0

Haha ^^ Polać mu

0

Też tak uważam ;)

0

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odejściem od Qatar Airways i Nike, oraz podpisaniem umowy z Adidas. Ich koszulki wyglądają świetnie. :)

0

0

Podsumowanie? Ktoś? Coś? :]

0

Powinien trafić ...

0

Sorry za off top ale na stronie realu spinają się że Ronaldo "zaatakował :D" udo przeciwnika. Czy aby na pewno? https://pbs.twimg.com/media/B8IR8ehCAAAmG49.jpg

1

Montoya nie dojdzieeeee, a jednak doszedł, a jednak nie, nie doszedł :D

0

Cordoba zasłużyła na co najmniej remis ....

0

Nie zasłużone zwycięstwo Realu ...

0

Real Sociedad :P

1

Bravo Adama!!! Co za grajek!

0

Cenię takich kibiców. Pozdrawiam! :)

0

Abracadabra :D Haha

0

Nudna ta końcówka ...

0

Boże jaki szpaku jest nieogarnięty -,-

6

Piękny obrazek

0

Messi!!!! Bravo

0

Barca gra 3-4-3 !!! Alba jako LP

0

Co Alves to strata ...

0

Haha ^^ Najlepsze

1

Tylko Neymar potrafi podać piętka do stojącego przed nim Pique XD

0

Gdzie ter Stegen stoi ... XD

0

No nareszcie nie mam już bana XD

1

1

W pełni się z tobą zgadzam. Mądre słowa. VeB

0

To se Montoya pograł ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?