4

Głupio by było, gdyby się okazało, że to prawda. Konto, które jest prowadzone przez kilka osób miałoby zdobyć Złotą Piłkę fcbarca.com? Możliwe, ale coś mi tu nie gra. Chyba, że pomysł o tych dyżurach został wprowadzony po zdobyciu tej nagrody, gdyż jeden użytkownik zwyczajnie nie nadążał wrzucać tych informacji non stop i jednocześnie "normalnie żyć".

0

Ja również bym bardzo poprosił :)

0

Proponuję nie wdawać się z tym użytkownikiem w dyskusję. Nie ma pojęcia o tym co przed chwilą pisałeś, czyli minima i tym podobne. Broni tych piłkarzy jakby nie wiadomo co osiągnęli :D

0

Proponuję nauczyć się korzystania ze źródeł i pojąć, że jest na Letnich Igrzyskach Olimpijskich nie występują tylko lekkoatleci, a także między innymi: wioślarze, kolarze, kajakarze, bokserzy i mógłbym tak dalej wymieniać. Więc z tych "200 osób co pojechało do Rio" lekkoatletów było tylko, a może i aż około 60.
Przypominam, że jest też coś takiego jak klasyfikacja medalowa całych Igrzysk, jak i klasyfikacja medalowa z konkurencji tylko lekkoatletycznych. Ja ci napisałem prawdę, że Polska zajęła 11 miejsce w klasyfikacji medalowej z klasyfikacji lekkoatletycznych.
Twoje tłumaczenie jest kompletnie bez sensu. Powinieneś już dawno skończyć tę dyskusję, jak już zabłysłeś tym, że zasugerowałeś, że Polscy lekkoatleci nie zdobyli medalu na Igrzyskach. Bez pozdrowień

0

Letnie Igrzyska Olimpijskie - Rio 2016.
Spektakularne złoto Anity Włodarczyk z rekordem świata, srebro Piotrka Małachowskiego i brąz Wojtka Nowickiego (nie wiele zabrakło do srebra). Ilu pojechało - nie wiem, a w klasyfikacji medalowej czy tam "tabeli medalowej" Polscy lekkoatleci zajęli 11 miejsce. Pozdrawiam :)

2

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Jestem pewien że 3/4 użytkowników kojarzy naszych lekkoatletów z Mistrzostw Europy/Świata, Halowych Mistrzostw Europy/Świata czy Igrzysk. Z każdej imprezy wracamy z medalami. Owszem, nie jest to sport narodowy jak nasza kochana piłka nożna ale lekkoatletyka z pewnością jest popularna.

Po za tym, większość użytkowników w tym również ja, na pewno uprawia jakiś sport np. Bieganie, skok w dal, sztafety itp

12

Kszczot - profesor. Z takim spokojem i kontrolą wygrać finałowy bieg na mistrzostwach Europy. Czapki z głów Adam!

1

Termalica, Wigry Suwałki, GKS Katowice, Podbeskidzie, Chrobry Głogów - jak awansuje któryś z tych klubów to będę zadowolony :)

1

Wiesz co. Na YouTube mam tyle filmów że to głowa mała i większość jest sprzeczna ze sobą. A wiem że są tu osoby które regularnie ćwiczą, więc zabronisz mi spytać bardziej doświadczonych użytkowników o zwykłe ćwiczenia? Może lepiej będzie jak się spytam o transfer Pogby? Po to chyba jest La Rambla żeby pytać.

0

Jakie ćwiczenia na zrobienie fajnego brzucha? Chciałbym w najbliższym czasie popracować aby ładnie wyrzeźbić sześciopak. Z góry dzięki ;)

0

Taktyk twitter

7

Co do numerów na koszulkach. Vidal weźmie numer 23. Grał z takim w Bayernie, ma w nazwie na twiterze. Umtiti, kiedyś w wywiadzie mówił, że lubi numer 22, a ten się zwolnił po odejściu Aleixa wieć Samuel w nowym sezonie z numerem 22 :)



Malcom raczej 7, no bo jaki inny. Lenglet pewnie z numerem 15. Największe wątpliwości co do Arthura. Myślicie, że weźmie 8? Dla mnie to Arthur mógłby grać z 6, wtedy Denis z 12 lub 16. O wiele bardziej ta 6 pasuje do Arthura.

0

Hah, no dobra. W takim razie tylko baranina. Bo na La Rambli tak mówią, a nie można mieć swoich upodobań :)

0

W czym problem? Z kurczakiem to nie kebab?

1

Cienki z kurczakiem i mieszanym. Narobiłeś smaka :V

0

No i chyba o to chodzi, że Barca musi się spieszyć. Po 9 sierpnia są nikłe szanse, że w ogóle jakikolwiek klub z Anglii sprzeda swojego piłkarza, bo już nie znajdą za niego zastępstwa. Nie mówię tu o tych, których klub nie chce, ale o gwiazdach. Jeśli rzeczywiście Barca chce kugos jeszcze kupić w Anglii to musi się spieszyć

1

Obiektywnie, a dajesz Varane'a a nie Ronaldo. No błagam. Ronaldo grał piach ale swoje w LM pokazał i nastrzelal tych goli...

0

0 sekund temu. Mam wyczucie =)
Powodzenia Malcom

37

Polska język trudna język

0

Młody utalentowany zawodnik, który już udowodnil, że ma ponad przeciętne umiejętności - drybling, strzał z dystansu etc. Kontrakt też mu się chyba nie kończy. To bardzo dobry zawodnik na lata stąd ta cena.

1

Idź spać.

2

Super informacja. Fajny klub z dobrą piłką. Kilka sezonów temu graliśmy z nimi w Copa del Rey to wtedy grali w 3 lidze ;) niedługo do Huescii dołączy kolejna fajna drużyna - Rayo :)

26

Jak w ogóle można porównać Liverpool do tego arabskiego klubu ...

0

Obciążniki na nogi mam i z nich korzystam, ale nie kamizelkę ;)

0

Ja biegam od 2 lat. Nie wiem po co trenować w kamizelce? Czy to daje w ogóle jakieś efekty?

1

Zamawiałem chyba w zeszłym roku lub dwa lata temu spodenki i koszulkę. Spodenki mega, do dziś w nich chodzę. Koszulka była trochę "brzydsza" niż w internecie + za mały rozmiar. Oprócz tego wszystko okej :)

0

Dzięki :)

0

Bardzo dobrze napisane, W 100% popieram!

0

Jeden gol dla Juve i Real jest w czarnej ... Wtedy Real musiałby strzelić 2 brameczki.

7

Wszyscy ci, którzy zwalniacie Valverde - puknijcie się w łeb, ale od razu rozpęd i głową w ścianę. Krytyka owszem, bo popełnił wiele błędów, ale co niektórzy zachowują się niepoważnie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?