Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po raz kolejny oceny w dół, bo "on zawsze gra słabo". Powtarzam, administracja powinna nie dawać możliwości oceniania po meczu... W ciągu 1 dnia redakcja powinna podać wszystkie statystyki i dopiero na ich podstawie oraz oceny wizualnej powinno się wystawiać oceny...
0
Haha jaki Ronaldo! :"D
0
"Oto Voro, o którym się mówi sporo" Dobre :D
0
Nie wierzę ....
1
Może realizator założył się, że jak goście strzelą to już więcej nie pokaże wyniku .. :D
0
Z zimną krwią wykorzystał :)
4
Ale nadal 2:0 :D
2
Brawo brawo Alvis!!
Kurcze, szkoda mi trochę Villanovense :/
0
Miejmy nadzieję, że dzisiaj Super nie będzie grał super na obronie :D
1
Kurczę, Messi zepsuł mi wynik w lidze typerów :D
0
Od kiedy nie może trafić Munir, od kiedy Messi?
8
Kurczę, co się dzieje z Messim? Smutny człapie ;C
2
Fajnie by było jakby Neymar trafił hat tricka, a Messi z jedną, może dwie brameczki :]
8
Teraz będzie wszystko szło do Messiego :D
0
Wow! Asysta Mathieu do kolegi! :O
0
Mathieu zawsze dośrodkowuje w ten sam sposób, w to samo miejsce, zawsze tam gdzie nikogo nie ma ....
0
Co za goooooooolazoooo!!!!! :"O
0
Najlepszego! Ja miałem urodziny dzień przed El Clasico. Chyba nie muszę mówić co było najlepszym prezentem. :D
1
Haha! Mówiłem!
Rakitic2211 0
10 sekund temu · Dyskusja
Ter Stegen obroni :]
5
Ter Stegen obroni :]
4
Ale ... jak to!? :O Przecież Barcelona to klub jednego zawodnika, oni nie istnieją bez Messiego!
0
Nie ma lepszego prezentu na urodziny! :D Dziękuję Barcelono!
1
Kooooooniec!!! Kocham ich! ONI są genialni!
0
Ktoś coś mówił o Navasie? :D
0
Po manitę!!
3
O tak, Borek też fajnie komentuje ;)
2
Najlepsi komentatorzy według was? :)
Według mnie Przemysław Pełka, Rafał Wolski i Leszek Orłowski :) Słyszałem, że Nahorny i Twarowski też są nieźli ;)
0
A przepraszam, nie zauważyłem że już wrzuciłeś, przepraszam i wielkie dzięki. Pełka jest super! :)
14
Myślę, że odpowiedź będzie jednogłośna. Oczywiście El Clasico na poziomie ławki rezerwowej, niedość że full hd, to bez zacinek, na żywo z piłkarzami Barcy, i może jeszcze bym wszedł na boisko na jakieś 5 minut :D
1
Mogłaby jakaś dobra dusza wytłumaczyć o co chodzi z tym sopcastem? Mam kilka pytań:
1. Jego się pobiera? Jeśli tak to z jakiej strony?
2. Co po pobraniu?
3. Czy jakość jest dobra?
4. Transmisje zacinają się czy raczej nie?
5. Jak znaleźć mecz, który chcę obejrzeć?
6. Jest polski komentarz? :D
Z góry bardzo wam wszystkim dziękuję! :)