0

ciekawa będzie grupa D i E

0

Komentarz usunięty

0

z taką grą mogą pomarzyć o pucharze LM

2

niech już pozbędą się albo chociaż wypożyczą Munira i Sandro

0

Mathieu tu nie zawinił tylko cała drużyna

0

Była wielka gatka o koncentracji, a zresztą bez komentarza

0

no mogło być lepiej :/

0

zgadzam się tamte koszulki doprowadziły nas do mistrzostwa

2

to nie jest kres jego możliwości, pokazał że stać go na więcej.W przyszłości być może zostanie najlepszym pomocnikiem świata

0

przyznam się że do tej pory nie wiedziałem

0

i my dostaniemy ten prezent :)

0

A jak trafią na lepszy klub w LM to napiszą że ronaldo nie chciało się grac

0

MU=koniec kariery

0

no jakby jeszcze kolejnej kontuzji Messiego brakowało

1

i tak Barca wygra z każdym

1

Ronaldo myśli że jest fajny jak robi tą cieszynkę

0

ciekawe czego ma zazdrościć

0

jak prawdziwe

0

Jak by tylko on nie przeprowadzał zmian

0

a na kolejnym zdjęciu powinno być jak Benzyna mowi do ronaldo: "ty nurku"

0

A wtedy Marca i AS będą się wstydzić , oby:)

11

Co to za święta których się prawie nie spędzi?

0

W Benfice doskonalili sie piłkarze ktorzy są teraz znani na skalę światową oby tak też było z Grimaldo.

6

świętej pamięci Juan Gamper pewnie patrzy się z góry i cieszy się z dokonań wlasnego klubu.Brawa dla redakcji za ten doskonały artykuł

1

Po co Lewandowskiemu przechodzić ze słabszego klubu od Barcy do jeszcze slabszego klubu od Barcy.No ja to tego nie rozumiem

0

Gdyby grał często to by sie rozwinął na na prawde niezlego obrońce

0

fajny fryz Munira :)

2

to jeszcze nie rok dla Neymara, owszem gral dobrze i oby tak dalej jednak ta ZP jest zarezerwowana dla Messiego. Oczywiście nie rozumiem obecności Ronaldo. W tym roku zobaczyliśmy potęgę Messiego nad Ronaldo i wiadomo kto jest lepszy po wieloletnich kłótniach

0

Z Deportivo musi być koncentracja

0

Brakuje jeszcze kościołów pod jego wezwaniem ;) a jeśli chodzi o tę stacje metra to wedlug mnie dobra myśl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?