1

Ojej Xavi. Ja też się wzruszyłem.

0

A ja myślę, że Xavi powinien zostać do stycznia. To by dało wiele nam jak i Jemu samemu. Wygrałby pewnie jeszcze Superpuchar Europy i Hiszpanii oraz KMŚ. A my byśmy w styczniu kupili jakiegoś zawodnika za niego.

3

Łzy Xaviego ... ;(

2

Kluczem do sukcesu było przede wszystkim: Lucho, Dobre transfery, wszystkie osoby ze sztabu szkoleniowego i DRUŻYNA, która może wszystko! Brawo!

0

Syn Mathieu - Milan Pique - Sasha Pique - Douglas Jr i już mamy świetną linię obrony :D

0

Pedro forever alone :')

0

Patrzcie jak mały Rudy się bawi xd

2

O kurczę, jaka gleba dzieciaka Mathieu :D

3

Ja nawet mógłbym :)

0

0

Haha, a ktoś na transmisji
CaaBoomek Enrique ty ch*** kocham cie

0

Ooo Bravo jakie córki :)

0

Haha! Na tansmisji fety na oficjalnym kanale FC Barcelony więcej Polaków, niż reszty XD Aaa i jest jeszcze ktoś napisał, że jest z fcbarca.com :D

0

Campeones!!! Brawo Barcelono!!

0

Koniec! Campeones! Oeee Oeee!

0

Wolę Eibar, niż Deportivo w lidze.

3

Xavi - legendo! Będzie nam CIEBIE brakować! ;(

0

Ja pitole!

0

wtf? Wyszedłem na chwilę, a tu gol Deportivo? x(

0

45 - CR11
43 - Leo Messi

16

Wszedł do nich, jak Norek do Krawczyków :D

2

Haha! Gdyby to strzelił :D

0

W tej chwili ataki Deportivo lewą stroną, są prawie niemożliwe.

1

Brawo Vermaelen! A teraz na boisku Douglas!

1

117 gol MSN! Brawoo!

0

Kurczę! Sevilla!

0

Były jakieś zmiany?

0

Sevilla gra w tym samym czasie? Z kim? Jaki wynik?

0

Co Almeria! :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?