0

Witamy Barcelonę w półfinale Ligi Mistrzów!

1

4 asysta Iniesty w tej edycji Ligi Mistrzów!

0

Ale się zabawił! Witaj półfinale!

0

Ronaldo - 38 Messi - 35

0

Brawo dla Malagi!!! Gramy dalej!

0

Haha! Brawo dla Ronaldo!

7

Wnioski:
- Mecze o 16 nie są takie złe jak je malują :)
- Nigdy więcej Gonzaleza Gonzaleza
- "Jeśli Barca nie może, kontra pomoże"
- Wygraliśmy mecz grając 11 na 12
- Najlepsi: Claudio Bravo, Javier Mascherano, Tercet MSN
- Najgorsi: Adriano, Pique w 1 poł.
- Mamy 3 punkty z trudnym przeciwnikiem
- Bravo umocnił się w Trofeo Zamora

4

Wahałbym się czy najgorszym nie był Adriano

2

Trofeo Zamora
Bramki: Claudio - 19 Diego - 22
Mecze: Claudio - 32 Diego - 31
Średnia: Claudio - 0,59 Diego - 0,71

0

albo Żerar Pike XD

0

Komentator - orgazm

0

No nie!!! Adriano do zmiany!

0

Dodałbym Mascherano :)

0

Nie jestem pewny, czy w naszej obronie nie gra Steven Gerrard :D

0

No no, mecz zaczyna się zajebiście! :) Oby tak dalej :)

0

Bravooooo! No nie mogę! :D Geniusz!

17

Mimo spalonego brawo dla Bravo :D

0

Komentator już piąty raz "A wracając do akcji bramkowej" Haha :D

0

Kibice pewnie nie zdążyli się rozsiąść :D

0

Suarezzz!!! Haha :D

0

Shakira z Sashą! :D

0

PSG gra bez podstawowych zawodników w pierwszym meczu i po części w rewanżu, jednakże nie mieli ostatnio tak napiętego terminarzu i wygrali puchar ligi dlatego mogą tutaj postraszyć, mimo to stawiam na awans Barcy z kilku-bramkową przewagą.

Real kontra Atletico - Najbardziej wyrównany dwumecz. Real powrócił do formy w której wygrywali efektownie i efektywnie. Atletico dostało "lekkiej" zadyszki, ale wraca Mandzukic. Dodatkowo Simeone ma taktykę na Real i oby się tym razem sprawdziła.

W kolejnych dwumeczach, sprawa jest jasna. Juve "powinno" bez większego wysiłku ograć Monaco, ale liczę że ci drudzy napsują im dużo krwi.

Porto stać na awans, ale muszą się naprawdę postarać i zagrać kapitalny mecz. Szpital w Monachium się powiększa, mają szansę i powinni ją wykorzystać. :)

1

Dzieciaki: "Bo to wuefista! Mamy 100 punktów! Liga nasza!" :D

0

Meeeesssiiiii!! Brawooooo! Geniusz!

0

Zielony - sędziowie, rotacje, szybkie zmiany, odpoczynek Neymara, XAVI

11

To jak Florek pisze juz odwołanie dla Ronaldo bo Eibar? ;)

0

1 połowa udowadnia ze pieniądze i brak zaangażowania może mieć źle skutki. Rayo gra z pasją, ładną piłkę, mają świetnego trenera. Jak widać pieniądze nie grają a liczy się pasją u chęć. To widać w grze Rayo. Po 1 połowie żeby nie powiedzieć ze Rayo zdominowało Real, napiszę Rayo jest lepsze w wielu aspektach ;)

33

Najlepsze teksty komentatorów z dzisiejszego meczu

"Sergi Roberto nie załapał by się nawet do jedenastki Almerii"

"Za jego plecami stoi najlepszy piłkarz świata"

08.04.2015r Piotr Laboga o Messim

"Eusebio nadal trenuje rezerwy Barcelony"

"Faul był przed linią czy w polu karnym? Myślę, że na linii"

Słowo meczu? Spacyfikowany, Pacyfikowany :D

"Był spalony? No oczywiście, że nie"

(Montoya wrzutka no nikogo) Proszę, Montoya wrzuca lepiej od Alvesa. Dlaczego? On wrzuca mocno, zaś Dani Alves miękko"

Coś było jeszcze ciekawego? :D

0

Naymer. Ostatniego. Gola. W lidze. Strzelił. W spotkaniu. Z Celtą. W niedzielę :]

0

Zdecydowanie Xavi, pracował na całej powierzchni boiska. Dorzucił asysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?