0

Po raz kolejny oceny w dół, bo "on zawsze gra słabo". Powtarzam, administracja powinna nie dawać możliwości oceniania po meczu... W ciągu 1 dnia redakcja powinna podać wszystkie statystyki i dopiero na ich podstawie oraz oceny wizualnej powinno się wystawiać oceny...

0

Haha jaki Ronaldo! :"D

0

"Oto Voro, o którym się mówi sporo" Dobre :D

0

Nie wierzę ....

1

Może realizator założył się, że jak goście strzelą to już więcej nie pokaże wyniku .. :D

0

Z zimną krwią wykorzystał :)

4

Ale nadal 2:0 :D

2

Brawo brawo Alvis!!

Kurcze, szkoda mi trochę Villanovense :/

0

Miejmy nadzieję, że dzisiaj Super nie będzie grał super na obronie :D

1

Kurczę, Messi zepsuł mi wynik w lidze typerów :D

0

Od kiedy nie może trafić Munir, od kiedy Messi?

8

Kurczę, co się dzieje z Messim? Smutny człapie ;C

2

Fajnie by było jakby Neymar trafił hat tricka, a Messi z jedną, może dwie brameczki :]

8

Teraz będzie wszystko szło do Messiego :D

0

Wow! Asysta Mathieu do kolegi! :O

0

Mathieu zawsze dośrodkowuje w ten sam sposób, w to samo miejsce, zawsze tam gdzie nikogo nie ma ....

0

Co za goooooooolazoooo!!!!! :"O

0

Najlepszego! Ja miałem urodziny dzień przed El Clasico. Chyba nie muszę mówić co było najlepszym prezentem. :D

1

Haha! Mówiłem!
Rakitic2211 0
10 sekund temu · Dyskusja
Ter Stegen obroni :]

5

Ter Stegen obroni :]

4

Ale ... jak to!? :O Przecież Barcelona to klub jednego zawodnika, oni nie istnieją bez Messiego!

0

Nie ma lepszego prezentu na urodziny! :D Dziękuję Barcelono!

1

Kooooooniec!!! Kocham ich! ONI są genialni!

0

Ktoś coś mówił o Navasie? :D

0

Po manitę!!

3

O tak, Borek też fajnie komentuje ;)

2

Najlepsi komentatorzy według was? :)
Według mnie Przemysław Pełka, Rafał Wolski i Leszek Orłowski :) Słyszałem, że Nahorny i Twarowski też są nieźli ;)

0

A przepraszam, nie zauważyłem że już wrzuciłeś, przepraszam i wielkie dzięki. Pełka jest super! :)

14

Myślę, że odpowiedź będzie jednogłośna. Oczywiście El Clasico na poziomie ławki rezerwowej, niedość że full hd, to bez zacinek, na żywo z piłkarzami Barcy, i może jeszcze bym wszedł na boisko na jakieś 5 minut :D

1

Mogłaby jakaś dobra dusza wytłumaczyć o co chodzi z tym sopcastem? Mam kilka pytań:
1. Jego się pobiera? Jeśli tak to z jakiej strony?
2. Co po pobraniu?
3. Czy jakość jest dobra?
4. Transmisje zacinają się czy raczej nie?
5. Jak znaleźć mecz, który chcę obejrzeć?
6. Jest polski komentarz? :D
Z góry bardzo wam wszystkim dziękuję! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?