Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i znowu Suarez do Messiego!!!!!
1
Barcelona w pierwszej połowie miała posiadanie piłki wynoszące 81%
1
13 :)
0
Jeśli chodzi o rekord CR11, Higuaina i Benzemy? to oni mają 118 bramek tak? I do tego liczą się gole ze wszystkich rozgrywek?
0
Chciałbym, aby ten mecz zakończył się wynikiem min. 9:0. Chciałbym zobaczyć białych, jak się sprzeczają i mówią, że Granada jest lepsza od Getafe :D
0
Nie zaszkodzi, a pomoże :)
1
Z przyjemnością informuję, że Luis Suarez w tej chwili znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców Ligi Hiszpańskiej. Niesamowite, i pomyśleć że ten chłopak miał zawieszenie do końcówki października. Luisito, a może pierwszy hat trick w barwach Barcelony? :)
3
Myślę, że jak łatwo pójdzie to Leoś strzeli 2 brameczki i może zostać zmieniony.
0
Meczyk piękny to i pierwsza połowa szybciutkoo zleciała :)
0
Co się dzieje! Niesamowite. Z niecierpliwością czekam na drugą połowę :)
0
Oni w każdej minucie mają kolejne pomysły z serii "Jakby tu osłabić Barcę" :D
0
Aaa te 7:1 Niesamowity mecz :)
1
Gol Messiego
Asysta Messiego Gol Suareza
Asysta Suareza Gol Neymara
Asysta Neymara Gol Xaviego
Asysta Xaviego Gol Suareza
NIE - SA - MO - WI - TE
0
Manita do przerwy? Jak to się zakończy!?
0
Ale asysta! Prze - pięknie!! Brak słów
4
Jestem też w pełni zadowolony z dopingu kibiców FC Barcelony. Przed 3 golem, kibice zaczęli skandować "Barca, Barca, Barcaaaa" i za chwilę pada gol.
0
A przed meczem FC Barcelona: "A może by tak olać Real, i wygrać 10:0?" :D
0
Tercet MSN niszczy mecz. Każdy ma gol i asystę :)
0
Co się dzieje!!:D Haha! Xaviiiiii
0
Kto asystował? :)
0
chyba 118
1
Znakomite MSN!!!!! Brawoooo!! 100!! goli tercetu MSN!!!
0
Ale przepiękny gol. Ronaldo płakał jak oglądał :D
0
"Luisito Luisito Luisito Killer Suareeeeezzzzz!" :D
0
Asysta Leooo! I gol Luisito! Pięknie!
0
Powiedzcie, kto komentuje wraz z Leszkiem?
1
Nie zapominajmy, że Real gra jeszcze z Getafe, a oni z kolei zamierzają dać Realowi pewne 3 punkty :D
0
Zawodnik trafił Luisito chyba w stopę
0
No, no Suarez ładny, ładny rajd :)
10
Messi dzisiaj baaaardzo aktywny :)