Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko teraz nie dajcie strzelić Realowi, Atleti proszę! O krok od marzeń. Aupa Atleti!!!
0
JEST KURRRRRRNNNNAAA!
1
Jaki autobus ...
0
A czas tyka ...
0
Atletico lepsze, ale sfrajerzyli
1
A w lipcu Griezmann przejdzie do Realu w glorii chwały zawodnika będącego w szczytowej formie ...
0
Pierwsze co mi przyszło na myśl po jej zobaczeniu to Pinto :-D
0
Na każdym poziomie dostajesz tyle samo kasy, a jej ilość zależy od klubu. W Barcie dostaniesz 100 min, w Legii 5 mln itp.
0
Król strzelców, nie mylę się? ;)
0
12 żółtych kartek, 3 czerwone - MASAKRA
0
TAKKKKKKKKKKKKK JEEEEEEEEST!
4
Mathieu jaki atak na Iborrę :3
1
Łaaaaaał, czo ten sędzia, czerwona? NAPRAWDĘ!?
9
Przez twe oczy, twe oczy zielone! :D
0
We are the champioons, my friends!
0
KOONIEC! CAMPEONES!!!!
1
Dziękujemy LUCHO!
2
Czemu ta dziewczyna przestała podskakiwać, i czemu operator przestał ją pokazywać? :D
0
dgfhdfgF Campeones!!!
3
Cristiano jest tak zmotywowany na pichichi, że dzisiaj chyba 5 bramek strzeli...
1
A za 6 min na fcbarca.com ludzie z telewizjada.net: GOOOOOL!!!!! :D
1
Campeones?? Na to wygląda, ale poczekajmy do 2 bramki! :)
0
Wiem, że najważniejsze jest mistrzostwo, ale boję się o Złotego Buta. Gdyby Luisito go zdobył, potwierdziłby w ten sposób swój kapitalny sezon w przeciwieństwie do Portugalczyka...
0
Ostatnio ktoś pytał się o piosenki do treningów podczas biegania. Kto z Was biega? :)
Pochwalcie się życiówkami, albo jakimiś startami w większych imprezach. :)
0
Ivan super tak wygląda :-D
0
Dla mnie wygląda to tak:
Hiszpania: Barcelona, Real, Atletico, Valencia i Sevilla
Anglia: Man City, Man Utd, Chelsea, Liverpool, Tottenham
Niemcy: Bayern, Borussia, RB Lipsk ;p
Francja: PSG, Lyon, Monaco
Włochy: Juventus, Roma, Inter, Napoli
0
Jeśli Sunderland wygra mecz, to spadną Newcastle, Norwich i Aston Villa.
3
Mi się bardzo dobrze biega z piosenkami, takimi dzięki którym się nie poddasz itp.
Muse - uprising (gorąco polecam)
Survivor - Eye od the tiger
Popek - wodospady
0
Diego Forlan ;-)
0
To jest k***a przesada -,-