Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może grać na obronie...
0
No i Suarez bezsensowna żółta...
0
Jak to w*****a. Rykoszet był, nie widać?
0
2 sezony temu, ostatnia kolejka Barca-Atletico. Z ławki wszedł Adrian i potem zszedł :)
0
No jprd. Jak ten czarny w 1 połowie tak samo potraktował Mascherano to nic, a jak rewanż to żółta. Sędziowie w La Liga -,-
0
O co ci chodzi!? To ten czarny ma urwać nogi naszym, bo wg ciebie on powinien być na boisku? W pierwszej połowie co zrobił z Mascherano?
0
Rakitic (y)
0
Czemu on jest wgl na boisku!?
0
Dobrze, że gol, ale komentatorzy krzyczą i gol! A gol pada 5 sekund później...
1
Ja pi*****e, jak patrzę na Munira to nie dobrze mi.
0
Tak jest! Brawo Sergi, brawo Luis!
1
No Matko Boska! Munir? Serio?
1
No nie! ....
0
Jak mnie to wkurza. Według mnie użytkownicy powinni przyznawać oceny dzień po meczu. Bo to wygląda tak, że wkurwiony gimb da wszystkim ocenę 1. Wy oceniacie ter Stegena po tym ile bramek wpuścił? Wieliście pod uwagę co mógł zrobić?
1
Jaki ten Munir jest ....
0
Edytowany komentarz...
0
Przydałby się Lewandowski...
0
Wkurwia cię wynik i komentatory. ZERO emocji!
0
Tak napewno. Zaraz pójdzie kontra i Aspas na 4 -,-
0
K***a! Nie! Nie wierzę!
0
Neymar, Iniesta co jest!?
0
Dobrze widziałem, na ławce Douglas?
0
FACEPALM ....
2
.....................
16
Piękny gest Marca. #AnimoRafa
0
Bartra! Bo jak nie Messi to kto?
0
UWAGA!
2
Jprd. ZERO, ZERO emocji!
0
Jeden Dani Alwes, drugi Dani Alwesz
0
Konieeec! Brawo Barcelono!