0

No i znowu Suarez do Messiego!!!!!

1

Barcelona w pierwszej połowie miała posiadanie piłki wynoszące 81%

1

13 :)

0

Jeśli chodzi o rekord CR11, Higuaina i Benzemy? to oni mają 118 bramek tak? I do tego liczą się gole ze wszystkich rozgrywek?

0

Chciałbym, aby ten mecz zakończył się wynikiem min. 9:0. Chciałbym zobaczyć białych, jak się sprzeczają i mówią, że Granada jest lepsza od Getafe :D

0

Nie zaszkodzi, a pomoże :)

1

Z przyjemnością informuję, że Luis Suarez w tej chwili znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców Ligi Hiszpańskiej. Niesamowite, i pomyśleć że ten chłopak miał zawieszenie do końcówki października. Luisito, a może pierwszy hat trick w barwach Barcelony? :)

3

Myślę, że jak łatwo pójdzie to Leoś strzeli 2 brameczki i może zostać zmieniony.

0

Meczyk piękny to i pierwsza połowa szybciutkoo zleciała :)

0

Co się dzieje! Niesamowite. Z niecierpliwością czekam na drugą połowę :)

0

Oni w każdej minucie mają kolejne pomysły z serii "Jakby tu osłabić Barcę" :D

0

Aaa te 7:1 Niesamowity mecz :)

1

Gol Messiego
Asysta Messiego Gol Suareza
Asysta Suareza Gol Neymara
Asysta Neymara Gol Xaviego
Asysta Xaviego Gol Suareza
NIE - SA - MO - WI - TE

0

Manita do przerwy? Jak to się zakończy!?

0

Ale asysta! Prze - pięknie!! Brak słów

4

Jestem też w pełni zadowolony z dopingu kibiców FC Barcelony. Przed 3 golem, kibice zaczęli skandować "Barca, Barca, Barcaaaa" i za chwilę pada gol.

0

A przed meczem FC Barcelona: "A może by tak olać Real, i wygrać 10:0?" :D

0

Tercet MSN niszczy mecz. Każdy ma gol i asystę :)

0

Co się dzieje!!:D Haha! Xaviiiiii

0

Kto asystował? :)

0

chyba 118

1

Znakomite MSN!!!!! Brawoooo!! 100!! goli tercetu MSN!!!

0

Ale przepiękny gol. Ronaldo płakał jak oglądał :D

0

"Luisito Luisito Luisito Killer Suareeeeezzzzz!" :D

0

Asysta Leooo! I gol Luisito! Pięknie!

0

Powiedzcie, kto komentuje wraz z Leszkiem?

1

Nie zapominajmy, że Real gra jeszcze z Getafe, a oni z kolei zamierzają dać Realowi pewne 3 punkty :D

0

Zawodnik trafił Luisito chyba w stopę

0

No, no Suarez ładny, ładny rajd :)

10

Messi dzisiaj baaaardzo aktywny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?