Zidane po prostu nie ma fachu trenerskiego, a jeśli chodzi o Ronaldo to wszyscy grający na jego poziomie nie byli by pierwsi bo ktoś jest lepszy od Ronaldo. Zgadnijcie kto? :)
Gryzienie zawodników nie idzie w parze ze złotym butem, a mi chodziło o bramki. Tak samo Neymar czaruje nas swymi dryblingami i to są piękne chwile, ale nikt nie chce wspominać jego problemów podatkowych, a wracając do Suareza to gryzienie zawodników jest już przeszłością
Po pierwsze Pogba jest młody i jeszcze się może rozwinąć, a po drugie Ozil jest byłym zawodnikiem realu więc nie wiem czy przywitano by go z uśmiechem na Santiago w szeregach Barcy
1
Powiem jedno. Będzie trudno
0
I niech ktoś powie że to nie jest "rodzina"
15
Normalnie zdjęcie klasowe. Bartomeu - dyrektor szkoły Enrique - wychowawca a piłkarze to uczniowie :)
1
Zidane po prostu nie ma fachu trenerskiego, a jeśli chodzi o Ronaldo to wszyscy grający na jego poziomie nie byli by pierwsi bo ktoś jest lepszy od Ronaldo. Zgadnijcie kto? :)
1
Sevilla lubi grać z mocnymi przeciwnikami, więc Barca musi przycisnąć Seville już na początku
2
I jeszcze więcej brazylijskiej techniki w Barcelonie. Czekamy Rafa!
14
Co Alba może zyskać poprzez symulacje. To jest tylko psucie piękna futbolu
0
Właśnie dlatego chce aby Ter-Stegen został w Barcelonie
33
Są naprawdę ze sobą zżyci. Widać to na treningach. Tacy powinni być przyjaciele
1
Neymar też miał z dwie sety i to sam na sam
0
Trochę szkoda mi Sancheza bo to on jedyny coś grał.Teraz wystarczy dopiąć dzieła na Camp Nou :)
0
No Neymar będzie miał trudno bo Bellerin to przecież najszybszy zawodnik w PL
0
No Messi w pojedynku z Monrealem. Będzie ciekawie
0
Gryzienie zawodników nie idzie w parze ze złotym butem, a mi chodziło o bramki. Tak samo Neymar czaruje nas swymi dryblingami i to są piękne chwile, ale nikt nie chce wspominać jego problemów podatkowych, a wracając do Suareza to gryzienie zawodników jest już przeszłością
2
dobra okładka Sportu
0
Luis powinien wygrać za te wszystkie piękne chwile które dał kibicom nie tylko Barcy
0
Na trzecim zdjęciu Luis wygląda jak biznesmen :D
0
Ludzie przecież Messi tylko chciał oddać hołd Cruyffowi i wesprzeć go w chorobie
9
A jak by tak dali Pique podejść do rzutu karnego na El Clasico na SB?
0
Jego styl uderzania piłki jest niesamowity i doskonale obrazuje to to zdjęcie
0
spokojnie murawy wam nie rozwalimy :)
0
Po pierwsze Pogba jest młody i jeszcze się może rozwinąć, a po drugie Ozil jest byłym zawodnikiem realu więc nie wiem czy przywitano by go z uśmiechem na Santiago w szeregach Barcy
3
MAM NADZIEJE ŻE WYGRA TEN MECZ
0
na 3 zdjęciu wyglądają jak bracia :). To znaczy tak mi się wydaję
0
Pogba to zawodnik silny, dobrze gra w powietrzu i czasami umie dryblować, przydałby się
0
ciekawe jakby rozłożyć te wszystkie złote piłki na te nagrody
0
zgadzam się w 100% :)
1
Już sam tytuł mówi. Tak należy przeprowadzać konferencje :)
0
poczuł na własnej skórze co robi to Barca :)
0
Atletico z takim trenerem jak Simeone kiedyś wygra LM.Respect