0

Abdenour po tym nadepnięciu chyba umrze ;)

0

przypominam że Enrique zdobył 5 pucharów ale skoro to nie ważne...

1

Gdyby nie kosmos Neymara mielibyśmy już dwa gole, gdyby nie uprzejmość Suareza przy jednej z setek mielibyśmy już trzy gole. Brawa za bramkę Suareza.Czas zapomnieć o tym meczu i patrzeć w przyszłość.

0

przewaga jest ale tylko dwóch punktów a do końca sezonu zostalo około 5 miesięcy

0

niech Barca nie straci formy i niech ta forma będzie do końca sezonu

1

obrona grająca z Barcą zmięknie :)

0

Ramos zazdrości kolejnego trypletu

0

nie ładnie mu w białym :(

7

nie tylko MSN jest najlepsze ale i Luis Enrique

0

sprawiedliwości stało sie zadość, oby tak dalej Perez

0

teraz to doskonała okazja aby pokazali na co ich stać

0

Ancelotti nie przychodż Benitez sobie dobrze radzi :)

0

Pique to gość który wie jak nazwać rzeczy po imieniu wie też jak upokorzyć real :)

0

Fair play w futbolu musi być a nie nurkowanie w polu karnym

17

Ten klub jest jak rodzina

0

zdrada nie płynie w jego krwi.Tamten Figo po prostu przeszedl do slabszego klubu

4

głupie gadanie realu że nie wiedzieli o zawieszeniu Czerczesowa. Real powinien być odsunięty od rozgrywek bez żadnego "ale"

0

ma talent tylko żeby go nie zmarnował

0

nie wykonalne a tak poza tym oni są bezcenni

5

pograją sobie razem w piłke na wlasnych podwórkach.
"Neymar dziś gramy u ciebie" :)

0

jest o co walczyć:)

20

Messi to król futbolu i nie zdziwie sie jak dociągnie do 10 ZP

0

Munir ma szanse popracować nad celnością

0

ładny styl Neymara

0

ciekawe czym Vidal sobie zasłużył na miejsce w finałowej trójce.Czyż by za piękne rozbicie ferrari?

1

nie rozumiem dlaczego w tym roku jest Ronaldo przecież on stoi w cieniu Suareza

0

mogło by byc 20 : 1

4

Neymar w realu by się zepsół

0

Komentarz usunięty

0

szkoda że Neymar nie strzelił gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?