Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho to jest kocur. Uwielbiam gościa. Jest wyśmienity, strzał, drybling, myśl. Mega się cieszę, że w końcu do nas trafił. Najlepszy transfer razem z Suarezem i Umtitim.
0
Ja również bym prosił o link do strema jeśli można ;)
8
Co w tym śmiesznego?
1
Own Goal, he's back :D
0
Jest może na La Rambli jakiś fryzjer, fryzjerka lub ktoś kto się tym interesuje? :D
0
Przeraża mnie brak poczucia humoru i brak wyczucia sarkazmu u niektórych :D
0
Nie mogę z tego gościa, który wrzuca kulki z grupami. Cały czas uśmiechnięty :D
0
Popieram. Powinna być opcja zmiany nicku XD
Nie moja wina że zakładałem konto jako dzieciak i zbiegło się to z transferem Rakiety
0
Taktyk. Nagrywane mecze
0
Równie dobrze można napisać, że przecież Barca na spokojnie mogła wpakować z 2-3 bramki -,-
0
Mogła być przepiękna kontra, ale wtedy przychodzi zderzenie z niesamowitym przyspieszeniem Suareza :D
0
jaki Laboga? XD
0
Tak jeeeest! Dembuś!
1
Arbiter dzisiejszego meczu jest w porządku. A nie kojarzę go za bardzo, popełniał jakieś większe błędy w meczach Barcy, albo całej karierze?
EDIT. Sędziował pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii z Realem na Camp Nou w sezonie 17/18. A tam rzeczywiście było kilka pomyłek i kontrowersji ...
0
Valladolid gra bardzo odważnie i z bojowym nastawieniem. Obyśmy szybko zakończyli ich marzenia o dobrym wyniku tutaj
0
Taktyk koszulka
1
2018/19 - Gareth Bale 0 goli
Trzeba zachować tendencję :D
32
Według sofascore Ivan miał wczoraj 21 długich podań i wszystkie celne...
0
Messi - kosmita
0
Wolę oglądać nudny futbol i wygraną Barcy w LM niż fajerwerki w każdym meczu i odpadnie w ćwierćfinale LM :)
0
Zakładem konto jako młody nastolatek, można powiedzieć dzieciak. Ile bym dał, żeby zmienić ten nick :D
0
Żeby tylko own goal nie strzelił tego gola numer 6000 :P
0
Mieli grać z Genoą a w tym tygodniu w tym mieście runął wiadukt i było wiele ofiar. Z powodu tej tragedii odwołano mecze Genui i Sampdorii w 1 kolejce
0
I pomyśleć że większość miała nadzieję, że jak najszybciej odejdzie. Nie minął nawet rok od prezentacji, a jego nie ma. Życie pisze różne scenariusze
0
Cules, jak wymawiamy imiona i nazwiska naszych piłkarzy?
Riqui Puig to coś w stylu Rigłi Puicz?
Arthur normalnie Artur czy takie Aertur (a przechodzące w ę)
I jak ktoś ma wątpliwości przy innych to niech pisze :)
0
Jeżeli zarząd myśli o kupnie jeszcze jednego zawodnika to niech to będzie pomocnik typu Pogba lub Rabiot, ewentualnie lewy obrońca. A najlepiej byłoby kupić środkowego obrońcę, który pogodzi się z rolą rezerwowego i może grać na lewej obronie.
Nie kupowałbym w tym momencie napastnika. Suarez ten sezon powinien zagrać jeszcze na dobrym poziomie czyli te 20 bramek mógłby strzelić. Za rok najlepiej kupić napastnika, a najlepszym wyborem będzie Firmino z Liverpoolu. Przyjdzie brazylijski crack, a Suarez będzie jego zmiennikiem skoro chce u nas zakończyć karierę. A rywalizacja między nimi mogłaby się okazać interesująca i dobrze wpłynąć zarówno na Luisa jak i Roberto ;)
0
Inaki Williams, Oriol Busquets się fajnie rozwija albo Samper
0
Kup jej kartę podarunkową kocie
0
Taktyk. Wyjazd :)
3
Co racja to racja. Kurde, teraz to mi dałeś do myślenia chłopie :D Ja w ogóle nie wyobrażam sobie takiego siedzenia i czekania na te informacje. Są pewne granice ;)