Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy Barcelonę w półfinale Ligi Mistrzów!
1
4 asysta Iniesty w tej edycji Ligi Mistrzów!
0
Ale się zabawił! Witaj półfinale!
0
Ronaldo - 38 Messi - 35
0
Brawo dla Malagi!!! Gramy dalej!
0
Haha! Brawo dla Ronaldo!
7
Wnioski:
- Mecze o 16 nie są takie złe jak je malują :)
- Nigdy więcej Gonzaleza Gonzaleza
- "Jeśli Barca nie może, kontra pomoże"
- Wygraliśmy mecz grając 11 na 12
- Najlepsi: Claudio Bravo, Javier Mascherano, Tercet MSN
- Najgorsi: Adriano, Pique w 1 poł.
- Mamy 3 punkty z trudnym przeciwnikiem
- Bravo umocnił się w Trofeo Zamora
4
Wahałbym się czy najgorszym nie był Adriano
2
Trofeo Zamora
Bramki: Claudio - 19 Diego - 22
Mecze: Claudio - 32 Diego - 31
Średnia: Claudio - 0,59 Diego - 0,71
0
albo Żerar Pike XD
0
Komentator - orgazm
0
No nie!!! Adriano do zmiany!
0
Dodałbym Mascherano :)
0
Nie jestem pewny, czy w naszej obronie nie gra Steven Gerrard :D
0
No no, mecz zaczyna się zajebiście! :) Oby tak dalej :)
0
Bravooooo! No nie mogę! :D Geniusz!
17
Mimo spalonego brawo dla Bravo :D
0
Komentator już piąty raz "A wracając do akcji bramkowej" Haha :D
0
Kibice pewnie nie zdążyli się rozsiąść :D
0
Suarezzz!!! Haha :D
0
Shakira z Sashą! :D
0
PSG gra bez podstawowych zawodników w pierwszym meczu i po części w rewanżu, jednakże nie mieli ostatnio tak napiętego terminarzu i wygrali puchar ligi dlatego mogą tutaj postraszyć, mimo to stawiam na awans Barcy z kilku-bramkową przewagą.
Real kontra Atletico - Najbardziej wyrównany dwumecz. Real powrócił do formy w której wygrywali efektownie i efektywnie. Atletico dostało "lekkiej" zadyszki, ale wraca Mandzukic. Dodatkowo Simeone ma taktykę na Real i oby się tym razem sprawdziła.
W kolejnych dwumeczach, sprawa jest jasna. Juve "powinno" bez większego wysiłku ograć Monaco, ale liczę że ci drudzy napsują im dużo krwi.
Porto stać na awans, ale muszą się naprawdę postarać i zagrać kapitalny mecz. Szpital w Monachium się powiększa, mają szansę i powinni ją wykorzystać. :)
1
Dzieciaki: "Bo to wuefista! Mamy 100 punktów! Liga nasza!" :D
0
Meeeesssiiiii!! Brawooooo! Geniusz!
0
Zielony - sędziowie, rotacje, szybkie zmiany, odpoczynek Neymara, XAVI
11
To jak Florek pisze juz odwołanie dla Ronaldo bo Eibar? ;)
0
1 połowa udowadnia ze pieniądze i brak zaangażowania może mieć źle skutki. Rayo gra z pasją, ładną piłkę, mają świetnego trenera. Jak widać pieniądze nie grają a liczy się pasją u chęć. To widać w grze Rayo. Po 1 połowie żeby nie powiedzieć ze Rayo zdominowało Real, napiszę Rayo jest lepsze w wielu aspektach ;)
33
Najlepsze teksty komentatorów z dzisiejszego meczu
"Sergi Roberto nie załapał by się nawet do jedenastki Almerii"
"Za jego plecami stoi najlepszy piłkarz świata"
08.04.2015r Piotr Laboga o Messim
"Eusebio nadal trenuje rezerwy Barcelony"
"Faul był przed linią czy w polu karnym? Myślę, że na linii"
Słowo meczu? Spacyfikowany, Pacyfikowany :D
"Był spalony? No oczywiście, że nie"
(Montoya wrzutka no nikogo) Proszę, Montoya wrzuca lepiej od Alvesa. Dlaczego? On wrzuca mocno, zaś Dani Alves miękko"
Coś było jeszcze ciekawego? :D
0
Naymer. Ostatniego. Gola. W lidze. Strzelił. W spotkaniu. Z Celtą. W niedzielę :]
0
Zdecydowanie Xavi, pracował na całej powierzchni boiska. Dorzucił asysty.