Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Wielki minus dla Bravo za dalekie wyjście i plus za interwencję :)
1
Brawo dla sędziego za prawidłową decyzję, i dla Leo za gola!
0
Ja nie mogę, co gra Celta. Szacun. Wie ktoś jakie posiadanie piłki? :D
0
No i asysta CR11 -,-
0
Wiedziałeeeemmmmmmm!
0
Ale zajebiaszczy komentator! :"D
4
Po tym meczu:
Pichichi
Messi +1 = 36 (strata 3 goli do 1. Ronaldo)
Neymar +1 = 19 (strata 1 gola do 3. Griezmanna)
Asystenci
Suarez +1 = 10 (strata 1 asysty do 3. Nolito)
Alba +1
Trofeo Zamora
Mecze -
Bravo 33
Diego 31
Gole
Bravo - 19
Diego - 22
Średnia
Bravo - 0,57
Diego - 0,71
0
#Xavi500 #Legend
0
Brawo dla zajebistego Bravo!
0
Liczyłem na gola El Pistolero!
0
W drugiej połowie niech strzeli jeszcze Suarez bo zasługuje na tego gola jak mało kto. ;) Nie obraziłbym się jeśli jeszcze z 2 gole dołożył Leoś. :D
2
Zajebista pierwsza połowa!
0
Ale strzał Neymara! Ale jeszcze ładniejsze zagranie Suareza! Cudoo!
0
Dokładnie :D
0
Celta gra jutro wieczorem :D
0
W te pół godziny widać także przebłyski dawnego geniuszu Andresa! :)
0
Dobra, dobra Orłowski gramy w Barcelonie, a nie w Sewilli ;)
0
Grają na takim luzie, że ten mecz jest już prawdopodobnie wygrany. ;)
1
Messii!!! Brawo dla naszego najlepszego gracza w tym meczu!
3
W takich powtórkach widać jaki zajebisty balans ciała ma Neymar ;)
0
Ale niesamowity pressing w naszym wykonaniu! :)
0
I po golach będzie rozmawiał z Milanem Pique :D
0
No i kolejny mecz z kluczowym słowem: spacyfikować ?
0
Nasi przeciwnicy boją się że zrobimy im taką pułapkę ofsajdową jak w meczu z PSG :D
0
Przepiękna akcja!!!
0
Szkoda Atletico ;/ plus taki ze Real nadal gra na dwóch frontach.
0
Witaj kochana Barcelono w półfinale!
0
Roberto postraszył tym strzałem Sirigu, widać było pot na czole bramkarza...
0
Piątek o 12
0
Sergi Roberto! XD