Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok uwierz mi, że znam to uczucie :D w moim przypadku najgorsze było jak przebieglem 5 km na rekord 2 miesiące temu i się okazało, że nie włączyłem gps :/ na szczęście rekord już poprawiony :D
4
Fajne podsumowanie ;-) oby więcej takich!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Walnij któryś z dystansu ...
0
Nosz kurna, w takich momentach przydałby się Kamil Glik, który zaraz by ozdrowił symulantów ...
0
Mascherano strzelił? :D
0
Wie ktoś z jakiego meczu jest to zdjęcie Neymara w artykule? Czyżby Rayo na Camp Nou w 15/16?
1
Chyba przed oczami miał te paczki szlugów, które dostałby za trafienie na 2:1 i dlatego nie trafił :D
1
Jak on tego nie trafił Włodek!?
0
Czekam na wasze komentarze :D
0
O kurczę, jaka akcja!
0
Pierwsza strata Neymara w sezonie 2016/2017 w 2 minucie.
10
Tyle w temacie ;)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/14233162_1087905067971319_1472554371598981487_n.jpg?oh=bb5c5f287d4c2d800d802dda2f04991c&oe=587923B3
0
Kurczę no, uwielbiam Aleixa i szkoda mi chłopaka ... Chciałbym, żeby odpalił z formą.
23
Ja w sumie do espanyolu nie mam nic, nawet szacunku...
0
Z Argentyny lepsze River Plate moim zdaniem ;-)
0
Warchały jak najbardziej, ale słyszałem, że część plaży zamknięta i teraz nie wiem co robić :/
0
Cules! Gdzie polecacie jechać nad jeziorko w okolicach Szczytna? Dzięki za odpowiedzi.
0
Zaraz zaraz, kiedy zostanie zaprezentowany trzeci komplet strojów?
2
Ja chciałbym taką grupę: Barca, Porto, PSV, Monaco
A Realowi życzę takiej grupy: Real, City, Dinamo Kijów i Rostów ( mecz w Rosji 6 grudnia :D)
0
Barca, Porto, PSV, Monaco - nie trudna, nie trzeba daleko wyjeżdżać :)
3
W czwartek
0
Ja także go nie lubię. Nie imponują mi jego teksty itp. Uważa się za nie wiadomo kogo :/
9
Boże ludzie. Fangol NIE JEST źródłem. To że przeczytałeś na fangolu to nie znaczy, że to jest źródło. O rozmowach napisał na Twitterze Michał Walczak.
1
Według mnie liga zakończy się taką kolejnością drużyn:
1. Barcelona 11. Malaga
2. Real Madryt 12. Real Betis
3. Atletico Madryt 13. Deportivo la Coruna
4. Sevilla 14. Espanyol
5. Villareal 15. Osasuna
6. Athletic Bilbao 16. Granada
7. Celta Vigo 17. Sporting Gijon
8. Valencia 18. Eibar
9. Real Sociedad 19. Deportivo Alaves
10. UD Las Palmas 20. CD Leganes
Osobiście, chciałbym, żeby spadli Leganes, Espanyol i Osasuna, ale widzę na to marne szanse. Zaskoczy po raz kolejny Las Palmas. Wróżę zwycięstwo Barcelony z dość duża przewagą nad drugą drużyną :)
1
#12SuperCopa
0
Tak myślę, że transfer Florenziego nie byłby taki głupi.
0
Arda Turan najlepszym graczem dwumeczu? :D
0
Chyba Andre Gomes :)
0
Krył go chyba ten niedoświadczony XD