0

Uwaga na Torresa w 1 minucie.

0

Oby dzisiaj ze zwycięstw w Madrycie cieszyły się drużyny z Barcelony. :)

5

Przecież kibice realu są nienormalni. Nie wspominając już o gimbusach z rm.pl. "Kibice" którzy gwiżdżą na żywą legendę Realu - Casillasa, który już nieraz ratował im tyłki, albo opuszczają stadion przed zakończeniem meczu, tracąc nadzieję na zmianę rezultatu. To są KIBICE?

Odnośnie Realu, których zawodników lubicie najbardziej? :D Ja bardzo lubię Lukitę, Isco, Ikera i Bale'a. A wy?

14

Jan Oblak: Nie boję się Messiego, Suareza i Neymara, ale to nie jest takie łatwe. Nie tylko ja się z nimi zmierzę. Razem ze mną będzie cała drużyna, co na pewno mi pomoże. Mam nadzieję, że zagramy dobry mecz i ich powstrzymamy.
Marca.com

Gadanie ... Przed meczem z Getafe też się nie bali naszego tercetu i wiemy jak się skończyło. (wiem że nie ma Suareza)

0

Kurczę, szkoda mi Garetha Bale'a. Chłopak naprawdę ma teraz ciężkie życie, jestem ciekaw jak ta fala krytyki wpłynie na jego grę. Może rzeczywiście powinien czym prędzej odejść? Skoro taki gracz się marnuje,a jego kibice w niego wierzą to czego tu szukać? Przecież Bale ma ogromny potencjał, szkoda mi go ;/ Niech odejdzie do MU, może odbuduje formę.

0

Może jakiś pomeczowy wywiad z Davidem Alabą? A może z Thomasem Mullerem? :D

0

Barcelona w finale LIGI MISTRZÓW!

0

Ostatnia minuta Bayernu w Lidze Mistrzów.
Ostatnia minuta przed radością Barcy!

1

O lol czemu Rakitic. Masche dzisiaj bardzo nie pewny

0

Jutro w Przeglądzie Sportowym:
Barcelona w finale Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski - polski napastnik po raz kolejny błysnął klasą światową. Strzelił po pięknie wypracowanej akcji i zakręceniu obrońcy Barcelony bardzą ważną bramkę, która w tamtym momencie utrzymywała jeszcze promyk nadziei na awans Bayernu. Gol naszego orła z pewnością zatrzymał trochę zawodników "Dumy Katalonii"

1

Ej, ej Lewy nie zapędzaj się -,-

0

Dobra, dobra zaraz wam Messi pokaże kasę światową.

1

F**k i jeszcze ten Lewy ...

0

No główny spoko sędziuje,ale liniowy raz odgwizdał spalonego którego nie było na niekorzyść Barcelony.

0

Taaa o Mullerze mówisz? :D

1

Haha! Muller! XD

0

Gdyby ... Mamy Ter Stegena, prowadzimy i to jest Bayern, a nie Chelsea

7

I teraz garść statystyk po 1. połowie
- Trio MSN ma na swoim koncie już 114 GOLI. Do wyrównania rekordu HBC w 4,5 meczów pozostały 4 gole, zaś do pobicia 5.
- Neymar strzelił 8. i 9 gola w tej edycji Ligi Mistrzów, teraz zajmuje 2 miejsce wraz z Ronaldo i Luizem Adriano
- Suarez zanotował 2. i 3. asystę w tej edycji Ligi Mistrzów
- Bayern musi strzelić 5 bramek aby móc awansować do finału. (Niemożliwe)

1

Super 1 połowa! Oby 2 była taka sama albo lepsza! Vamos!

0

Haha Lucho! :)

3

MAtS jutro na okładce Sportu XD

0

MAtS ocena 10

1

Nie wierzę, co za bramkarz. MARC ANDRE TER STEGEN FC Barcelona

0

JAKA OBRONA! CO ZA BRAMKARZ! (sory za caps)

0

I teraz pytanie czy w tej sytuacji Fabregas rzucił by się tak ofiarnie jak Rakitic?

0

Pozdrawiam tych, którzy mówili, że Suarez ma słabą formę bo nie strzela goli. ;)

0

Co ten Leo robi! Brak słów! On nie potrzebuje wolnej przestrzeni.

1

I po cholore nurkuje?

0

Niemcy teraz muszą strzelić 5 goli xd N-I-E-R-E-A-L-N-E

0

Gdyby nie faul, to by Leo tych dwóch z kwitkiem odprawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?