Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Piękniejsza strona futbolu. :)
0
Co się dziwić? Jak Depor gra 7 obrońcami?
0
Rafinha dzisiaj bardzo dobrze. :)
0
Messi by na luziki lobnął go.
0
Co zrobił Pedro ...
0
Ach szkoda.
0
Kurczę, na początku myślałem, że strzelił Xavi. ;/
0
Brawooo! Leo Messi! Brawo Rafinha! Vamos!
1
Super! Jak Xavi jest przy piłce, to kibice biją brawa.
0
Vamos Barcelona!
1
Ooo, a Vermaelen pomachał swoim przyjacielom na trybunach. :)
0
Jakie ... piękne
1
O taaak! Dobra para komentatorów nie jest zła.
0
Perez: "A co to finansowe fair play?"
0
Xavi! Masz mój szacunek za wszystko co zrobiłeś dla klubu!
http://www.pincaption.com/media/gallery/original/my-respect-13906422091718607637.jpg
0
To jak z tą kartką dla Leosia?
0
Dwa słowa
Xavi - Legenda
Visca el Barca! Campeones!
29
Tito był z nami! Tito to dla Ciebie! Visca el Barca!
4
We are family! We are the champions!
0
Teraz już tego miejsca nie oddamy! Barca! Barcaa!
1
Ole ole ole! Campeones! Campeones! Brawo BARCA!!
0
Brawwoooo Espanyoooool!
0
Ale też brawa za "pól-odbiór" Pedro. :)
0
Jprd. Mógł sam.
0
Tak jest! Leoooooo! Messiiiiii!
0
Pfff, Pedro by to lepiej zrobił.
0
No no wychodzimy spod opresji.
0
Co poklepali nie mam słów.
10
Ale Bravo jest zajebisty.
0
Zaraz, znając życie powie, że Carlo podobno też ma odejść, a tak zaczęto spekulować po odpadnięciu Realu z Ligi Mistrzów, w którym swoją szansę na strzelenie gola z rzutu karnego wykorzystał Cristiano Ronaldo.