Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No co jest k***a!!!
0
No szybciej ,szybciej!!!! Tak jak z Bayerem!
0
Jest! Brawo! Gramy dalej!
0
Daj Suarezowi!!
0
Komentator zaraz się porzyga tęczą
0
Ktoś mówił: Czyste konto gwarantowane :D
0
Rakieta idealnie :D
2
Co Pique od****olił!
0
Na Vincente Calderon -,-
0
Dobra akcja Luisa i Sergiego! :D
0
Nie napisałem czegoś w stylu: "No co ty! Nie oglądałeś meczu? Roberto i Munir byli genialni przecież" Wtedy nie wyczułbym ironii, a ja jego wypowiedź uważam, za próbę wszczęcia kłótni itd.
0
Słaby troll :P
0
Suarez zdecydowanie
2
Liderzy!!! Brawo Sergi, brawo Munir!
0
Jak tak się zakończy to:
1. Barcelona 4 pkt
2. Bayer 3 pkt
3. Bate 3 pkt
4. Roma 1 pkt
0
Luisito Luisito Kiler Suarez! :D :D Luis ratujesz nam tyłki! Brawo Munir!
0
Strzelcem gola Luis Enrikes!!!!!!!
0
Suareeeeeeeeezzzzzzzz!!!!!!!!
1
Jedyny, który zasłużył!!!
6
Luis Enrikes Haha :D :D
0
Widać, że rywalizacja z Leno służy ter Stegenowi. ;)
0
Bate już 3? Ło masz :D
0
Co to było!!!!!!!!
0
No jak ter Stegen może to uda mu się. Tylko trzeba w niego uwierzyć.
0
Rafinha i Shakira :D
0
I jeszcze tamten po gwizdku nie trafił :D
0
Pique objechany, ale Stegen ratuje.
0
- nadużywanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe;
Pisze nadużywanie, no to może pojedynczo przejdzie :D
0
GENIALNE! Ukłony w stronę redakcji!
0
Niech Atletico strzeli gola :D Remis będzie najlepszy :)