0

Strzelenie bramki przez Messiego nie jest żadnym usprawiedliwieniem.Powinni zwalać winę na piłkarzy River Plate za to że przegrali

0

Tylko żeby z niego rzeczywiście był jakiś pożytek

0

Właśnie, masz racje

0

czasami debilstwa się nie da wyleczyć

2

dwie NAJWIĘKSZE LEGENDY

0

zrobi burze w lidze angielskiej jeśli przejdzie do Manchesteru City

0

oby nie wrócił taki Martinio

0

Bo takie rzeczy tylko w Barcelonie :)

2

Brakuje mi ich w Barcelonie :(

0

Widać że chce jeszcze większej porażki

0

podziwiam tego Czlowieka za jego błyskotliwość i kulture

1

nie tylko wielki człowiek na boisku, ale także poza boiskiem SZACUNEK!!

6

Oby Ancelotti nie wrocił do realu bo to znakomity trener

0

nie ma to jak wybrać lepszy klub

12

Pique to gość który nie owija w bawełne

2

szybkiego powrotu do zdrowia

0

czyli Guangzou pewnie by wygrało z realem :)

5

chciałbym już ich zobaczyć na boisku

0

A jak ja chcialbym grać z Messim...Dobra koniec marzeń

0

przecież Benitez dobrze prowadzi real :)

0

a jednak jest niedosyt :(

0

Jak Benitez zostanie to real w LM mamy z głowy :)

0

odrobina relaksu nie zaszkodzi :)

0

PSG-Chelsea? To już się nudzi

0

jak real bedzie tak dalej grał to go polubie:)

0

żeby ta pewność ich nie zgubiła

0

gdyby potrafili wygrywać w ważnych meczach to pewnie Pique teraz by się śmiał, ja zresztą też.

3

konflikt real -Barca chyba się nie skończy

0

mówiłem że ważniejsze są transfery obrońców ?

2

dobra, trzeba zapomnieć o tym meczu i kroczyć ku mistrzostwu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?