Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O matko, co za avatar XO
0
Oczywiście Leszek lepiej wie co chciał zrobić Suarez :d
0
Nie, fcbarca.com wrzuciła artykuł ;)
0
Nie wyczułeś ironii ;)
0
Mamy składy na mecz FC Barcelona - Real Sociedad http://www.fcbarca.com/63481-barca-sociedad-sklady.html?utm_source=mainNews&utm_medium=mainNews&utm_campaign=mainpage
2
Suarez na powtórce "Ej byłą ręka, no była ... Ej liniowy .. Nie? Spoko"
6
Alves dzisiaj bardzo aktywny, dużo wrzuca i podaje. Widać, że pracuje na nowy kontrakt.
0
Uuuaa Bartra źle podał i szybko pobiegł odebrać piłkę przez zostawił lukę. Na szczęście mamy spalonego i Bravo :)
0
O kurczę Gerrard :D
0
Ale skozłowała ..
20
Za chwile Laboga powie że Cristiano strzelił bramkę w Turynie :D
0
Leszku byłeś w szatni że wiesz!? -,- Ekspert ...
4
W ostatnich tygodniach!? Podaj przykład takiego meczu -,-
0
Ooo to już 10 minuta, ale ten czas leci :/
0
Bartra jak profesor ...
0
Gdyby nie złe przyjęcie ...
2
Marc Bartra potrafi strzelać głowe z goli :D
0
Ale bramkarz wyciągnął... ach tamm
0
Boże Bravo ...
0
Pqique niepewne zagranie
0
Barca po 3 punkty!! :)
0
4. A
5. Pstryk Manita (oby)
0
Szkoda Barcy B... Kolejny przegrany mecz.
0
Ktoś musi po prostu ogarnąć tą/tę całą drużynę, bo widać że obecny trener nie ma sposobu na grę. Samper w prawie każdym meczu wchodzi z ławki -,-
4
Po kontrze i wygranym pojedynku z obrońcą, wpadło chyba od słupka :)
5
Adama i 2:3!!! :)
0
Oczywiście nie przeczę, według mnie Boateng jest jednym z najlepszych obrońców na świecie, chciałbym go zobaczyć kiedyś w trykocie Barcelony :) Widzisz, jeden słabszy mecz i już powstają takie rzeczy ..
1
Haha spójrzcie ^^ http://static.fangol.pl/content/d/c/0/dc0aafb64113831e31f6b0845f5c4174-554.jpg :D
0
Z 2 metrów ;)
0
Ronaldo dostał żółtą? Za co?