to jeszcze nie rok dla Neymara, owszem gral dobrze i oby tak dalej jednak ta ZP jest zarezerwowana dla Messiego. Oczywiście nie rozumiem obecności Ronaldo. W tym roku zobaczyliśmy potęgę Messiego nad Ronaldo i wiadomo kto jest lepszy po wieloletnich kłótniach
0
ciekawa będzie grupa D i E
0
Komentarz usunięty
0
z taką grą mogą pomarzyć o pucharze LM
2
niech już pozbędą się albo chociaż wypożyczą Munira i Sandro
0
Mathieu tu nie zawinił tylko cała drużyna
0
Była wielka gatka o koncentracji, a zresztą bez komentarza
0
no mogło być lepiej :/
0
zgadzam się tamte koszulki doprowadziły nas do mistrzostwa
2
to nie jest kres jego możliwości, pokazał że stać go na więcej.W przyszłości być może zostanie najlepszym pomocnikiem świata
0
przyznam się że do tej pory nie wiedziałem
0
i my dostaniemy ten prezent :)
0
A jak trafią na lepszy klub w LM to napiszą że ronaldo nie chciało się grac
0
MU=koniec kariery
0
no jakby jeszcze kolejnej kontuzji Messiego brakowało
1
i tak Barca wygra z każdym
1
Ronaldo myśli że jest fajny jak robi tą cieszynkę
0
ciekawe czego ma zazdrościć
0
jak prawdziwe
0
Jak by tylko on nie przeprowadzał zmian
0
a na kolejnym zdjęciu powinno być jak Benzyna mowi do ronaldo: "ty nurku"
0
A wtedy Marca i AS będą się wstydzić , oby:)
11
Co to za święta których się prawie nie spędzi?
0
W Benfice doskonalili sie piłkarze ktorzy są teraz znani na skalę światową oby tak też było z Grimaldo.
6
świętej pamięci Juan Gamper pewnie patrzy się z góry i cieszy się z dokonań wlasnego klubu.Brawa dla redakcji za ten doskonały artykuł
1
Po co Lewandowskiemu przechodzić ze słabszego klubu od Barcy do jeszcze slabszego klubu od Barcy.No ja to tego nie rozumiem
0
Gdyby grał często to by sie rozwinął na na prawde niezlego obrońce
0
fajny fryz Munira :)
2
to jeszcze nie rok dla Neymara, owszem gral dobrze i oby tak dalej jednak ta ZP jest zarezerwowana dla Messiego. Oczywiście nie rozumiem obecności Ronaldo. W tym roku zobaczyliśmy potęgę Messiego nad Ronaldo i wiadomo kto jest lepszy po wieloletnich kłótniach
0
Z Deportivo musi być koncentracja
0
Brakuje jeszcze kościołów pod jego wezwaniem ;) a jeśli chodzi o tę stacje metra to wedlug mnie dobra myśl