12

Piękniejsza strona futbolu. :)

0

Co się dziwić? Jak Depor gra 7 obrońcami?

0

Rafinha dzisiaj bardzo dobrze. :)

0

Messi by na luziki lobnął go.

0

Co zrobił Pedro ...

0

Ach szkoda.

0

Kurczę, na początku myślałem, że strzelił Xavi. ;/

0

Brawooo! Leo Messi! Brawo Rafinha! Vamos!

1

Super! Jak Xavi jest przy piłce, to kibice biją brawa.

0

Vamos Barcelona!

1

Ooo, a Vermaelen pomachał swoim przyjacielom na trybunach. :)

0

Jakie ... piękne

1

O taaak! Dobra para komentatorów nie jest zła.

0

Perez: "A co to finansowe fair play?"

0

Xavi! Masz mój szacunek za wszystko co zrobiłeś dla klubu!
http://www.pincaption.com/media/gallery/original/my-respect-13906422091718607637.jpg

0

To jak z tą kartką dla Leosia?

0

Dwa słowa

Xavi - Legenda

Visca el Barca! Campeones!

29

Tito był z nami! Tito to dla Ciebie! Visca el Barca!

4

We are family! We are the champions!

0

Teraz już tego miejsca nie oddamy! Barca! Barcaa!

1

Ole ole ole! Campeones! Campeones! Brawo BARCA!!

0

Brawwoooo Espanyoooool!

0

Ale też brawa za "pól-odbiór" Pedro. :)

0

Jprd. Mógł sam.

0

Tak jest! Leoooooo! Messiiiiii!

0

Pfff, Pedro by to lepiej zrobił.

0

No no wychodzimy spod opresji.

0

Co poklepali nie mam słów.

10

Ale Bravo jest zajebisty.

0

Zaraz, znając życie powie, że Carlo podobno też ma odejść, a tak zaczęto spekulować po odpadnięciu Realu z Ligi Mistrzów, w którym swoją szansę na strzelenie gola z rzutu karnego wykorzystał Cristiano Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?