21 grudnia 2015, 16:59
0
Strzelenie bramki przez Messiego nie jest żadnym usprawiedliwieniem.Powinni zwalać winę na piłkarzy River Plate za to że przegrali
21 grudnia 2015, 16:48
Tylko żeby z niego rzeczywiście był jakiś pożytek
21 grudnia 2015, 15:47
Właśnie, masz racje
21 grudnia 2015, 15:41
czasami debilstwa się nie da wyleczyć
21 grudnia 2015, 15:39
2
dwie NAJWIĘKSZE LEGENDY
20 grudnia 2015, 20:03
zrobi burze w lidze angielskiej jeśli przejdzie do Manchesteru City
20 grudnia 2015, 16:07
oby nie wrócił taki Martinio
20 grudnia 2015, 14:53
Bo takie rzeczy tylko w Barcelonie :)
19 grudnia 2015, 20:25
Brakuje mi ich w Barcelonie :(
19 grudnia 2015, 17:43
Widać że chce jeszcze większej porażki
18 grudnia 2015, 21:36
podziwiam tego Czlowieka za jego błyskotliwość i kulture
18 grudnia 2015, 21:32
1
nie tylko wielki człowiek na boisku, ale także poza boiskiem SZACUNEK!!
18 grudnia 2015, 15:46
6
Oby Ancelotti nie wrocił do realu bo to znakomity trener
18 grudnia 2015, 15:42
nie ma to jak wybrać lepszy klub
17 grudnia 2015, 21:11
12
Pique to gość który nie owija w bawełne
17 grudnia 2015, 21:08
szybkiego powrotu do zdrowia
17 grudnia 2015, 15:41
czyli Guangzou pewnie by wygrało z realem :)
17 grudnia 2015, 15:40
5
chciałbym już ich zobaczyć na boisku
16 grudnia 2015, 16:26
A jak ja chcialbym grać z Messim...Dobra koniec marzeń
16 grudnia 2015, 16:25
przecież Benitez dobrze prowadzi real :)
15 grudnia 2015, 22:55
a jednak jest niedosyt :(
15 grudnia 2015, 16:09
Jak Benitez zostanie to real w LM mamy z głowy :)
15 grudnia 2015, 16:05
odrobina relaksu nie zaszkodzi :)
14 grudnia 2015, 16:48
PSG-Chelsea? To już się nudzi
14 grudnia 2015, 16:47
jak real bedzie tak dalej grał to go polubie:)
14 grudnia 2015, 16:45
żeby ta pewność ich nie zgubiła
13 grudnia 2015, 20:12
gdyby potrafili wygrywać w ważnych meczach to pewnie Pique teraz by się śmiał, ja zresztą też.
13 grudnia 2015, 14:18
3
konflikt real -Barca chyba się nie skończy
13 grudnia 2015, 14:17
mówiłem że ważniejsze są transfery obrońców ?
12 grudnia 2015, 21:21
dobra, trzeba zapomnieć o tym meczu i kroczyć ku mistrzostwu :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Strzelenie bramki przez Messiego nie jest żadnym usprawiedliwieniem.Powinni zwalać winę na piłkarzy River Plate za to że przegrali
0
Tylko żeby z niego rzeczywiście był jakiś pożytek
0
Właśnie, masz racje
0
czasami debilstwa się nie da wyleczyć
2
dwie NAJWIĘKSZE LEGENDY
0
zrobi burze w lidze angielskiej jeśli przejdzie do Manchesteru City
0
oby nie wrócił taki Martinio
0
Bo takie rzeczy tylko w Barcelonie :)
2
Brakuje mi ich w Barcelonie :(
0
Widać że chce jeszcze większej porażki
0
podziwiam tego Czlowieka za jego błyskotliwość i kulture
1
nie tylko wielki człowiek na boisku, ale także poza boiskiem SZACUNEK!!
6
Oby Ancelotti nie wrocił do realu bo to znakomity trener
0
nie ma to jak wybrać lepszy klub
12
Pique to gość który nie owija w bawełne
2
szybkiego powrotu do zdrowia
0
czyli Guangzou pewnie by wygrało z realem :)
5
chciałbym już ich zobaczyć na boisku
0
A jak ja chcialbym grać z Messim...Dobra koniec marzeń
0
przecież Benitez dobrze prowadzi real :)
0
a jednak jest niedosyt :(
0
Jak Benitez zostanie to real w LM mamy z głowy :)
0
odrobina relaksu nie zaszkodzi :)
0
PSG-Chelsea? To już się nudzi
0
jak real bedzie tak dalej grał to go polubie:)
0
żeby ta pewność ich nie zgubiła
0
gdyby potrafili wygrywać w ważnych meczach to pewnie Pique teraz by się śmiał, ja zresztą też.
3
konflikt real -Barca chyba się nie skończy
0
mówiłem że ważniejsze są transfery obrońców ?
2
dobra, trzeba zapomnieć o tym meczu i kroczyć ku mistrzostwu :)