Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Człowiek widzi "OFICJALNIE:" na La Rambli, banan na twarzy, myśl "Nareszcie!". A po przeczytaniu tylko większy wkurw ...
0
O której się z nią spotykasz? :D
0
A dlaczego Legia jest jeszcze w rozrywkach skoro przegrali z Astana 3:2 w dwumeczu?
Odpowiedź na oba pytania brzmi: "bo oba zespołu odpadły w eliminacjach ligi mistrzów i teraz grają w eliminacjach do ligi europy."
0
Ficzado
0
Biegam od roku, mam 17 lat
5 km - 19:34
10 km - 40:49
A ty? :)
1
Diaro Gol. Jeżeli tak rzeczywiście powiedział to myślę że będzie u nas grał
0
zawodtyper.pl
1
Jest mi strasznie smutno ... nigdy bym nie pomyślał, że Neymar odejdzie z naszego klubu. Kto z nas by o czymś takim pomyślał kiedy Barca wygrala Puchar Króla, chyba nikt się tego nie spodziewał. Prędzej bym myślał że Iniesta zakończy karierę albo Messi wróci do Argentyny. Ale cóż, trudno ...
W tej chwili chyba tylko Dembele i Coutinho/Verratti mogliby załatać tę pustkę, która jest w moim sercu.
0
Znalezione na jakimś fanpage dotyczącego Barcy ;)
0
A to przepraszam, nie widziałem tego wcześniej :)
19
Ale znalazłem piękne słowa na Facebooku i niezwykle prawdziwe. Choć nie chce żeby Ney odszedł to jest niestety szczera prawda:
"Różnica między Tobą, a Ronaldinho jest taka, że Ronaldinho przyszedł z PSG do Barcy aby być kimś, a Ty idziesz z Barcy do PSG aby być nikim"
2
Gdzie jest Puyol? Gdzie te czasy? Ehhh ...
2
Kolega niżej pisał, że tego lata nie ma wiarygodnych źródeł i ja się z tym zgadzam. Z resztą, Suarez też miał być nie do wyciągnięcia, a z kim, jak kim ale z Liverpoolem to mamy dobre stosunki, dlatego ja wierzę :)
11
Jak najbardziej, czemu nie? :)
0
Geniusz z mojego miasta :)
Nr 1 to zdecydowanie Zorza, potem Bogini oraz Pablo. Lubię także Odyseusza nagranego w Ciechanowie i Quebahombre
0
A która liga według Was jest lepsza i dlaczego?
Ekstraklasa czy La Liga 2?
0
Trochę pozmieniał słowa którejś z piosenki Dissblastera. Żadna twórczość :))
0
Puchar Konfederacji coś przypomina?
25
Pewnie, sprowadźmy także Pablo Zabalete i Alexa Songa
0
O której losowanie ligi?
1
Czym Ty się jeszcze z nami podzielisz bo mam wrażenie że widziałem już wszystko ... A trudno nie mieć takiego wrażenia skoro od paru dni widzę przeważnie twój nick w komentarzach :D
0
ಠ_ಠ
0
A btw. kiedy dokładnie jest losowanie terminarza Ligi Hiszpańskiej? ;)
1
A tak dla odskoczni, jestem ciekaw jak typujecie najbliższy sezon ;) Według was Real obroni tytuł? Ktoś przerwie świetną serię Barcy w Pucharze Króla? Czy któryś ze spadkowiczów się utrzyma? A może macie swojego faworyta do niespodzianki sezonu? Czekam na wasze opinie o oczywiście to jest tylko wasza opinia, przeczucie a nie jakieś typowanie ;) A ja tak widzę najbliższy sezon:
Zwycięzca La liga - Barcelona, ale czuję, że do ostatniej kolejki będzie zacięta walka z Realem. Nie odpuści także Sevilla. Oraz wyczuwam powrót Nietoperzy do wysokiej formy. Według mnie Atletico będzie borykać się z problemami przez bana transferowego.
Puchar Króla - Według mnie skończy się piękna passa. Puchar wygra Sevilla/Valencia.
Niespodzianka - Girona :) Będą grali piękną, otwartą piłkę, nie raz urwą punkty wielkim markom, a sezon zakończą w pierwszej 10. Zaskoczy także Levante :)
Spadną: Getafe będzie Osasuną z zeszłego sezonu. A także Leganes. Nie wiem kto będzie 3 drużyną :/
A do najwyższej klasy rozrywkowej awansuje Sporting Gijon, CD Tenerife oraz Huesca/Cadiz.
Tak chciałbym żeby wyglądał najbliższy sezon. Oczywiście wiem, że to takie gdybanie z d*** ale jak komuś się nudzi? ;)
13
24 godziny z Nelsonem Semedo :)
Widać, że został bardzo życzliwe przyjęty. A w koszulce Barcy naprawdę mu do twarzy, świetne są nowe stroje :) Oby był prawdziwym wzmocnieniem Barcy, bo ma duuuży talent :)
0
Albo
7
Okładka SPORTU: http://estaticos.sport.es/resources/jpg/0/0/1499979389900.jpg
SPORT pisze o zakontraktowaniu Nelsona Semedo. Barca zapłaci Benfice 30 mln euro + 5 mln. Transakcja została domknięta w Lizbonie przez Roberta Fernándeza, Javiera Bordasa i Raúla Sanllehí z prezydentem Benfiki.
8
Odnośnie Alvesa przypomniało mi się, jak po meczu Barcy z PSG, wiele sympatyków Paryżan zaczęło domagać się powtórzenia meczu, i nawet była specjalna petycja. A co wtedy powiedział Alves?
''Niech w końcu przestaną płakać,jak tak bardzo chcą powtórkę meczu,można ją oglądnąć na Youtube."
Mistrz :)
0
Oglądał ktoś kiedyś filmy Parkera Wrighta na you tubie i ma jakąś własną tezę na temat tego o co może mu chodzić? Zapraszam do dyskusji. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to podrzucam linka i krótka historia. [SPOJLER niektórych filmów, ale taki dla zaciekawienia ;)]
Na you tubie konto ma niejaki Parter Wright. Ma na kanale 3 filmy o dziwnych nazwach np. 11B X 1371 (
Ogólnie te filmy, jak dla mnie oczywiście, są przerażające, i nie namawiam absolutnie nikogo do oglądania, ale strasznie mnie interesuje co ten gość chce nam przekazać, a może po prostu ma nie po kolei w głowie? Zapraszam do dyskusji.
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCS94HPu1qU1kOv8-BN9RlSA
0
Kropka