Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hugo Sanchez? Mogę się mylić
3
Ter Stegen
5
Komentarz usunięty
0
Przepraszam, kto? :O
0
Ew. Poszukaj na stronce soFifa, możesz sobie wybrać wiek, pozycje, wzrost, overall, potencjał itd. ;)
0
Paco Alcacer, Felipe Anderson
1
Nie wiem, czy tylko mnie wkurza coś typu: lol, lel? :D
0
Dzięki ;)
0
1
Rok temu, pamiętam 19:50 byłem na fcbarca.com i czytałem, że jeszcze nie ma zwycięzcy, to poszedłem na Eurosport i zanim włączyłem telewizor, kanał to już ogłosili zwycięzcę, tak po 19.50 ;)
0
Taki, żebyś się wyróżniał (jak Wisnia) i najlepiej już nie zmieniać :D
0
KamQiX dobrze mówi, ładny avek, ale jak już zmieniasz to poinformuj nas, bo myślę, że nie tylko ja zwracam uwagę tylko na av, nazwy już nie za bardzo :D
0
W latach osiemdziesiątych, bodajże 84-86, nikt jej nie pokonał, ale zanotowała remisy.
0
Ale Real miał szansę pobić rekord 20 ileś meczów bez porażki i remisu, a on się pyta o rekord meczy bez porażki, uwzględniając remisy. ;)
0
Steaua Bukareszt - 104 mecze :O
0
Nolito lub Felipe Anderson ;)
0
Liczę na wygraną Włodarczyk :)
0
Obstawiłem manitę, dawajcie jeszcze jeden! :D
0
Zakochać się można :D
0
Ale to zrobił! :) Brawo Ney!
0
GENIAL!
9
Nie podoba mi się to, że dużo osób ma nadzieję jutro na fantastyczny występ Ardy. Arda to, Arda tamto ... Ludzie! A wiecie kto gra z numerem 22 na plecach? On też liczy na wsparcie, nie zapominajmy o nim, niech Aleix też odpali z formą.
11
I pamiętajcie, żeby pisać nazwę klubu tych szmatławców z małej litery ;)
0
"Goście kończyli mecz o dwóch zawodników mniej po czerwonych kartkach, który obfitował w wiele kontrowersjii i brutalnych fauli." Jakbym nie oglądał meczu, to bym się wcale nie zdziwił -,-
0
O tak Busi, genialnie ;)
1
Hah, a ktoś na chacie: "Czarny się spytał o pracę, a chciał okraść, czerwona zasłużona" :D
3
Sprawiedliwości stało się zadość! Karma wraca!
1
Haha, nareszcie mudżyn wyleciał!
1
Oj la la la jaki Neymar :D Pokłony
1
No co za gnoje, ja nie wiem, jak można być takim frajerem ...