28 listopada 2015, 14:21
0
szkoda że jeszcze Kucharczyk nie jest na liście nominowanych
27 listopada 2015, 23:16
kolejna okazja do świętowania
27 listopada 2015, 21:09
moim zdaniem Neymar powinien jeszcze dojrzeć aby stać się tym najlepszym
27 listopada 2015, 18:57
prędzej by przeszedł do Dolcana:)
26 listopada 2015, 21:28
zamiast Griezmanna Suarez
26 listopada 2015, 17:54
Cieszmy się jubileuszem najlepszego piłkarza na świecie
25 listopada 2015, 18:13
nie wiem czy mina Ronaldo mowiła po meczu : jestem naj. piłkarzem
25 listopada 2015, 16:53
7
Lewandowski myśli że złota piłka jest dla kolegi z klubu a nie dla najlepszego piłkarza
24 listopada 2015, 20:06
obecne stroje są dobre.Ja bym juz ich nie zmieniał
23 listopada 2015, 16:23
no i wiadomo kto jest potęgą.VISCA EL BARCA
22 listopada 2015, 13:37
1
gdyby Munir nie wszedł by na boisko Pique doczekał by się upragnionej manity
19 listopada 2015, 18:41
4
Oby to Pique śmiał się ostatni
5 listopada 2015, 19:42
mi się wydaję że on nie jest tu potrzebny.W tej chwili potrzebni są pomocnicy i obrońcy
4 listopada 2015, 19:52
Ter Stegen to doskonały bramkarz a ma dopiero 23 lata więc myślę że on nie jest na sprzedaż
3 listopada 2015, 19:42
to już lekka przesada
3 listopada 2015, 18:48
w sumie masz racje
3 listopada 2015, 18:46
ale do barcelony by się przydał
3 listopada 2015, 18:45
gdyby rzeczywiście chcialby grać w barelonie to by tyle nie żądał
2 listopada 2015, 20:38
ja w sumie nie martwię się, że Messiego nie będzie, bo przecież Ney i Suarez pokazali na co ich stać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
szkoda że jeszcze Kucharczyk nie jest na liście nominowanych
0
kolejna okazja do świętowania
0
moim zdaniem Neymar powinien jeszcze dojrzeć aby stać się tym najlepszym
0
prędzej by przeszedł do Dolcana:)
0
zamiast Griezmanna Suarez
0
Cieszmy się jubileuszem najlepszego piłkarza na świecie
0
nie wiem czy mina Ronaldo mowiła po meczu : jestem naj. piłkarzem
7
Lewandowski myśli że złota piłka jest dla kolegi z klubu a nie dla najlepszego piłkarza
0
obecne stroje są dobre.Ja bym juz ich nie zmieniał
0
no i wiadomo kto jest potęgą.VISCA EL BARCA
1
gdyby Munir nie wszedł by na boisko Pique doczekał by się upragnionej manity
4
Oby to Pique śmiał się ostatni
0
mi się wydaję że on nie jest tu potrzebny.W tej chwili potrzebni są pomocnicy i obrońcy
0
Ter Stegen to doskonały bramkarz a ma dopiero 23 lata więc myślę że on nie jest na sprzedaż
0
to już lekka przesada
0
w sumie masz racje
0
ale do barcelony by się przydał
0
gdyby rzeczywiście chcialby grać w barelonie to by tyle nie żądał
0
ja w sumie nie martwię się, że Messiego nie będzie, bo przecież Ney i Suarez pokazali na co ich stać