1

Gdyby taki wynik utrzymał się do ostatnich minut, a w ostatniej strzeliłby Ronaldo po dostawieniu nogi, zdjąłby koszulkę i zaczął krzyczeć Siii i chyba pękłaby mu żyłka XD

0

Kesh być może zapewni nam majstra :D

0

Nie wiem czy w tej sytuacji nie wolałbym Realu w finale :D

0

Nasi redaktorzy przewidzieli wynik meczu Realu z Valencią :D

2

A 3/4 z was mówiło "Nie ma co liczyć na Valencię"

0

Boże, Valencia daje mi dzisiaj dużo radości!! Forza Valencia!!

1

Zamęczyli Toniego, to musiało się stać

1

No i pierwsza żółta ...

0

Gladiatorzy pożerają kurczęta :D

1

Taaak, przytrzymywany, głaskany a nie! :D

1

Pffff, a kiedy on nie PODNOSI rąk?

0

Co poklepali :O

1

Valeeeeencia! Do bojuuuu!

0

No tak, Krystiano ma takie wielkie i dobre serducho bo oddał 7 milionów i dał strzelić gola Arbeloi :D

0

118 goli.

0

Powiedzcie jak to było z tymi asystami :) Messi asystował strzelcom czy jednak są one nie zaliczone?

8

Zawodnik meczu. Zdecydowanie według mnie jest to Xavi minimalnie przed Messim.

4

Nasze trio ma już na swoim koncie 112 goli.

1

Nie no Pedro świętuje z Douglasem :D

0

Będą zaliczone asysty Messiego?

0

Ale gol, Pedritto!!

0

Haha, gościu z telefonem w ustach wymiata :D

0

Czyli Messi chyba ma już pewną koronę asystentów, choć nigdy nie wiadomo :)

0

Asysta zaliczona?

0

Neymarrrrr!!! :D

0

No ja nie mogę XD

0

Ale farciarz ...

0

Myślę, że niedługo Argentyńczyk pokona Argentyńczyka :D

0

Zajebista wypowiedź, poleciłbym gdybym mógł :)

0

Nic nowego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?