4

O matko, co za avatar XO

0

Oczywiście Leszek lepiej wie co chciał zrobić Suarez :d

0

Nie, fcbarca.com wrzuciła artykuł ;)

0

Nie wyczułeś ironii ;)

2

Suarez na powtórce "Ej byłą ręka, no była ... Ej liniowy .. Nie? Spoko"

6

Alves dzisiaj bardzo aktywny, dużo wrzuca i podaje. Widać, że pracuje na nowy kontrakt.

0

Uuuaa Bartra źle podał i szybko pobiegł odebrać piłkę przez zostawił lukę. Na szczęście mamy spalonego i Bravo :)

0

O kurczę Gerrard :D

0

Ale skozłowała ..

20

Za chwile Laboga powie że Cristiano strzelił bramkę w Turynie :D

0

Leszku byłeś w szatni że wiesz!? -,- Ekspert ...

4

W ostatnich tygodniach!? Podaj przykład takiego meczu -,-

0

Ooo to już 10 minuta, ale ten czas leci :/

0

Bartra jak profesor ...

0

Gdyby nie złe przyjęcie ...

2

Marc Bartra potrafi strzelać głowe z goli :D

0

Ale bramkarz wyciągnął... ach tamm

0

Boże Bravo ...

0

Pqique niepewne zagranie

0

Barca po 3 punkty!! :)

0

4. A
5. Pstryk Manita (oby)

0

Szkoda Barcy B... Kolejny przegrany mecz.

0

Ktoś musi po prostu ogarnąć tą/tę całą drużynę, bo widać że obecny trener nie ma sposobu na grę. Samper w prawie każdym meczu wchodzi z ławki -,-

4

Po kontrze i wygranym pojedynku z obrońcą, wpadło chyba od słupka :)

5

Adama i 2:3!!! :)

0

Oczywiście nie przeczę, według mnie Boateng jest jednym z najlepszych obrońców na świecie, chciałbym go zobaczyć kiedyś w trykocie Barcelony :) Widzisz, jeden słabszy mecz i już powstają takie rzeczy ..

0

Z 2 metrów ;)

0

Ronaldo dostał żółtą? Za co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?