6 grudnia 2015, 10:38
0
Abdenour po tym nadepnięciu chyba umrze ;)
5 grudnia 2015, 22:39
przypominam że Enrique zdobył 5 pucharów ale skoro to nie ważne...
5 grudnia 2015, 22:33
1
Gdyby nie kosmos Neymara mielibyśmy już dwa gole, gdyby nie uprzejmość Suareza przy jednej z setek mielibyśmy już trzy gole. Brawa za bramkę Suareza.Czas zapomnieć o tym meczu i patrzeć w przyszłość.
5 grudnia 2015, 22:26
przewaga jest ale tylko dwóch punktów a do końca sezonu zostalo około 5 miesięcy
5 grudnia 2015, 20:17
niech Barca nie straci formy i niech ta forma będzie do końca sezonu
5 grudnia 2015, 18:54
obrona grająca z Barcą zmięknie :)
4 grudnia 2015, 21:14
Ramos zazdrości kolejnego trypletu
4 grudnia 2015, 18:15
nie ładnie mu w białym :(
4 grudnia 2015, 18:14
7
nie tylko MSN jest najlepsze ale i Luis Enrique
4 grudnia 2015, 18:11
sprawiedliwości stało sie zadość, oby tak dalej Perez
4 grudnia 2015, 15:55
teraz to doskonała okazja aby pokazali na co ich stać
4 grudnia 2015, 15:54
Ancelotti nie przychodż Benitez sobie dobrze radzi :)
3 grudnia 2015, 23:13
Pique to gość który wie jak nazwać rzeczy po imieniu wie też jak upokorzyć real :)
3 grudnia 2015, 20:15
Fair play w futbolu musi być a nie nurkowanie w polu karnym
3 grudnia 2015, 16:54
17
Ten klub jest jak rodzina
3 grudnia 2015, 15:57
zdrada nie płynie w jego krwi.Tamten Figo po prostu przeszedl do slabszego klubu
3 grudnia 2015, 15:53
4
głupie gadanie realu że nie wiedzieli o zawieszeniu Czerczesowa. Real powinien być odsunięty od rozgrywek bez żadnego "ale"
2 grudnia 2015, 18:40
ma talent tylko żeby go nie zmarnował
2 grudnia 2015, 18:34
nie wykonalne a tak poza tym oni są bezcenni
2 grudnia 2015, 18:33
5
pograją sobie razem w piłke na wlasnych podwórkach. "Neymar dziś gramy u ciebie" :)
2 grudnia 2015, 15:55
jest o co walczyć:)
1 grudnia 2015, 20:28
20
Messi to król futbolu i nie zdziwie sie jak dociągnie do 10 ZP
1 grudnia 2015, 17:37
Munir ma szanse popracować nad celnością
1 grudnia 2015, 16:18
ładny styl Neymara
30 listopada 2015, 22:34
ciekawe czym Vidal sobie zasłużył na miejsce w finałowej trójce.Czyż by za piękne rozbicie ferrari?
30 listopada 2015, 22:32
nie rozumiem dlaczego w tym roku jest Ronaldo przecież on stoi w cieniu Suareza
30 listopada 2015, 17:07
mogło by byc 20 : 1
29 listopada 2015, 21:11
Neymar w realu by się zepsół
29 listopada 2015, 09:42
Komentarz usunięty
28 listopada 2015, 14:52
szkoda że Neymar nie strzelił gola
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Abdenour po tym nadepnięciu chyba umrze ;)
0
przypominam że Enrique zdobył 5 pucharów ale skoro to nie ważne...
1
Gdyby nie kosmos Neymara mielibyśmy już dwa gole, gdyby nie uprzejmość Suareza przy jednej z setek mielibyśmy już trzy gole. Brawa za bramkę Suareza.Czas zapomnieć o tym meczu i patrzeć w przyszłość.
0
przewaga jest ale tylko dwóch punktów a do końca sezonu zostalo około 5 miesięcy
0
niech Barca nie straci formy i niech ta forma będzie do końca sezonu
1
obrona grająca z Barcą zmięknie :)
0
Ramos zazdrości kolejnego trypletu
0
nie ładnie mu w białym :(
7
nie tylko MSN jest najlepsze ale i Luis Enrique
0
sprawiedliwości stało sie zadość, oby tak dalej Perez
0
teraz to doskonała okazja aby pokazali na co ich stać
0
Ancelotti nie przychodż Benitez sobie dobrze radzi :)
0
Pique to gość który wie jak nazwać rzeczy po imieniu wie też jak upokorzyć real :)
0
Fair play w futbolu musi być a nie nurkowanie w polu karnym
17
Ten klub jest jak rodzina
0
zdrada nie płynie w jego krwi.Tamten Figo po prostu przeszedl do slabszego klubu
4
głupie gadanie realu że nie wiedzieli o zawieszeniu Czerczesowa. Real powinien być odsunięty od rozgrywek bez żadnego "ale"
0
ma talent tylko żeby go nie zmarnował
0
nie wykonalne a tak poza tym oni są bezcenni
5
pograją sobie razem w piłke na wlasnych podwórkach.
"Neymar dziś gramy u ciebie" :)
0
jest o co walczyć:)
20
Messi to król futbolu i nie zdziwie sie jak dociągnie do 10 ZP
0
Munir ma szanse popracować nad celnością
0
ładny styl Neymara
0
ciekawe czym Vidal sobie zasłużył na miejsce w finałowej trójce.Czyż by za piękne rozbicie ferrari?
1
nie rozumiem dlaczego w tym roku jest Ronaldo przecież on stoi w cieniu Suareza
0
mogło by byc 20 : 1
4
Neymar w realu by się zepsół
0
Komentarz usunięty
0
szkoda że Neymar nie strzelił gola