1

Coutinho to jest kocur. Uwielbiam gościa. Jest wyśmienity, strzał, drybling, myśl. Mega się cieszę, że w końcu do nas trafił. Najlepszy transfer razem z Suarezem i Umtitim.

0

Ja również bym prosił o link do strema jeśli można ;)

8

Co w tym śmiesznego?

1

Own Goal, he's back :D

0

Jest może na La Rambli jakiś fryzjer, fryzjerka lub ktoś kto się tym interesuje? :D

0

Przeraża mnie brak poczucia humoru i brak wyczucia sarkazmu u niektórych :D

0

Nie mogę z tego gościa, który wrzuca kulki z grupami. Cały czas uśmiechnięty :D

0

Popieram. Powinna być opcja zmiany nicku XD
Nie moja wina że zakładałem konto jako dzieciak i zbiegło się to z transferem Rakiety

0

Taktyk. Nagrywane mecze

0

Równie dobrze można napisać, że przecież Barca na spokojnie mogła wpakować z 2-3 bramki -,-

0

Mogła być przepiękna kontra, ale wtedy przychodzi zderzenie z niesamowitym przyspieszeniem Suareza :D

0

jaki Laboga? XD

0

Tak jeeeest! Dembuś!

1

Arbiter dzisiejszego meczu jest w porządku. A nie kojarzę go za bardzo, popełniał jakieś większe błędy w meczach Barcy, albo całej karierze?

EDIT. Sędziował pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii z Realem na Camp Nou w sezonie 17/18. A tam rzeczywiście było kilka pomyłek i kontrowersji ...

0

Valladolid gra bardzo odważnie i z bojowym nastawieniem. Obyśmy szybko zakończyli ich marzenia o dobrym wyniku tutaj

0

Taktyk koszulka

1

2018/19 - Gareth Bale 0 goli
Trzeba zachować tendencję :D

32

Według sofascore Ivan miał wczoraj 21 długich podań i wszystkie celne...

0

Messi - kosmita

0

Wolę oglądać nudny futbol i wygraną Barcy w LM niż fajerwerki w każdym meczu i odpadnie w ćwierćfinale LM :)

0

Zakładem konto jako młody nastolatek, można powiedzieć dzieciak. Ile bym dał, żeby zmienić ten nick :D

0

Żeby tylko own goal nie strzelił tego gola numer 6000 :P

0

Mieli grać z Genoą a w tym tygodniu w tym mieście runął wiadukt i było wiele ofiar. Z powodu tej tragedii odwołano mecze Genui i Sampdorii w 1 kolejce

0

I pomyśleć że większość miała nadzieję, że jak najszybciej odejdzie. Nie minął nawet rok od prezentacji, a jego nie ma. Życie pisze różne scenariusze

0

Cules, jak wymawiamy imiona i nazwiska naszych piłkarzy?
Riqui Puig to coś w stylu Rigłi Puicz?
Arthur normalnie Artur czy takie Aertur (a przechodzące w ę)
I jak ktoś ma wątpliwości przy innych to niech pisze :)

0

Jeżeli zarząd myśli o kupnie jeszcze jednego zawodnika to niech to będzie pomocnik typu Pogba lub Rabiot, ewentualnie lewy obrońca. A najlepiej byłoby kupić środkowego obrońcę, który pogodzi się z rolą rezerwowego i może grać na lewej obronie.
Nie kupowałbym w tym momencie napastnika. Suarez ten sezon powinien zagrać jeszcze na dobrym poziomie czyli te 20 bramek mógłby strzelić. Za rok najlepiej kupić napastnika, a najlepszym wyborem będzie Firmino z Liverpoolu. Przyjdzie brazylijski crack, a Suarez będzie jego zmiennikiem skoro chce u nas zakończyć karierę. A rywalizacja między nimi mogłaby się okazać interesująca i dobrze wpłynąć zarówno na Luisa jak i Roberto ;)

0

Inaki Williams, Oriol Busquets się fajnie rozwija albo Samper

0

Kup jej kartę podarunkową kocie

0

Taktyk. Wyjazd :)

3

Co racja to racja. Kurde, teraz to mi dałeś do myślenia chłopie :D Ja w ogóle nie wyobrażam sobie takiego siedzenia i czekania na te informacje. Są pewne granice ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?