Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Konieeec!!!!!!!!!!
0
Numer 19?
0
Vermaelen!! Pięknie.
0
Rzut rożny Barcelony - czyli jak w 10 sekund przeciwnik ma dostać się pod bramkę Barcelony nie dotykając piłki...
0
Rzut Karny!
2
Adriano :-D Nie udało Ci się.
7
Ja wierzę, że odrobimy straty na Camp Nou. Visca el Barca!
0
Pedro Rodriguez* 2021 120 minuta SPE
1
To był horror...
0
Koooooniec!!! Barcelona z superpucharem Europy!!! Brawooo!
0
Taaaaaaaaaaak!!!!
0
Jakby trafił w nogi...
0
Kurna, Alves po kigo brałeś tą 6? Wstyd.
2
I on wziął 6. Matko Boska...
0
A po meczu: Krychowiak:"Byliśmy lepsi".
0
Mu też go szkoda, ale co zrobisz? Teraz dziękujmy mu, że jest.
0
Tego nie można zwalić.
0
Pedro, jesteśmy z Ciebie dumni.
0
Ku***wa! Pedrooooooooooooooooo! Boże, kocham Barcelonę!
1
Pedroooooooooooo!
1
A jeżeli nie daj Bóg dojdzie do karnych(Tfu!), to kto je będzie wykonywał!? Messi, Suarez, Pedro, Rakitic, ?
0
Chwila ... A Alves to jeszcze gra? :D
0
Pedro ma siły. Weź ich zniszcz.
0
Mam dobre przeczucia. Sevilla już padnie. A nasi ją zniszczą. :)
1
Tępy liniowy ...
0
A teraz przypomniałem sobie pewien komentarz. "Niech Lucho wpuści Munira i Sandro" ...
0
Zaraz zawał....
0
Kurna, ale teraz Sevilla ciśnie.
0
Czy wy to widzicie?
0
No ja nie mogę! Tak skazani na porażkę. Co zrobił liniowy w 1 połowie?