Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawiłem dokładne wyniki standardowo za 2 ziko. Do wyjęcia stóweczka, a na kuponie:
Barca - Levante 3:0
Celta - Real 1:2
;//
19
No powiem wam, że ten weekend był tak dobry ... był aż tak bardzo dobry, że właśnie stoję i biję brawo jak Zidane piłkarzom Realu. Oby jak najwięcej takich weekendów w 2018.
0
Na każdym filmie z treningów czy ze zdjęć na insta widać zaangażowanie Aleixa.
0
13
0
Pamiętam jak odpalił kiedy Lucho dał mu szansę na początku zeszłego roku (Był przecież regularnie pomijany). Co on wtedy to robił to głowa mała. Co mecz to gol albo asysta. Wszystko posypało się przez to kontuzję z Alaves. Bardzo mi go szkoda. Jest sympatycznym zawodnikiem i widać, że nie opiernicza się na treningu jak niektórzy. A że czasami mu nie wychodziło (np. ostatni mecz z Celta) no to wiadomo, że każdemu może się zdarzyć. Mimo wszystko ja bym sprzedał Turana itd, a Aleix jak się rozkręci to jest solidnym zmiennikiem.
33
Paulinho - 7
...
...
...
Crisitano - 4
4
Co Gomes porobił, aż mi się w głowie zakręciło.
0
Co za mendy, tylko faulują i faulują
3
Przecież ktoś dał informację kiedyś, że Valverde zamierza dać Dembele kilka minut z Celtą Vigo (20 minut), potem 60 z Levante i 90 z Celta. Więc skąd taki strach? Zagra godzinę i wejdzie Arnaiz.
6
Pary KO finałowego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofschofen:
W 6 parze Maciej Kot zmierzy się z Japończykiem Junshiro Kobayashi.
W 10 parze Piotrek Żyła będzie próbował pokonać Słoweńca Timiego Zajca.
12 para to pojedynek Stefana Huli z młodym Włochem Alexem Insamem.
W 14 parze Kuba Wolny spróbuje zagrozić norwegowi Andersowi Fannemelowi.
17 para Niemiecko-Polska. Markus Eisenbichler kontra młody 17 - letni Tomasz Pilch
21 para to pojedynek Kamila Stocha z Czechem Cestmirem Koziskiem.
W ostatniej 25 parze zwycięzca kwalifikacji Dawid Kubacki zmierzy się z Rosjaninem Alexeyem Romashowem.
11
Dobry skok Tomka Pilcha w kwalifikacjach do ostatniego konkursu T4S. 120.5 metra gwarantuje mu występ w jutrzejszym konkursie.
3
Bukmacher fcbarca.com
Gracz Jose Arnaiz - ilość meczy w których zagra do końca sezonu (5.5)
mniej - 1.60
więcej - 2.20
Wjeżdżać grubo na więcej?
0
Sprawdzimy to :D
9
Pary KO jutrzejszego konkursu w Innsbrucku. Początek zawodów o godzinie 14.
Kamil Stoch - Markus Schiffner
Dawid Kubacki - Jarkko Maeaettae
Stefan Hula - Florian Altenburger
Maciej Kot - Simon Ammann
Jakub Wolny - Peter Prevc
Tomasz Pilch - Stephan Leyhe
Piotr Żyła - Karl Geiger
Kamil, Dawid i Stefan bez problemu. Kot powinien pokonać Simona, bo skacze tu nieźle, a Ammann jest w słabej formie (odpadł w kwalifikacjach do Ga-Pa) Piotrek wyrównany pojedynek chociaż ze wskazaniem na Niemca. Kuba i Tomek nawet jeśli odpadną to miło byłoby ich zobaczyć jako lucky looserow.
0
Ter Stegen
Semedo - Pique -Umtiti - Alba
Busquets
Messi - Coutinho - Dembele
Suarez - Griezmann
Ultraofensywnie :D
4
Tomek Pilch - niesamowity talent, do tego skromny i ciężko pracujący chłopak. Mam nadzieję, że pójdzie w ślady Adama Małysza lub Kamila Stocha :)
1
Ja biegałem z endomondo na telefonie, który miałem w opasce na ramieniu. Bardzo fajna i prosta aplikacja - przydatna, jeśli chcesz zapisywać wszystkie treningi itp. Ale uważam, że mimo wszystko to aplikacja dla początkujących lub nie wiążących z bieganiem poważnym planów. Ja wkroczyłem w taki etap biegania i osiągam takie wyniki, że musiałem kupić sobie zegarek sportowy Polar M400, bo zacząłem trenować na wyższym poziomie, urozmaicać treningi itp. Prosty przykład, łatwiej jest mi zerknąć na zegarek, żeby wiedzieć w którym momencie rozpocząć bardzo szybką przebieżkę od 100 metrów do 400 metrów, niż wyginać łapę, odblokowywać telefon i próbować rozczytać małe literki przy dość dużym wysiłku ;)
3
Żyła bez problemu pokona Domena. Kot jest faworytem z Gregorem. Wolny przegra, ale liczę że zakwalifikuje się jako lucky looser.
4
Pary KO noworocznego konkursu w Garmisch - Partenkirchen
Stefan Hula - Cestmir Kozisek
Dawid Kubacki - Mackenzie Boyd-Clowes
Kamil Stoch - Andreas Wank
Maciek Kot - Gregor Schlierenzauer
Piotr Żyła - Domen Prevc
Kuba Wolny - Markus Eisenbichler
0
16:30
0
Me too :-)
23
Barcelona wygrała
Atletico przegrało
Valencia przegrała
Real przegrał
Sevilla przegrała
To były piękne 2 dni, to są piękne święta, to będzie piękny sezon! :)
2
Miałem robić porządki bo meczu, ale jakoś nie mogę. W końcu Barcelona pozamiatała nie?
45
Poprosimy o kalendarz na styczeń z tym zdjęciem :)
https://zapodaj.net/6c9abe27219bf.jpg.html
2
Co zrobi Zizou po końcowym gwizdku?
a) będzie klaskał
b) pójdzie pogratulować Ernesto Valverde
c) przytuli Benzemę i powie na konferencji,że przez takie mecze Karim ma zapewniony wyjściowy skład
d) przyklęknie i będzie klaskał
5
Liczę na czyste konto Marca, zasłużył :)
1
Szkoda, że Kovacic za nim nie biegł
0
Właśnie mieliśmy idealny przykład. Gdzie był Kovacic jak Rakitic biegł w pole karne? Oczywiście stał z Messim, bo przecież Zizou myśli że Messi sam wygra mecz. Przykro mi, ale Barcelona to nie tylko Leo Messi.
0
W którym momencie napisałem, że Kovacic jest słaby na boisku czy coś w tym stylu? Chodziło mi o to, że biega cały czas za Messim jakby to był jego jedyny cel dziś. Nie atakować, nie bronić tylko kryć Messiego. Wiem, że jest skuteczny ale wygląda to żałośnie i to nie jest futbol według mnie
0
Ale mimo wszystko wygląda to lepiej