Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepiękny mecz jak dla mnie. Brawo chłopcy :D
0
Ale prawdę mówiąc chciałem już krzyknąć, fuck jak on strzela xd
2
Zajebisty Pedro. Brawo dla chłopaka!
22
Po 1 Zajebiście, że nie ma gola, bo Bravo będzie miał czyste konto.
Po 2 Szkoda, bo gol zajebisty :D
0
Why always Barcelona!? :D
0
Nie wierzę. Najpierw użytkownicy fcbarca.com, potem komentatorzy teraz liniowy. Co się dzieje?
0
Tak jest. Nazywa się Sergi Roberto. Nie dziękuj ;)
4
No i powinniśmy być BARDZO wdzięczni za to, co zrobił Lucho w kierunku poprawy stałych fragmentów gry. Kawał dobrej roboty. Może Lucho pali trawę z Mathieu i pierwszy dobrze trenuje a drugi dobrze gra? :)
0
Co. Za. idiota. Matko. Boska. Zawał.
0
Javier :O Mam zawał...
0
Dzisiaj Dani Alves rozegrał dobry mecz :)
0
Kogo ja widzę :D
0
No no meczyk się nam rozkręca :D
0
Suarez miał w okolicy aż 5 obrońców... :]
0
Chyba Alves asystował co?
0
El Pistolerooooo! :D
2
No kurdę... Kolejny super przerzut Rakitica... Gdyby tam był Leo :/
1
Ej słyszeliście? :D Powstrzymany przez Sergiego Roberto :D
0
Bożeee... Rakitic taki przerzut, będzie zajebista akcja, Alv......
1
33 minuta 33 gol Messiego. Brawoooo!!! :]
0
Nie podzielam waszych zdań odnoście oceny Alvesa. Nie zagrał genialnego meczu, ale nie oszukujmy się nie zagrał tragicznie. Odbierał piłki w linii obrony, często udzielał się w akcjach ofensywnych.
Forma Neymara - Myślę, że chłopak nie może poradzić sobie z obecną sytuacją. Te wszystkie sprawy sądowe itd. Myślę że bardzo to przeżywa. Jeszcze dzisiaj ten niezaliczony gol. No szkoda. Na pewno ten gol by go podbudował...
2
Jeszcze numer 5 na avatarze :D
1
Zawodnik meczu? Chyba większość obecnych tutaj na forum postawi na Pique. Zagrał kapitalny mecz. Był gdzie być powinien w każdej sytuacji. Czyścił wszystkie górne piłki, największa liczba odbiorów (13).
0
Odnośnie (byłej już) passy Celty:
"Nic nie może przecież wiecznie trwać!" :D
3
Zawał
1
Kto asystował?
0
A najgorsze jest to że i tak nas okradziono z brami Neymara. Brawo Jeremy!!
0
Jest qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Haha!!! :D
0
Widzieliście, Pedro jak się dowiedział że nie ma gola, to pobiegł pobić liniowego xd