Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki Laboga!?
1
Bardzo mi szkoda Sewilli. Grali momentami genialną piłkę, zabrakło kropki nad i. W złości wypowiedziałem parę gorzkich słów na ich temat, ale mimo to i tak ich lubię. Za tydzień Valencia i ona urwie punkty Realowi. :) Vamos Sevilla Vamos Barca!
4
Oczywiście walcząca Sevilla przegra z frajerskim i szczęśliwym Realem -,-
2
Gameiro ja-kie dre-wno
0
Dojeb mu jeszcze Krycha po meczu w te kolano :D
4
Niesamowity widok, jak CR11 trzyma się za goleń, a potem strzelają gola.
0
Jest k***a
0
Wykrakaliście ...
0
Haha, a kibic "pozdrowił" Kroosa XD
0
Jest! Brawo Sevilla! Brawo Bacca!
1
Jest kurwa! Bacca dawaj!
0
Jak można to tak zwalić ...
34
CR11 niedługo zesra się robiąc tą cieszynkę. Boże jak to żałośnie i zarazem śmiesznie wygląda XD
0
No k***a ...
0
Chyba nie wytrzymałbym tak wysokiej porażki i to ze spadkowiczem :/
0
Oj, przepraszam spojrzałem na jego dorobek z Getafe. :)
1
Statystyki po spotkaniu z CordobąStrzelcy1. MESSI 40 goli ( 2)2. Ronaldo 39 goli... 4. NEYMAR 21 goli ( 1)... 6. SUAREZ 16 goli ( 3)... Rakitic 5 goli ( 1)Pique 5 goli ( 1)Asysty1. Leo Messi 18 ( 1)2. Ronaldo 153. Suarez 12 10. Xavi 8 ( 1)... Alves ( 2)... Rakitic ( 1)Daleko: Iniesta 1 asysta ( 1)Trofeo ZamoraMecze:Claudio: 35 Diego: 33BramkiClaudio: 19 Diego: 23ŚredniaClaudio: 0,54 (0,56) Diego: 0,70 (0,69)
0
Wtedy wyrównamy rekord.. Żeby go pobić potrzeba 119 ;)
0
Trio MSN ma już na koncie 108 goli. Zbliżamy się do 119 :D
0
Mimo wszystko, genialny mecz! Szkoda troszku Cordoby :D
5
Zostało już tylko 10 goli do tych magicznych 118 :D
0
Zobaczycie wpadnie jeszcze dziewiąta... :D
2
Ale wiecie, Cordobe to by nawet Błękitni roznieśli 8:0, a co innego Granada. Fiu fiu ...
0
Co się dzieje! 8:0 i pierwszy hat-trick Luisa Suareza!! Brawo
0
Haha, dożynki XD
1
Genialne zachowanie! :) Brawo
0
I da Neymarowi czy nie? :D
0
Messi liderem!!!!!
0
Uuuuaaaa ... :D
0
Zajebisty Bravo!