Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie ;)
0
Możesz podać statystykę ile goli w europejskich pucharach mają CR7 i Messi po dzisiejszych dwóch bramkach? :)
0
Żarty z zawału czy z rozwalonej stopy? Serio?
1
Szkoda mi Bravo :(
8
Hejterzy i Mirosławski i tak powiedzą, że to słaby bramkarz.
0
Z tego co słyszę to na Santiago Bernabeu zamknęli trybunę kibiców gospodarzy, bo słychać tylko garstkę kibiców Legii ;-)
1
Ja również, czasami bywał irytujący (Liga mistrzów 2015/2016), ale mało komentatorów tworzy takie emocje jak on. Znakomicie oddawał atmosferę na boisku. Duet Wolski & Pełka byłby niesamowity!
9
Ja pier, jaki ten człowiek jest żałosny, serio w KAŻDYM meczu musi o tym mówić? Ćwiąkała jest najlepszym komentatorem w eleven, a Mirosławski jednym z najgorszych w kraju, irytuje mnie, ale nie obnoszę się z tym.
8
Pique i Shakira dali po 10 tysięcy kucharzowi, ten pojechał do domu, a tam koperta. W środku 10 tysięcy od Milana Pique, który nie chciał być gorszy. Sasha widząc co robi brat, również wysłał kucharzowi 10 tysięcy bo nie chciał być gorszy.
0
Jest 4:0 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Złapany Suarez na wykroku ...
0
Wg transfermarkt 7.
0
Liczę, że Suarez jeszcze sobie postrzela, bo w tym momencie ma 6 bramek w La Liga - tyle samo co Antoine Griezmann, który dziś zagra z Grandą.
0
W La Liga: Suarez 5 bramek, Messi, Neymar i Rafinha po 4 bramki :-)
8
Jak Milik pół roku po wyleczeniu kontuzji, będzie grał tak jak Rafa, to jestem za!
0
U mnie w mieście jest House of Mystery. Do wyboru 3 pokoje: w dwóch pierwszych można wejść od 3 do 5 osób z kolei w ostatnim od 2 do 4. Super zabawa, naprawdę polecam!
4
Gomes jak się zaaklimatyzował :D Super film, aż się mordka cieszy jak widzi się tak dobrą atmosferę w zespole :D
0
Tylko, że rok temu były KMŚ więc, Barca grała w październiku pierwszy mecz.
0
@Piorun dziękuję za wskazówki. Moim celem jest stopniowe powiększanie mięśni. Na poczatku chcę skupić się na ćwiczeniach w domu, później ewentualnie siłownia. Posiadam hantelki, drążek do podciagania i właśnie skakankę ;-)
0
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na razie zależy mi na budowie mięśni ;-) te ćwiczenie da się zrobić, dzięki za pomysł :-) jeżeli miałbym jeszcze jakieś pytania mogę pisać? :-)
0
Czy jest tu ktoś kto zna się na siłowni/kalistenice i mógłby pomóc? Nie dawno Robertinho polecił aplikację Madbarz do trenowania i ją ściągnąłem. Bardzo fajna apka, polecam. Jest mnóstwo ćwiczeń na wszystkie partie, chociaż nie widziałem ćwiczeń na łydki. No i moje pytania: 1. Jakie ćwiczenia na łydki w domu polecacie, oprócz wspięć na palce?
2. Czy mógłby ktoś zaproponować mini plan treningowy zaczynając od poniedziałku? Chodzi o łączenie ćwiczeń np. Biceps i triceps w poniedziałek. We wtorek nogi itp. Jeżeli ktoś pomoglby zrobić taki plan to proszę o wiadomość ile trzeba dni odpoczynku między ćwiczeniami poszczególnych partii mięśni :-) pozdrawiam
13
I teraz wszyscy Ormianie, którzy leżeli przez minutę, symulowali kontuzję mogą sobie serdecznie pogratulować. Uwielbiam takie momenty, A nienawidzę symulantów -.-
8
W tym momencie potrzebujemy:
- najlepszej pary obrońców - Pique & Umtiti
- powrotu Leo Messiego
- powrotu do najwyższej formy Sergio
- "ogarnięcia się" ter Stegena
2 pierwsze "punkty" będziemy mogli odznaczyć już w najbliższym spotkaniu La Liga z Deportivo. Obawiam się o Sergio i Marca. Spadek formy to mało powiedziane w przypadku Sergio. Jego forma jest jedną wielką katastrofą. Z kolei MAtS powinien ogarnąć się ze swoimi zabawami i wziąć się ostro do roboty. Nie będę na nikogo zwalał winy za ten mecz. Tę stratę na pewno odrobimy, a Sergio i Marc jeszcze NIE RAZ uratują nam tyłek ;) VAMOS!
3
No i trudno... Mecz do zapomnienia. Tracimy tylko(!) 2 punkty do lidera. To da się odrobić, i wierzę, że Barca odrobi tę stratę! Visca el Barca!
6
Jak mnie wkurzają tacy za przeproszeniem frajerzy, którzy symulują skurcze...
0
Kurna Matju, grasz dla Celty czy jesteś amatorem w walce o piłkę!?
0
Boże, wykorzystajcie to!
0
I tak nie dadzą rady niestety. Nosz kurna, MAtS czemu!?
0
Nie dawaj tym złodziejom! Mam nadzieję, że oddasz te pieniądze. I mam nadzieję, że oddasz je na schronisko zwierząt albo na cele charytatywne.