29

Wielki minus dla Bravo za dalekie wyjście i plus za interwencję :)

1

Brawo dla sędziego za prawidłową decyzję, i dla Leo za gola!

0

Ja nie mogę, co gra Celta. Szacun. Wie ktoś jakie posiadanie piłki? :D

0

No i asysta CR11 -,-

0

Wiedziałeeeemmmmmmm!

0

Ale zajebiaszczy komentator! :"D

4

Po tym meczu:
Pichichi
Messi +1 = 36 (strata 3 goli do 1. Ronaldo)
Neymar +1 = 19 (strata 1 gola do 3. Griezmanna)
Asystenci
Suarez +1 = 10 (strata 1 asysty do 3. Nolito)
Alba +1
Trofeo Zamora
Mecze -
Bravo 33
Diego 31
Gole
Bravo - 19
Diego - 22
Średnia
Bravo - 0,57
Diego - 0,71

0

#Xavi500 #Legend

0

Brawo dla zajebistego Bravo!

0

Liczyłem na gola El Pistolero!

0

W drugiej połowie niech strzeli jeszcze Suarez bo zasługuje na tego gola jak mało kto. ;) Nie obraziłbym się jeśli jeszcze z 2 gole dołożył Leoś. :D

2

Zajebista pierwsza połowa!

0

Ale strzał Neymara! Ale jeszcze ładniejsze zagranie Suareza! Cudoo!

0

Dokładnie :D

0

Celta gra jutro wieczorem :D

0

W te pół godziny widać także przebłyski dawnego geniuszu Andresa! :)

0

Dobra, dobra Orłowski gramy w Barcelonie, a nie w Sewilli ;)

0

Grają na takim luzie, że ten mecz jest już prawdopodobnie wygrany. ;)

1

Messii!!! Brawo dla naszego najlepszego gracza w tym meczu!

3

W takich powtórkach widać jaki zajebisty balans ciała ma Neymar ;)

0

Ale niesamowity pressing w naszym wykonaniu! :)

0

I po golach będzie rozmawiał z Milanem Pique :D

0

No i kolejny mecz z kluczowym słowem: spacyfikować ?

0

Nasi przeciwnicy boją się że zrobimy im taką pułapkę ofsajdową jak w meczu z PSG :D

0

Przepiękna akcja!!!

0

Szkoda Atletico ;/ plus taki ze Real nadal gra na dwóch frontach.

0

Witaj kochana Barcelono w półfinale!

0

Roberto postraszył tym strzałem Sirigu, widać było pot na czole bramkarza...

0

Piątek o 12

0

Sergi Roberto! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?