2

Gol Coutinho z innego ujęcia niż kolegi niżej :)
https://x.com/lovefutebols/status/967508218414092288

0

Teraz mur nie podskoczy i Leoś będzie miał łatwiej hah :D

0

Jeszcze brameczka Dembouz i będzie pięknie :D

1

CHCĘ więcej takich ciasteczek w jego wykonaniu! BŁAGAM COU!

0

BOOOOOOŻE, jedyna reakcja to złapanie się za głowę!

0

Coutinho asysta do Messiego.
Dembele próbował asystować do Suareza :)
Oby się udało. VAMOS!

0

Matko Bosko, gdzie ja wspomniałem że komentarz hawka uważam za poważny? :D Znam osoby z Rambli i wiem jak piszą, a bardziej chodziło mi o osoby, które polecają albo ogólnie komentarze po straconej bramce :D

3

Uwielbiam czytać sobie komentarze, kiedy Barca traci pierwsza bramkę, a potem strzela ze 3-4 :D
https://zapodaj.net/d4678c11888c4.png.html

0

to będą te hot dogi? Hah :D

1

KONCERT NA CAMP NOU!

0

Piłkarze w murze wyglądali tak bezradnie jak chcieli tę piłkę zatrzymać będąc w powietrzu :D

0

Hah geniusz :D Chyba nikt się tego nie spodziewał :P

0

Proszę niech Coutinho odda strzał :D

2

Taktyczny - przyśpiewki

0

COMS (wziąłem imię Ousmane) :)

0

Ja również poproszę na priv od jakieś dobrej osóbki link do transmisji :(

2

Skład Chelsea:

0

Koszulki już gotowe. Vamos Barcelono! :)

2

Ja wychodzę z założenia, że lepiej postawić w wyrównanym meczu twojej drużyny na przeciwnika. Wygra twoja drużyna to jesteś zadowolony, wygra przeciwnik masz kasę. Proste

0

Cules, czy polecicie mi jakieś dobre telefone, godne uwagi? Kończy mi się umowa i chciałbym się za czymś rozejrzeć. Zależy mi przede wszystkim na dużo pamięci wbudowanej, bo na obecnym smartfonie 4GB to był istny koszmar :D Z marki to najlepiej samsung/htc/huawei, ale chętnie popatrzę na inne, jeśli będą dobre. I jeśli możecie to napiszcie, w jakiej jesteście sieci i czy polecacie itp. Z góry wielkie dzięki :)

0

Nie chcę krakać. ale Gomes chyba już wie, kto wyjdzie jutro w podstawowej jedenastce, w przeciwieństwie do Paulinho :D

2

jak kto? Hehe

1


Aż się łezka w oku zakręciła. Przez cały film ciaaary, ale przy golu Roberto z PSG ciary to nic. Jestem dumny, że jestem kibicem tej drużyny.

39

Autor kuponu: soc*****
Socjopata, nie chwaliłeś się cwaniaczku :D

35

Myślałem, że gość przykłada Aleni nóż do gardła. Co jest ze mną nie tak :D

16

Ale niestety my zabraliśmy Realowi Andre Gomesa ;//

4

Coutinho to nie dobra zmiana, to dobry transfer. nie pamiętam kiedy jakiś nowy nabytek "rzucał" takie piłeczki. Miazga

1

Przerzut Coutinho*

1

Ach tam Leoś mógł mieć brameczkę, pech to pech. Brawo Coutinho, brawo Aleix, brawo Messi, brawo Alba!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?