0

No i super, okradziono nas z gola

0

Nie wierzę, Celta nas ciśnie, gra coraz odważniej, my ustawiliśmy autobus, mamy problem z podaniem, Iniesta i Neymar mają wiele strat. Porażka w 1 połowie. Druga będzie lepsza. Vamos!

0

To wyjazd na rm.pl skoro w taki sposób obrażasz zawodników swojej ukochanej drużyny!

0

No ja nie mogę! 2 na 3 a on podaje kij wie gdzie ...

0

Neymar irytuje ...

0

Gdyby to wpadło no to piękne golazo. :)

0

O kurczę. Busquets ;/ Nie ładnie

0

Neymar chciał szczupakiem, lecz zrezygnował i wyszło jak wyszło xd

2

No żeby, dziewczyna musiała interweniować :D

0

"Nic nie może przecież wiecznie trwać..." :D
Wystarczy, że na Camp Nou miał mecz życia :D

0

Po zwycięstwo! Vamos! :-)

0

16 -,-

0

Witam! Aby oglądać mecz w jakości HD i bez zacinania na futbolhd trzeba założyć konto i być zalogowanym? Czy wystarczy tylko wysłać sms?

1

Mam pytanie . W niedzielę chciałbym w spokoju obejrzeć mecz pomiędzy FC Barceloną, a drużyną z Madrytu. Mecz będzie pewnie oglądało dużo osób, a większość się rzuci na sportslive i futbolhd. Ja osobiście preferuję sportslive. Czy polecacie wykupić na futbolhd za 4,92 jakośc hd bez zacinania? Czy ktoś już tak robił? Działa? Czy potem nie przychodzą jakieś durne sms ze subskrypcja itp? Proszę o info

0

Mam pytanie . W niedzielę chciałbym w spokoju obejrzeć mecz pomiędzy FC Barceloną, a drużyną z Madrytu. Mecz będzie pewnie oglądało dużo osób, a większość się rzuci na sportslive i futbolhd. Ja osobiście preferuję sportslive. Czy polecacie wykupić na futbolhd za 4,92 jakośc hd bez zacinania? Czy ktoś już tak robił? Działa? Czy potem nie przychodzą jakieś durne sms ze subskrypcja itp?

0

Tssaa, teraz pewnie będzie Schalke cisnęło a i tak nic z tego nie będzie:/

1

Gol przepiękny, ale co powiecie o dopingu Athleticu? Matko, on jest boski. Aritz? ADURIZ!!!

0

Martin Montoya :D

1

Haha to dzisiaj po meczu użytkownicy fcbarca.com będą tworzyć najlepsze teksty Szpakowskiego z tego meczu :D

1

Wróciłem z treningu. Jak grają nasi? Wiadomo co z Busquetsem?

2

A z drużyny Realu Madryt ktoś się musi pilnować? Może na Klasyk ktoś wyleci ...

0

Dos Santos zszedł ...

0

Pff ja za napisanie pe***do po strzelaniu przez niego karnego po symulce z Celtą dostałem bana na miesiąc.

0

Dziękuję za informację ;-)

0

Tsaa albo zawsze jak go zobaczysz to on zuje gumę xd

0

W jaki sposób doznał kontuzji Bially? Villareal gra w 10 czy ktoś wszedł?

0

0

Neyyyymarrrrrrrrrr!!!!!!!!!

0

A minuta doliczonego czasu powinna być doliczona do doliczonego czasu :D

0

A minuta w plecy. Jprd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?