0

Mój komentarz to 50 odpowiedź do Twojego komentarza. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem ;D

5

Medal na skoczni normalnej też miał być pewny. Co więcej, kilka osób zastanawiało się czy obok Kamila stanie Dawid, czy może Stefek. Owszem, wiem jakie były warunki, nie jestem jakimś sceptykiem, bo kocham skoki, bardzo liczyłem na ten medal i te rozstrzygnięcie było bardzo złe do przyjęcia. Ale to jest sport. A w sporcie może zdarzyć się wszystko, jak nie warunki, to np. dyskwalifikacja zawodnika jak Polacy w Ruce. Możliwości jest dużo, możemy zostać Mistrzami Olimpijskimi, a możemy zająć 4 miejsce. Liczę na chłopaków, że dadzą po prostu z siebie wszystko :)

15

Jeśli Marc Andre ter Stegen nie będzie bramkarzem nr. 1 reprezentacji Niemiec na mundialu, to Low będzie kawałem niesprawiedliwego *****
Z twittera - w punkt :)

4

Wariacik ;D

6

Boca Juniors będą rywalem Barcelony w Pucharze Gampera, który odbędzie się w sierpniu 2018 roku. Potwierdził to prezydent argentyńskiego klubu. Zaproszenie prezydent dostał w 2016 roku, podczas spotkania z Bartomeu. Nie będzie to pierwszy taki mecz, ponieważ rywalem Barcy w 2008 roku w Pucharze Gampera także było Boca Juniors.

@MundoDeportivo

0

Ja zostałem chrzestnym w sobotę i jestem w podobnej sytuacji co ty, dałem 300 złotych plus taki obrazek z grawerem od rodziców chrzestnych. No i oczywiście świeca ;)

8

Wczoraj w pierwszej minucie meczu kiedy zawodnik Getafe wychodził sam na sam i odgwizdano spalonego dużo osób było oburzonych w tym El Jarek. Spalony był - 18 cm ;))
https://x.com/MailMuszynski/status/962933679554260992

0

Kuuurła, remis z Getafe, wiedziałem że tak będzie, co teraz? Kryzys! Kuurła, Atletico tylko 7 punktów traci, Valverde - wuefista, kolejny mecz zaważy czy zostanie na stanowisku :(

0

Barca to naprawdę mes que un club! Wie, że tej przewagi się trochę uzbierało, to sama chce nadać trochę emocji tej lidze, coby nie było że nudna itp. VeB! :D

26

A najbardziej to już nienawidzę jak usiądzie taki cwaniaczek i "och, ach, ale skurcze". Matko Boska ... Skurcze to mogą łapać zawodnika w okręgówce, a nie w najlepszej lidze świata. Ile on przebiegł? 10 kilometrów? 11?

3

Nie ma to jak przez 90 minut być przy piłce łącznie przez 22 i pół minuty. Podziwiam Getafe ...

0

Dobrze, przynajmniej walczył do końca i nie odpuścił. Niech się adaptuje do warunków w lidze hiszpańskiej. #VamosMina

0

Hah, Bayern nie tylko na boisku, czy w tabelach jest zawsze pierwszy :D

1

Taktyczny

2

Lubię jak ktoś typuje przed meczem wyjściowy skład, a w ogóle uwielbiam jak ktoś pisze jakie będą zmiany kompletnie nie wiedząc co się będzie działo na boisku :D

58

Dziś możemy zobaczyć ich wszystkich w tym samym czasie na boisku :))
https://pbs.twimg.com/media/DVtj4x9WkAAD4qI.jpg

31

Real pozbył się bez żalu i smutku takich zawodników jak Raul, Casillas czy Ozil, a nie mogą sprzedać Benzemy, który jest cenny i bardzo zaangażowany. Fuck logic

0

Taktyczny

1

Kurna, WIELKIE DZIĘKI! :D

0

Błagam o pomoc. Szukam piosenki, a konkretnie rapu który dziś słyszałem ale za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć. Szukałem po tekście itp, nie mogę znaleźć. Nie grało w radiu, tylko brat puszczał przez auxa ale pewnie teraz śpi więc proszę o pomoc! :)
Wykonawca bodajże na literę "Z", krótka nazwa, chyba skrót. Piosenka o zmarłym tacie, że pracował 12 godzin dziennie, bez nałogów, autor nie zdążył się pożegnać, fajna wpadająca w ucho, teledysk mówił brat, że nagrany w czymś na podobę kościoła, inna piosenka tego wykonawcy to chyba "Karma"
Dzięki! :)

18

Mało klubów ma tak dobrego pierwszego bramkarza jak Barca ma drugiego.
https://x.com/twitter/statuses/961730992082792448
Jasper Cillessen - brawo!

13

Barcelona in 38 games in 2017/18 (all comps):
LLWWWWWWWWWDWWWWDWWDDWDWWWWDWWWLWWWWDW
Won - 28
Drawn - 7
Lost - 3
Goals Scored - 89
Goals Conceded - 19
Clean Sheets - 24
@BarcaNewsForum
MIAZGA panie Valverde!

6

To ja dziś pozamiatałem, dobranoc ;)
https://pbs.twimg.com/media/DVjAsc3W4AAJwj-.jpg:large

1

W dniu w którym ma odbyć się finał (21 kwietnia) planowany jest mecz Atletico na Wanda, więc generalnie są małe szanse na rozegranie tam finału, gdyż Liga nie chce przekładać w jednej kolejce aż trzech meczy. (Przełożone zostały mecze Realu z Sevillą i Barcy z Villarrealem)

0

Finał odbędzie się 21 kwietnia, a tego dnia mecz na Wanda gra Atletico. Małe szanse na rozegranie tam finału ;)

18

Lubię jak ktoś dopiero odbanowany kwestionuje decyzję moderacji :D

12

7 to też dużo.

2


I ten moment, kiedy Song myślał, że Puyol chce mu przekazać puchar, a okazało się, że woła Abidala :D

0

Co jest z Tenerife? :/ W zeszłym sezonie otarli się o La Ligę, przegrali w finale baraży z Getafe. A dziś? Po 25 kolejkach 30 punktów, 13 miejsce, tyle samo punktów co Barca B i 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Życzę im jak najlepiej!

0

Z tą przewagą to oczywiście się zgodzę, bo im więcej tym lepiej - to wiadomo ;)
Ale rozwala mnie takie pisanie "Musi wygrać Valencia bo jak wygra Atleti to będą tracić już 9 punktów". Już tylko, czy może aż? Barca nas bardzo rozpieściła w tym sezonie. Człowiek w każdym poprzednim sezonie cieszył się jak były nawet ze 2-3 punkty przewagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?