Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City ratuje kupon! Dzięki :D
0
Myślisz Umtiti, widzisz skałę
0
Aha
1
Jak stawiasz w punkcie u buka lub internet to dla mnie najlepszy wybór Fortuna. Bogata oferta i dobre kursy. Jeśli zamierzasz korzystać na telefonie to sts ma super aplikację, z której sam korzystam :)
No i jak to działa? Przelewasz sobie pieniądze i grasz :) Masz dużo zdarzeń, od stawiania na wygraną gospodarzy/gości/remis, liczbę bramek w meczu, kto wygra 1/2 połowę, kto strzeli bramkę, rzuty rożne i tak dalej i tak dalej ;D
17
No chyba tak?
Kolega napisał że jest identyczny? Nie, napisał, że podobny a podobieństwo rzeczywiście jest. Jakby było zdjęcie Muniesy i Iniesty to wtedy nie za bardzo ...
12
Eibar to takie Rayo Vallecano. Lubię tę drużynę ;)
1
PAAAUUULINHOO
17
Semedo! *.* Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu ...
GENIALNY transfer mega utalentowanego piłkarza za grosze nieudolnego zarządu!
0
Kto by pomyślał, że prędzej gola strzeli Paulinho, niż Dembele :D
0
Liverpool, Porto, City, Spartak, Real, Napoli z X, Monaco z X :)
0
Kącik bukmacherski :)
Które z dzisiejszych meczów według Was będą najbardziej obfite w strzały co przełoży się na rzuty rożne? Mam zamiar zagrać kilka overow i myślę w których meczach padnie 10 kornerów :)
Przeanalizowalem wczorajsze mecze:
Roma - Atletico (5:7) - 12 rz. r.
Olympiakos - Sporting (4:1) - 5 rz. r
Barca - Juve (6:4) - 10 rz. r
Bayern - Anderlecht (13:1) - 14 rz. r
Benfica - CSKA (3:4) - 7 rz. r
Celtic - PSG (3:4) - 7 rz. r
Chelsea - Karabach (7:2) - 9 rz. r
United - Basel (7:3) - 10 rz. r
Min 10 rzutów różnych w 4/8 (50%) meczach.
Min. 9 rzutów różnych w 5/8 (62,5%) meczach.
Także trzeba grać ostrożnie. Wg mnie trzeba wybrać drużyny na mniej więcej podobnym poziomie jak Liverpool - Sevilla czy Lipsk - Monaco, Totki - Borussia. Odpuszczam faworytów na wyjeździe (Maribor podejmie Spartaka Moskwę). A co wy myślicie?
0
Czyżby Messi pierwszy w życiu gol w 69 minucie meczu? :)
0
Są kanały, ale musisz wykupić do nich dostęp.
0
Słyszałem, że na 1080 też można grać ;)
0
Planuję wymienić mojego xboxa (360, może chce ktoś kupić? ;D) na nowszego i teraz pytanie. Brać xbox one, czy czekać na xbox one scorpio/brać w przedsprzedaży? Wiadomo jakie wymagania bedzie miał scorpio co do telewizora? Z góry dzięki ;)
Za odpowiedzi, kup PS4 podziękuję ;)
1
Czemu prawie wszyscy jak coś przeczytają na fangolu, to piszą, że żródło do fangol?
Może teraz jak coć poda RAC1, to napiszcie, że żródło to twitter?
Zródło powyższej wypowiedzi Zidane'a to goal.com
2
Fajny gość, mega kanał. Mam plan treningowy na jego stronie, gdzie współpracuje z fabryką siły i jest naprawdę mega :) Polecam
0
LO: Grimaldo lub Gaya
0
Ależ Eriksen to kawał grajka
0
Coutinho, Verratti, Thiago, Isco
0
Myślę że do 350 zł :)
0
Jakie fajne, wygodne i młodzieżowe buty polecacie na teraz? :)
0
Ja nie mogę z naszego zarządu. Dwa newsy na stronie głównej, z jednej strony: "Dembele: Przejście do Barcy to spełnienie marzenia z dzieciństwa" a z drugiej strony "Seri: Moje marzenie o przejściu do Barçy zostało pogrzebane" Ehhhh :///
0
Dlaczego głupoty? Przecież ma rację ...
Dlaczego Liverpool nie chce sprzedać Coutinho? Bo to ich kluczowy zawodnik i na nim największe nadzieje pokłada Klopp. Jeżeli on, i włodarze zobaczą, że świat nie kończy się na Cou, i radzą sobie bez niego to nie będą robić problemów z odejściem. Oczywiście jeśli dostaną satysfakcjonującą ofertę.
0
Najdłuższe godziny w moim życiu
24
Owszem transfer Dembele to promyczek nadziei na dobry sezon. Ale czy na kolejne lata?
Pierwsza sprawa: Zarząd musi spiąć poślady (lepiej później niż wcale) i spróbować zakontraktowac Coutinho. Dodałbym - za wszelką cenę. W Barcelonie zawsze znajdzie się kasa, a ceny w zimowym oknie lub za rok w lato będą jeszcze gorsze. Coutinho jest priorytetem jeśli chodzi o transfer kreatywnego pomocnika.
Druga sprawa: Seri. Naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego zarząd odpuścił go ... Gość naprawdę się poświęca, odrzuca oferty z innych klubów, czeka na nasz ruch. Trzeba tu dodać że nie robi jakiś strajków czy coś, więc wielki plus. Jeśli budżet nie pozwoli na sprowadzenie go w tym okienku, to bardzo chciałbym zeby trafił do nas w zimę lub za rok. Taki piłkarz dużo wniesie do naszej drużyny ;)
Trzecia sprawa - Suarez. Za rok na karku 31 lat. Trzeba zacząć myśleć o zastępstwie. Dwa nazwiska: Dybala i Griezmann. Jednak o wiele bardziej wolę Antosia. Za rok idealnie by było gdybyśmy zapłacili klauzulę - 100 milionów i wtedy mielibyśmy świetnego grajka, kto się czy za rok nie będą to śmieszne pieniądze. Jedynie sama wola piłkarza może trochę przeszkodzić, bo sam pozytywnie patrzy w stronę Premier League i gdyby nie ban Atletico prawdopodobnie gralby w United.
Czwarta sprawa: Środek obrony. O ile Umtiti to kocur na kilka lat to Pique podobnie jak Suarez po 30. Nie jestem zwolenikiem jakiś eksperymentów typu Mina z Kolumbii. Za 2 sezony nasza obrona powinna wyglądać tak: Umtiti, Pique i Marlon z obecnej kadry, a także transfer 2 świetnych obrońców: doświadczonego Inigo Martineza, i młodego perspektywicznego obrońcy najlepiej z Hiszpanii np. Jose Gimenez czy Aymeric Laporte (mój wybór). Ewentualnie ktoś zza granicy np. Davinson Sanchez. Odpuszczenie sobie go i jego transfer to Tottenhamu to kolejna wtopa naszego zarządu.
Piąta sprawa: Reszta składu. Bramkarze solidni na kilka lat do przodu. Pomoc? Zobaczymy. Liczę, że poważna szanse dostanie Samper, a po zakończeniu kariery przez Inieste Carles Aleña :)
VeB cules! :)
1
Wielkie dzięki ;)
0
Nie, nie. Potrzebne mi do prezentacji na 18 urodziny :)
0
Koleżanki i koledzy, szukam programu w którym mógłbym do mojego video, że tak powiem zamiast twarzy koleżanki "wkleić" twarz innej koleżanki, i żeby "ona" z każdym kadrem się poruszała :)
0
1. City
2. United
3. Tottenham
4. Liverpool
5. Chelsea
6. Arsenal
7. Everton