0

Ja nie mogę! Sędzia odgwizdał rękę! :O

0

Twój czas w podstawówce jak i na tej stronie też.

0

Niech Neymar uderza :D

0

Haha! Geniusz!

2

Co ON robi! Messi!

1

Fuuuuuuckkkkkk!

0

Jest smoczek!

1

Messssssssssssssiiiiiiiiiiiii! Geniusz!

0

I ta mina Busquetsa :D Genialne :D

3

Co ten sędzia od******la...

0

No proszę cię, Matju jest bardzooo szybki :P

1

Jprd .... Kosa ...

0

Ale komentator spierdolił (Przepraszam), piłka leci nad murem a on GOOOOOOLL!

2

Neymarrrrrrrrrr!!!!! Golazooooooo!

1

Wina komentatorów ...

0

Jacy oni są tępi hahaha :D

0

Koniec meczu! Jprd.............

0

- Chcesz yerba mate?
- Po meczu.

0

Łuuuf ale było groźnie.

0

Dajcie mi tu tego, co kibiców Barcelony wk****a! :D

0

"i yyy yyy yyy świetne rozegranie" Boże, czego my słuchamy -,-

0

Kosecki jak Hajto: "Myślę, że warto przytoczyć historię Fernando Torresa" No ja nie mogę.

1

Rzut rożny po okresie, w którym Kosecki pie****** niemiłosiernie.

1

Ale ta historia jest ciekawa. No po prostu wielkie WOW! Wszyscy jesteśmy ciekawi o czym rozmawiałeś z synem.

1

Nie, nie musisz, my nie chcemy -,-

1

Wielkich emocji to wy nie oddajecie -,-

0

Tak Diego Godin - rasowy napastnik,

2

Suarez jak Grosicki :D

2

do końca września tak.

0

Kosecki będzie bardzo stronniczy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?