0

Dzięki wielkie ;)

0

Możesz podać statystykę ile goli w europejskich pucharach mają CR7 i Messi po dzisiejszych dwóch bramkach? :)

0

Żarty z zawału czy z rozwalonej stopy? Serio?

1

Szkoda mi Bravo :(

8

Hejterzy i Mirosławski i tak powiedzą, że to słaby bramkarz.

0

Z tego co słyszę to na Santiago Bernabeu zamknęli trybunę kibiców gospodarzy, bo słychać tylko garstkę kibiców Legii ;-)

1

Ja również, czasami bywał irytujący (Liga mistrzów 2015/2016), ale mało komentatorów tworzy takie emocje jak on. Znakomicie oddawał atmosferę na boisku. Duet Wolski & Pełka byłby niesamowity!

9

Ja pier, jaki ten człowiek jest żałosny, serio w KAŻDYM meczu musi o tym mówić? Ćwiąkała jest najlepszym komentatorem w eleven, a Mirosławski jednym z najgorszych w kraju, irytuje mnie, ale nie obnoszę się z tym.

8

Pique i Shakira dali po 10 tysięcy kucharzowi, ten pojechał do domu, a tam koperta. W środku 10 tysięcy od Milana Pique, który nie chciał być gorszy. Sasha widząc co robi brat, również wysłał kucharzowi 10 tysięcy bo nie chciał być gorszy.

0

Jest 4:0 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Złapany Suarez na wykroku ...

0

Wg transfermarkt 7.

0

Liczę, że Suarez jeszcze sobie postrzela, bo w tym momencie ma 6 bramek w La Liga - tyle samo co Antoine Griezmann, który dziś zagra z Grandą.

0

W La Liga: Suarez 5 bramek, Messi, Neymar i Rafinha po 4 bramki :-)

8

Jak Milik pół roku po wyleczeniu kontuzji, będzie grał tak jak Rafa, to jestem za!

0

U mnie w mieście jest House of Mystery. Do wyboru 3 pokoje: w dwóch pierwszych można wejść od 3 do 5 osób z kolei w ostatnim od 2 do 4. Super zabawa, naprawdę polecam!

4

Gomes jak się zaaklimatyzował :D Super film, aż się mordka cieszy jak widzi się tak dobrą atmosferę w zespole :D

0

Tylko, że rok temu były KMŚ więc, Barca grała w październiku pierwszy mecz.

0

@Piorun dziękuję za wskazówki. Moim celem jest stopniowe powiększanie mięśni. Na poczatku chcę skupić się na ćwiczeniach w domu, później ewentualnie siłownia. Posiadam hantelki, drążek do podciagania i właśnie skakankę ;-)

0

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na razie zależy mi na budowie mięśni ;-) te ćwiczenie da się zrobić, dzięki za pomysł :-) jeżeli miałbym jeszcze jakieś pytania mogę pisać? :-)

0

Czy jest tu ktoś kto zna się na siłowni/kalistenice i mógłby pomóc? Nie dawno Robertinho polecił aplikację Madbarz do trenowania i ją ściągnąłem. Bardzo fajna apka, polecam. Jest mnóstwo ćwiczeń na wszystkie partie, chociaż nie widziałem ćwiczeń na łydki. No i moje pytania: 1. Jakie ćwiczenia na łydki w domu polecacie, oprócz wspięć na palce?
2. Czy mógłby ktoś zaproponować mini plan treningowy zaczynając od poniedziałku? Chodzi o łączenie ćwiczeń np. Biceps i triceps w poniedziałek. We wtorek nogi itp. Jeżeli ktoś pomoglby zrobić taki plan to proszę o wiadomość ile trzeba dni odpoczynku między ćwiczeniami poszczególnych partii mięśni :-) pozdrawiam

13

I teraz wszyscy Ormianie, którzy leżeli przez minutę, symulowali kontuzję mogą sobie serdecznie pogratulować. Uwielbiam takie momenty, A nienawidzę symulantów -.-

8

W tym momencie potrzebujemy:
- najlepszej pary obrońców - Pique & Umtiti
- powrotu Leo Messiego
- powrotu do najwyższej formy Sergio
- "ogarnięcia się" ter Stegena
2 pierwsze "punkty" będziemy mogli odznaczyć już w najbliższym spotkaniu La Liga z Deportivo. Obawiam się o Sergio i Marca. Spadek formy to mało powiedziane w przypadku Sergio. Jego forma jest jedną wielką katastrofą. Z kolei MAtS powinien ogarnąć się ze swoimi zabawami i wziąć się ostro do roboty. Nie będę na nikogo zwalał winy za ten mecz. Tę stratę na pewno odrobimy, a Sergio i Marc jeszcze NIE RAZ uratują nam tyłek ;) VAMOS!

3

No i trudno... Mecz do zapomnienia. Tracimy tylko(!) 2 punkty do lidera. To da się odrobić, i wierzę, że Barca odrobi tę stratę! Visca el Barca!

6

Jak mnie wkurzają tacy za przeproszeniem frajerzy, którzy symulują skurcze...

0

Kurna Matju, grasz dla Celty czy jesteś amatorem w walce o piłkę!?

0

Boże, wykorzystajcie to!

0

I tak nie dadzą rady niestety. Nosz kurna, MAtS czemu!?

0

Nie dawaj tym złodziejom! Mam nadzieję, że oddasz te pieniądze. I mam nadzieję, że oddasz je na schronisko zwierząt albo na cele charytatywne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?