teraz trzeba wyrzucić z pamięci dzisiejszy mecz

0

Niech tylko ten szanowny kibic zauważy, że gdyby nie Umtiti obrona Barcy byłaby w dużo gorszym stanie

17

Te końcówki w meczach Barcy kiedyś mnie wykończą

0

As to po prostu przykład hipokryzji

5

czyli przyznaje się do tego że Messi jest od niego lepszy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?