0

Tylko teraz nie dajcie strzelić Realowi, Atleti proszę! O krok od marzeń. Aupa Atleti!!!

0

JEST KURRRRRRNNNNAAA!

1

Jaki autobus ...

0

A czas tyka ...

0

Atletico lepsze, ale sfrajerzyli

1

A w lipcu Griezmann przejdzie do Realu w glorii chwały zawodnika będącego w szczytowej formie ...

0

Pierwsze co mi przyszło na myśl po jej zobaczeniu to Pinto :-D

0

Na każdym poziomie dostajesz tyle samo kasy, a jej ilość zależy od klubu. W Barcie dostaniesz 100 min, w Legii 5 mln itp.

0

Król strzelców, nie mylę się? ;)

0

12 żółtych kartek, 3 czerwone - MASAKRA

0

TAKKKKKKKKKKKKK JEEEEEEEEST!

4

Mathieu jaki atak na Iborrę :3

1

Łaaaaaał, czo ten sędzia, czerwona? NAPRAWDĘ!?

9

Przez twe oczy, twe oczy zielone! :D

0

We are the champioons, my friends!

0

KOONIEC! CAMPEONES!!!!

1

Dziękujemy LUCHO!

2

Czemu ta dziewczyna przestała podskakiwać, i czemu operator przestał ją pokazywać? :D

0

dgfhdfgF Campeones!!!

3

Cristiano jest tak zmotywowany na pichichi, że dzisiaj chyba 5 bramek strzeli...

1

A za 6 min na fcbarca.com ludzie z telewizjada.net: GOOOOOL!!!!! :D

1

Campeones?? Na to wygląda, ale poczekajmy do 2 bramki! :)

0

Wiem, że najważniejsze jest mistrzostwo, ale boję się o Złotego Buta. Gdyby Luisito go zdobył, potwierdziłby w ten sposób swój kapitalny sezon w przeciwieństwie do Portugalczyka...

0

Ostatnio ktoś pytał się o piosenki do treningów podczas biegania. Kto z Was biega? :)
Pochwalcie się życiówkami, albo jakimiś startami w większych imprezach. :)

0

Ivan super tak wygląda :-D

0

Dla mnie wygląda to tak:
Hiszpania: Barcelona, Real, Atletico, Valencia i Sevilla
Anglia: Man City, Man Utd, Chelsea, Liverpool, Tottenham
Niemcy: Bayern, Borussia, RB Lipsk ;p
Francja: PSG, Lyon, Monaco
Włochy: Juventus, Roma, Inter, Napoli

0

Jeśli Sunderland wygra mecz, to spadną Newcastle, Norwich i Aston Villa.

3

Mi się bardzo dobrze biega z piosenkami, takimi dzięki którym się nie poddasz itp.
Muse - uprising (gorąco polecam)
Survivor - Eye od the tiger
Popek - wodospady

0

Diego Forlan ;-)

0

To jest k***a przesada -,-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?