0


szkoda że jeszcze Kucharczyk nie jest na liście nominowanych

0

kolejna okazja do świętowania

0

moim zdaniem Neymar powinien jeszcze dojrzeć aby stać się tym najlepszym

0

prędzej by przeszedł do Dolcana:)

0

zamiast Griezmanna Suarez

0

Cieszmy się jubileuszem najlepszego piłkarza na świecie

0

nie wiem czy mina Ronaldo mowiła po meczu : jestem naj. piłkarzem

7

Lewandowski myśli że złota piłka jest dla kolegi z klubu a nie dla najlepszego piłkarza

0

obecne stroje są dobre.Ja bym juz ich nie zmieniał

0

no i wiadomo kto jest potęgą.VISCA EL BARCA

1

gdyby Munir nie wszedł by na boisko Pique doczekał by się upragnionej manity

4

Oby to Pique śmiał się ostatni

0

mi się wydaję że on nie jest tu potrzebny.W tej chwili potrzebni są pomocnicy i obrońcy

0

Ter Stegen to doskonały bramkarz a ma dopiero 23 lata więc myślę że on nie jest na sprzedaż

0

to już lekka przesada

0

w sumie masz racje

0

ale do barcelony by się przydał

0

gdyby rzeczywiście chcialby grać w barelonie to by tyle nie żądał

0

ja w sumie nie martwię się, że Messiego nie będzie, bo przecież Ney i Suarez pokazali na co ich stać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?