5 stycznia 2016, 22:04
0
no i fajnie :D
2 stycznia 2016, 19:26
7
Gdyby dali z siebie wszystko to by wygrali ten mecz.Rozumiem że może być słaby moment ale punkty niestety lecą :(
2 stycznia 2016, 19:23
Ci sędziowie w tym meczu jak i pewnie w innych opużniali spalone i oczywiście nie dawali kartek kiedy trzeba
2 stycznia 2016, 19:17
Jak to Barca. Zamiast przycisnąć takiego rywala jak Espanyol i wygrać chociaż 2 golami to oni się bawią.Trzeba łapać formę bo trzeba obronić tytuł
2 stycznia 2016, 14:16
1
szkoda mi Vermaelena.Gość najpierw miał kontuzje a gra bardzo rzadko ;/
1 stycznia 2016, 22:02
Trzeba żyć terażniejszością :)
1 stycznia 2016, 14:10
Pogby już się nie da uratować.Kasa uderzyła mu do głowy :/
1 stycznia 2016, 11:50
chyba o "pewnym" ;)
30 grudnia 2015, 15:56
Oczywiście ronaldo w 11-stce tylko ciekawe z jakiej racji?Cale MSN powinno być w ataku
29 grudnia 2015, 18:20
10
długie czekanie opłaciło się.Teraz wyjdą na cudowne Camp Nou i mam nadzieję że pokaża klasę ;)
29 grudnia 2015, 16:40
czemu Barca nie kupi piłkarzy lepszych
27 grudnia 2015, 22:42
może czas aby ich role się zamieniły ;D
26 grudnia 2015, 14:04
Gdyby Ronaldinho był teraz w Barcie to jego technika powalila by każdą obronę :)
26 grudnia 2015, 12:22
12
Chciałbym kiedyś zobaczyć Zidana jako trenera realu który dostaje Manite od Barcy na własnym stadionie ;)
25 grudnia 2015, 19:01
Tylko że Pele nie wziął pod uwagę tego że kiedyś były prostsze zasady gry
25 grudnia 2015, 12:53
Nie ma to jak grać w Fife w domu Mikołaja ;D
25 grudnia 2015, 10:41
Pique to już według mnie LEGENDA Barcy.Decyzja należy do niego czy zostac w Barcelonie ale z drugiej strony w Ameryce potrzebą jest rozpowszechnianie piłki nożnej a osoba jaką jest Pique robiła by to znakomicie
25 grudnia 2015, 10:33
Co z tego że Messi będzie miał kasy jak nie będzie miał szczęścia?
24 grudnia 2015, 21:00
4
1.Messi 2.Ney 3.Suarez 4.Ronaldo ...
24 grudnia 2015, 18:15
tylko teraz muszą rozwalić przeciwnika
24 grudnia 2015, 11:55
Wzajemnie redakcji i Wesołych Świąt wszystkim czytelnikom :)
23 grudnia 2015, 14:39
3
Prędzej czy póżniej dojdzie do tej niepodległości i wtedy będzie ciekawie
23 grudnia 2015, 12:50
W takim razie podziękujcie mu za super wejście w meczu z La Coruna
23 grudnia 2015, 10:05
Dziwne że ronaldo pokazywał kibicom swoj dom uśmiechając się a teraz do nich gestykuluje http://www.meczyki.pl/ronaldo_pokazuje_czesc_domu,54376,filmik.html
22 grudnia 2015, 21:59
o jak dobrze że wtedy jeszcze nie miałem konta
22 grudnia 2015, 19:50
6
Można go wypożyczyć ale w żadnym wypadku sprzedać
22 grudnia 2015, 18:09
2
A jednak cały czas mam w pamięci kupno Mathieu.Duży niewypał :\
22 grudnia 2015, 18:07
A Arsenal też nie jest wygodnym przeciwnikiem
22 grudnia 2015, 15:20
I bardzo dobrze,niech jeszcze jego ktoś opluje
21 grudnia 2015, 19:33
A ty nieszczęsny Valdesie chodzisz sobie teraz po klubach
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
no i fajnie :D
7
Gdyby dali z siebie wszystko to by wygrali ten mecz.Rozumiem że może być słaby moment ale punkty niestety lecą :(
0
Ci sędziowie w tym meczu jak i pewnie w innych opużniali spalone i oczywiście nie dawali kartek kiedy trzeba
0
Jak to Barca. Zamiast przycisnąć takiego rywala jak Espanyol i wygrać chociaż 2 golami to oni się bawią.Trzeba łapać formę bo trzeba obronić tytuł
1
szkoda mi Vermaelena.Gość najpierw miał kontuzje a gra bardzo rzadko ;/
0
Trzeba żyć terażniejszością :)
0
Pogby już się nie da uratować.Kasa uderzyła mu do głowy :/
0
chyba o "pewnym" ;)
0
Oczywiście ronaldo w 11-stce tylko ciekawe z jakiej racji?Cale MSN powinno być w ataku
10
długie czekanie opłaciło się.Teraz wyjdą na cudowne Camp Nou i mam nadzieję że pokaża klasę ;)
0
czemu Barca nie kupi piłkarzy lepszych
1
może czas aby ich role się zamieniły ;D
0
Gdyby Ronaldinho był teraz w Barcie to jego technika powalila by każdą obronę :)
12
Chciałbym kiedyś zobaczyć Zidana jako trenera realu który dostaje Manite od Barcy na własnym stadionie ;)
1
Tylko że Pele nie wziął pod uwagę tego że kiedyś były prostsze zasady gry
1
Nie ma to jak grać w Fife w domu Mikołaja ;D
0
Pique to już według mnie LEGENDA Barcy.Decyzja należy do niego czy zostac w Barcelonie ale z drugiej strony w Ameryce potrzebą jest rozpowszechnianie piłki nożnej a osoba jaką jest Pique robiła by to znakomicie
0
Co z tego że Messi będzie miał kasy jak nie będzie miał szczęścia?
4
1.Messi
2.Ney
3.Suarez
4.Ronaldo
...
0
tylko teraz muszą rozwalić przeciwnika
0
Wzajemnie redakcji i Wesołych Świąt wszystkim czytelnikom :)
3
Prędzej czy póżniej dojdzie do tej niepodległości i wtedy będzie ciekawie
0
W takim razie podziękujcie mu za super wejście w meczu z La Coruna
0
Dziwne że ronaldo pokazywał kibicom swoj dom uśmiechając się a teraz do nich gestykuluje http://www.meczyki.pl/ronaldo_pokazuje_czesc_domu,54376,filmik.html
3
o jak dobrze że wtedy jeszcze nie miałem konta
6
Można go wypożyczyć ale w żadnym wypadku sprzedać
2
A jednak cały czas mam w pamięci kupno Mathieu.Duży niewypał :\
1
A Arsenal też nie jest wygodnym przeciwnikiem
0
I bardzo dobrze,niech jeszcze jego ktoś opluje
0
A ty nieszczęsny Valdesie chodzisz sobie teraz po klubach