4

Statystyki Paco Alcacera w tym sezonie:
Liga: 6 występów - 2 gole - 2 asysty
Puchar Króla: 2 występy - 2 gole
Liga Mistrzów: 1 występ - 1 gol
@transfermarkt.pl

1

Jedno jest pewne. Mamy dwóch świetnych golkiperów! A trzeci niech się pod ich opieką rozwija i też będą z niego ludzie :)

1

Fenomenalna bramka, brawo Paco! :)

0

Okolice Ciechanowa :)

0

1:2

0

Manchester - czysto 1, handicap -1
Celtic - czyściutko 1, ew. podwójna szana 1-1
Barca - 1/poniżej 3.5 gola
Bayern PSG - btts/2
Roma - odważnie można wjechać handicap -2.5
Juventus - 2, odważniej btts/2

0

Nie wiedziałem, że Dejw jest z Wyszkowa :D A to całkiem niedaleko ode mnie, wspaniały klub biegacza Wyszków, na wakacje nawet tu pracowałem :D Nie przepadasz za nimi?

0

Basel z X, mogą zremisować bo grają na wyjeździe. Ja polecam Celtic u siebie, wspaniały kurs, a mój typ to 2:1, 2:0 dla Szkotów. Bayern - PSG 1:2 dla mnie. Chelsea - Atletico btts

0

Mój typ: Porto 2:0 Monaco
Nawet jeśli wyjdą rezerwami to nie takimi, żeby dać się ograć 3 golami. To w końcu Liga Mistrzów. W lidze 16 straconych bramek przy 16 rozegranych spotkaniach. Porto ostatnio słabsze wyniki. 2 remisy w lidze (Benfica i Aves) 1 remis w Lidze Mistrzów z Besiktasem.

0

Monaco gra o pietruszkę, nie mają już nawet szans na Ligę Europy więc wychodzą rezerwami i odpuszczają mecz. Z kolei Porto na odwrót. Obecnie mają 7 punktów i 2 miejsce, a 3 Lipsk też ma 7 punktów, więc jeśli Porto wygra z Monaco to wyjdą z grupy na 2 miejscu ;)

4

Dejw - Dołeczki, Cliver & Mig - Szalonej nocy moc, Akcent - Skradłaś wszystko :D

0

Kolumbię trafiłem u buka, nie wiele zabrakło do Korei. Grupa dobra. musimy postarać się z Kolumbią.

1

No prawie identyczny jak Roberto z PSG. Szacun

0

Jakbym widział wrzucającego Neymara i gol Sergiego Roberto z PSG. BRAWO PANOWIE!

1

Stawiam dziś na 0:0 lub 0:1. Według mnie ter Stegen jest nie zatrzymania. Nie puści bramki. Jstem dobrej myśli :)

1

Luis Fonsi z Demi Lovato wypuścił nowy klip. Ciekawe, czy okaże się takim hitem jak Despacito :D

4

Ja również. Liczę na dobry sezon naszych skoczków tzn. podium indywidualne i przede wszystkim drużynowe na ZIO :)

12

Bardzo go lubiłem i nigdy nie wątpiłem w jego myśl trenerską. Uśmiechnięty, z ciętym językiem - takiego go zapamiętam. Ilu go skreślało po meczu na Anoeta? A to co zrobił potem to prawdziwa maestria. Mówienie, że jest słabym trenerem lub nie zasługuje na duży klub jest niedorzeczne.

0

Dokładnie

0

Grałem przez ostatnie 2 miesiące, ale już się znudziło niestety :D

1

- Stary, nie wiem w co wdepnąłeś, ale fiołkami to to nie pachnie ;D

0

Zawsze ... Dzięki Villarreal

0

Ten kupon, który wrzuciłeś cały czas jest w grze bo został ostatni mecz Legia - Lechia z czystą jedyneczką ;)

1

Nie jest pierwszym zawodnikiem, który wygrał wszystkie konkursy w których startował :)

1

Po takich meczach lubię obejrzeć skrót Barcy z PSG 6:1. Polecam każdemu! :)

0

Podoba mi się, że Ivan próbuje takich długich przerzutów do napastników :)

0

A tymczasem Lukaku z Martialem niszczą CSKA :D

0

Semedo to dzik :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaki dokładny wynik typujecie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?