Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojej Xavi. Ja też się wzruszyłem.
0
A ja myślę, że Xavi powinien zostać do stycznia. To by dało wiele nam jak i Jemu samemu. Wygrałby pewnie jeszcze Superpuchar Europy i Hiszpanii oraz KMŚ. A my byśmy w styczniu kupili jakiegoś zawodnika za niego.
3
Łzy Xaviego ... ;(
2
Kluczem do sukcesu było przede wszystkim: Lucho, Dobre transfery, wszystkie osoby ze sztabu szkoleniowego i DRUŻYNA, która może wszystko! Brawo!
0
Syn Mathieu - Milan Pique - Sasha Pique - Douglas Jr i już mamy świetną linię obrony :D
0
Pedro forever alone :')
0
Patrzcie jak mały Rudy się bawi xd
2
O kurczę, jaka gleba dzieciaka Mathieu :D
3
Ja nawet mógłbym :)
0
0
Haha, a ktoś na transmisji
CaaBoomek Enrique ty ch*** kocham cie
0
Ooo Bravo jakie córki :)
0
Haha! Na tansmisji fety na oficjalnym kanale FC Barcelony więcej Polaków, niż reszty XD Aaa i jest jeszcze ktoś napisał, że jest z fcbarca.com :D
0
Campeones!!! Brawo Barcelono!!
0
Koniec! Campeones! Oeee Oeee!
0
Wolę Eibar, niż Deportivo w lidze.
3
Xavi - legendo! Będzie nam CIEBIE brakować! ;(
0
Ja pitole!
0
wtf? Wyszedłem na chwilę, a tu gol Deportivo? x(
0
45 - CR11
43 - Leo Messi
16
Wszedł do nich, jak Norek do Krawczyków :D
2
Haha! Gdyby to strzelił :D
0
W tej chwili ataki Deportivo lewą stroną, są prawie niemożliwe.
1
Brawo Vermaelen! A teraz na boisku Douglas!
1
117 gol MSN! Brawoo!
0
Kurczę! Sevilla!
1
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10983363_993377994041996_5587646307817930935_n.jpg?oh=b8449c0e2a7cfa1b9548bcccff46837c&oe=55F6395B
0
Były jakieś zmiany?
0
Sevilla gra w tym samym czasie? Z kim? Jaki wynik?
0
Co Almeria! :O