1

Powiem jedno. Będzie trudno

0

I niech ktoś powie że to nie jest "rodzina"

15

Normalnie zdjęcie klasowe. Bartomeu - dyrektor szkoły Enrique - wychowawca a piłkarze to uczniowie :)

1

Zidane po prostu nie ma fachu trenerskiego, a jeśli chodzi o Ronaldo to wszyscy grający na jego poziomie nie byli by pierwsi bo ktoś jest lepszy od Ronaldo. Zgadnijcie kto? :)

1

Sevilla lubi grać z mocnymi przeciwnikami, więc Barca musi przycisnąć Seville już na początku

2

I jeszcze więcej brazylijskiej techniki w Barcelonie. Czekamy Rafa!

14

Co Alba może zyskać poprzez symulacje. To jest tylko psucie piękna futbolu

0

Właśnie dlatego chce aby Ter-Stegen został w Barcelonie

33

Są naprawdę ze sobą zżyci. Widać to na treningach. Tacy powinni być przyjaciele

1

Neymar też miał z dwie sety i to sam na sam

0

Trochę szkoda mi Sancheza bo to on jedyny coś grał.Teraz wystarczy dopiąć dzieła na Camp Nou :)

0

No Neymar będzie miał trudno bo Bellerin to przecież najszybszy zawodnik w PL

0

No Messi w pojedynku z Monrealem. Będzie ciekawie

0

Gryzienie zawodników nie idzie w parze ze złotym butem, a mi chodziło o bramki. Tak samo Neymar czaruje nas swymi dryblingami i to są piękne chwile, ale nikt nie chce wspominać jego problemów podatkowych, a wracając do Suareza to gryzienie zawodników jest już przeszłością

2

dobra okładka Sportu

0

Luis powinien wygrać za te wszystkie piękne chwile które dał kibicom nie tylko Barcy

0

Na trzecim zdjęciu Luis wygląda jak biznesmen :D

0

Ludzie przecież Messi tylko chciał oddać hołd Cruyffowi i wesprzeć go w chorobie

9

A jak by tak dali Pique podejść do rzutu karnego na El Clasico na SB?

0

Jego styl uderzania piłki jest niesamowity i doskonale obrazuje to to zdjęcie

0

spokojnie murawy wam nie rozwalimy :)

0

Po pierwsze Pogba jest młody i jeszcze się może rozwinąć, a po drugie Ozil jest byłym zawodnikiem realu więc nie wiem czy przywitano by go z uśmiechem na Santiago w szeregach Barcy

3

MAM NADZIEJE ŻE WYGRA TEN MECZ

0

na 3 zdjęciu wyglądają jak bracia :). To znaczy tak mi się wydaję

0

Pogba to zawodnik silny, dobrze gra w powietrzu i czasami umie dryblować, przydałby się

0

ciekawe jakby rozłożyć te wszystkie złote piłki na te nagrody

0

zgadzam się w 100% :)

1

Już sam tytuł mówi. Tak należy przeprowadzać konferencje :)

0

poczuł na własnej skórze co robi to Barca :)

0

Atletico z takim trenerem jak Simeone kiedyś wygra LM.Respect

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?