Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha ^^ Polać mu
0
Też tak uważam ;)
0
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odejściem od Qatar Airways i Nike, oraz podpisaniem umowy z Adidas. Ich koszulki wyglądają świetnie. :)
0
http://fangol.pl/view/84809/cristiano-ronaldo-puscily
0
https://pbs.twimg.com/media/B8IR8ehCAAAmG49.jpg I nie tylko :P
0
https://pbs.twimg.com/media/B8IR8ehCAAAmG49.jpg
0
Podsumowanie? Ktoś? Coś? :]
0
Powinien trafić ...
0
Sorry za off top ale na stronie realu spinają się że Ronaldo "zaatakował :D" udo przeciwnika. Czy aby na pewno? https://pbs.twimg.com/media/B8IR8ehCAAAmG49.jpg
1
Montoya nie dojdzieeeee, a jednak doszedł, a jednak nie, nie doszedł :D
0
Cordoba zasłużyła na co najmniej remis ....
0
Nie zasłużone zwycięstwo Realu ...
0
Real Sociedad :P
1
Bravo Adama!!! Co za grajek!
0
Cenię takich kibiców. Pozdrawiam! :)
0
Abracadabra :D Haha
0
Nudna ta końcówka ...
0
Boże jaki szpaku jest nieogarnięty -,-
6
Piękny obrazek
0
Messi!!!! Bravo
0
Barca gra 3-4-3 !!! Alba jako LP
0
Co Alves to strata ...
0
Haha ^^ Najlepsze
1
Tylko Neymar potrafi podać piętka do stojącego przed nim Pique XD
0
Gdzie ter Stegen stoi ... XD
0
No nareszcie nie mam już bana XD
0
Ojej
http://www.sportfan.pl/artykul/powazna-kontuzja-aguero-mial-lzy-w-oczach-wideo-56532
1
1
W pełni się z tobą zgadzam. Mądre słowa. VeB
0
To se Montoya pograł ...