0

No co jest k***a!!!

0

No szybciej ,szybciej!!!! Tak jak z Bayerem!

0

Jest! Brawo! Gramy dalej!

0

Daj Suarezowi!!

0

Komentator zaraz się porzyga tęczą

0

Ktoś mówił: Czyste konto gwarantowane :D

0

Rakieta idealnie :D

2

Co Pique od****olił!

0

Na Vincente Calderon -,-

0

Dobra akcja Luisa i Sergiego! :D

0

Nie napisałem czegoś w stylu: "No co ty! Nie oglądałeś meczu? Roberto i Munir byli genialni przecież" Wtedy nie wyczułbym ironii, a ja jego wypowiedź uważam, za próbę wszczęcia kłótni itd.

0

Słaby troll :P

0

Suarez zdecydowanie

2

Liderzy!!! Brawo Sergi, brawo Munir!

0

Jak tak się zakończy to:
1. Barcelona 4 pkt
2. Bayer 3 pkt
3. Bate 3 pkt
4. Roma 1 pkt

0

Luisito Luisito Kiler Suarez! :D :D Luis ratujesz nam tyłki! Brawo Munir!

0

Strzelcem gola Luis Enrikes!!!!!!!

0

Suareeeeeeeeezzzzzzzz!!!!!!!!

1

Jedyny, który zasłużył!!!

6

Luis Enrikes Haha :D :D

0

Widać, że rywalizacja z Leno służy ter Stegenowi. ;)

0

Bate już 3? Ło masz :D

0

Co to było!!!!!!!!

0

No jak ter Stegen może to uda mu się. Tylko trzeba w niego uwierzyć.

0

Rafinha i Shakira :D

0

I jeszcze tamten po gwizdku nie trafił :D

0

Pique objechany, ale Stegen ratuje.

0

- nadużywanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe;
Pisze nadużywanie, no to może pojedynczo przejdzie :D

0

GENIALNE! Ukłony w stronę redakcji!

0

Niech Atletico strzeli gola :D Remis będzie najlepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?