0

Przepiękny mecz jak dla mnie. Brawo chłopcy :D

0

Ale prawdę mówiąc chciałem już krzyknąć, fuck jak on strzela xd

2

Zajebisty Pedro. Brawo dla chłopaka!

22

Po 1 Zajebiście, że nie ma gola, bo Bravo będzie miał czyste konto.
Po 2 Szkoda, bo gol zajebisty :D

0

Why always Barcelona!? :D

0

Nie wierzę. Najpierw użytkownicy fcbarca.com, potem komentatorzy teraz liniowy. Co się dzieje?

0

Tak jest. Nazywa się Sergi Roberto. Nie dziękuj ;)

4

No i powinniśmy być BARDZO wdzięczni za to, co zrobił Lucho w kierunku poprawy stałych fragmentów gry. Kawał dobrej roboty. Może Lucho pali trawę z Mathieu i pierwszy dobrze trenuje a drugi dobrze gra? :)

0

Co. Za. idiota. Matko. Boska. Zawał.

0

Javier :O Mam zawał...

0

Dzisiaj Dani Alves rozegrał dobry mecz :)

0

Kogo ja widzę :D

0

No no meczyk się nam rozkręca :D

0

Suarez miał w okolicy aż 5 obrońców... :]

0

Chyba Alves asystował co?

0

El Pistolerooooo! :D

2

No kurdę... Kolejny super przerzut Rakitica... Gdyby tam był Leo :/

1

Ej słyszeliście? :D Powstrzymany przez Sergiego Roberto :D

0

Bożeee... Rakitic taki przerzut, będzie zajebista akcja, Alv......

1

33 minuta 33 gol Messiego. Brawoooo!!! :]

0

Nie podzielam waszych zdań odnoście oceny Alvesa. Nie zagrał genialnego meczu, ale nie oszukujmy się nie zagrał tragicznie. Odbierał piłki w linii obrony, często udzielał się w akcjach ofensywnych.
Forma Neymara - Myślę, że chłopak nie może poradzić sobie z obecną sytuacją. Te wszystkie sprawy sądowe itd. Myślę że bardzo to przeżywa. Jeszcze dzisiaj ten niezaliczony gol. No szkoda. Na pewno ten gol by go podbudował...

2

Jeszcze numer 5 na avatarze :D

1

Zawodnik meczu? Chyba większość obecnych tutaj na forum postawi na Pique. Zagrał kapitalny mecz. Był gdzie być powinien w każdej sytuacji. Czyścił wszystkie górne piłki, największa liczba odbiorów (13).

0

Odnośnie (byłej już) passy Celty:
"Nic nie może przecież wiecznie trwać!" :D

3

Zawał

1

Kto asystował?

0

A najgorsze jest to że i tak nas okradziono z brami Neymara. Brawo Jeremy!!

0

Jest qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Haha!!! :D

0

Widzieliście, Pedro jak się dowiedział że nie ma gola, to pobiegł pobić liniowego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?