0

no i fajnie :D

7

Gdyby dali z siebie wszystko to by wygrali ten mecz.Rozumiem że może być słaby moment ale punkty niestety lecą :(

0

Ci sędziowie w tym meczu jak i pewnie w innych opużniali spalone i oczywiście nie dawali kartek kiedy trzeba

0

Jak to Barca. Zamiast przycisnąć takiego rywala jak Espanyol i wygrać chociaż 2 golami to oni się bawią.Trzeba łapać formę bo trzeba obronić tytuł

1

szkoda mi Vermaelena.Gość najpierw miał kontuzje a gra bardzo rzadko ;/

0

Trzeba żyć terażniejszością :)

0

Pogby już się nie da uratować.Kasa uderzyła mu do głowy :/

0

chyba o "pewnym" ;)

0

Oczywiście ronaldo w 11-stce tylko ciekawe z jakiej racji?Cale MSN powinno być w ataku

10

długie czekanie opłaciło się.Teraz wyjdą na cudowne Camp Nou i mam nadzieję że pokaża klasę ;)

0

czemu Barca nie kupi piłkarzy lepszych

1

może czas aby ich role się zamieniły ;D

0

Gdyby Ronaldinho był teraz w Barcie to jego technika powalila by każdą obronę :)

12

Chciałbym kiedyś zobaczyć Zidana jako trenera realu który dostaje Manite od Barcy na własnym stadionie ;)

1

Tylko że Pele nie wziął pod uwagę tego że kiedyś były prostsze zasady gry

1

Nie ma to jak grać w Fife w domu Mikołaja ;D

0

Pique to już według mnie LEGENDA Barcy.Decyzja należy do niego czy zostac w Barcelonie ale z drugiej strony w Ameryce potrzebą jest rozpowszechnianie piłki nożnej a osoba jaką jest Pique robiła by to znakomicie

0

Co z tego że Messi będzie miał kasy jak nie będzie miał szczęścia?

4

1.Messi
2.Ney
3.Suarez
4.Ronaldo
...

0

tylko teraz muszą rozwalić przeciwnika

0

Wzajemnie redakcji i Wesołych Świąt wszystkim czytelnikom :)

3

Prędzej czy póżniej dojdzie do tej niepodległości i wtedy będzie ciekawie

0

W takim razie podziękujcie mu za super wejście w meczu z La Coruna

0

Dziwne że ronaldo pokazywał kibicom swoj dom uśmiechając się a teraz do nich gestykuluje http://www.meczyki.pl/ronaldo_pokazuje_czesc_domu,54376,filmik.html

3

o jak dobrze że wtedy jeszcze nie miałem konta

6

Można go wypożyczyć ale w żadnym wypadku sprzedać

2

A jednak cały czas mam w pamięci kupno Mathieu.Duży niewypał :\

1

A Arsenal też nie jest wygodnym przeciwnikiem

0

I bardzo dobrze,niech jeszcze jego ktoś opluje

0

A ty nieszczęsny Valdesie chodzisz sobie teraz po klubach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?