Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Statystyki Paco Alcacera w tym sezonie:
Liga: 6 występów - 2 gole - 2 asysty
Puchar Króla: 2 występy - 2 gole
Liga Mistrzów: 1 występ - 1 gol
@transfermarkt.pl
1
Jedno jest pewne. Mamy dwóch świetnych golkiperów! A trzeci niech się pod ich opieką rozwija i też będą z niego ludzie :)
1
Fenomenalna bramka, brawo Paco! :)
0
Okolice Ciechanowa :)
0
1:2
0
Manchester - czysto 1, handicap -1
Celtic - czyściutko 1, ew. podwójna szana 1-1
Barca - 1/poniżej 3.5 gola
Bayern PSG - btts/2
Roma - odważnie można wjechać handicap -2.5
Juventus - 2, odważniej btts/2
0
Nie wiedziałem, że Dejw jest z Wyszkowa :D A to całkiem niedaleko ode mnie, wspaniały klub biegacza Wyszków, na wakacje nawet tu pracowałem :D Nie przepadasz za nimi?
0
Basel z X, mogą zremisować bo grają na wyjeździe. Ja polecam Celtic u siebie, wspaniały kurs, a mój typ to 2:1, 2:0 dla Szkotów. Bayern - PSG 1:2 dla mnie. Chelsea - Atletico btts
0
Mój typ: Porto 2:0 Monaco
Nawet jeśli wyjdą rezerwami to nie takimi, żeby dać się ograć 3 golami. To w końcu Liga Mistrzów. W lidze 16 straconych bramek przy 16 rozegranych spotkaniach. Porto ostatnio słabsze wyniki. 2 remisy w lidze (Benfica i Aves) 1 remis w Lidze Mistrzów z Besiktasem.
0
Monaco gra o pietruszkę, nie mają już nawet szans na Ligę Europy więc wychodzą rezerwami i odpuszczają mecz. Z kolei Porto na odwrót. Obecnie mają 7 punktów i 2 miejsce, a 3 Lipsk też ma 7 punktów, więc jeśli Porto wygra z Monaco to wyjdą z grupy na 2 miejscu ;)
4
Dejw - Dołeczki, Cliver & Mig - Szalonej nocy moc, Akcent - Skradłaś wszystko :D
0
Kolumbię trafiłem u buka, nie wiele zabrakło do Korei. Grupa dobra. musimy postarać się z Kolumbią.
1
No prawie identyczny jak Roberto z PSG. Szacun
0
Jakbym widział wrzucającego Neymara i gol Sergiego Roberto z PSG. BRAWO PANOWIE!
1
Stawiam dziś na 0:0 lub 0:1. Według mnie ter Stegen jest nie zatrzymania. Nie puści bramki. Jstem dobrej myśli :)
1
Luis Fonsi z Demi Lovato wypuścił nowy klip. Ciekawe, czy okaże się takim hitem jak Despacito :D
4
Ja również. Liczę na dobry sezon naszych skoczków tzn. podium indywidualne i przede wszystkim drużynowe na ZIO :)
12
Bardzo go lubiłem i nigdy nie wątpiłem w jego myśl trenerską. Uśmiechnięty, z ciętym językiem - takiego go zapamiętam. Ilu go skreślało po meczu na Anoeta? A to co zrobił potem to prawdziwa maestria. Mówienie, że jest słabym trenerem lub nie zasługuje na duży klub jest niedorzeczne.
0
Dokładnie
0
Grałem przez ostatnie 2 miesiące, ale już się znudziło niestety :D
1
- Stary, nie wiem w co wdepnąłeś, ale fiołkami to to nie pachnie ;D
0
Zawsze ... Dzięki Villarreal
0
Ten kupon, który wrzuciłeś cały czas jest w grze bo został ostatni mecz Legia - Lechia z czystą jedyneczką ;)
1
Nie jest pierwszym zawodnikiem, który wygrał wszystkie konkursy w których startował :)
1
Po takich meczach lubię obejrzeć skrót Barcy z PSG 6:1. Polecam każdemu! :)
0
Podoba mi się, że Ivan próbuje takich długich przerzutów do napastników :)
0
A tymczasem Lukaku z Martialem niszczą CSKA :D
0
Semedo to dzik :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki dokładny wynik typujecie? :)