Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eibar więcej posiadania piłki i więcej celnych podań - szacunek :)
0
Kto pamięta mecz z Cordobą, kiedy Barca wygrała 8:0 i to była bodajże największa wygrana na wyjeździe w La Lidze? No to dzisiejsza murawa w porównaniu do tamtej jest idealna ;p
https://i.ytimg.com/vi/g_JitvKF_GU/maxresdefault.jpg
1
Wyniki drużynowe po I serii:
1. Polska 536,6
2. Norwegia 534
3. Niemcy 528,5
0
Ktoś kto uważa, że Polska pokona Niemców, bo nie mówię już o Norwegach powinien trzeźwo popatrzeć na wyniki treningów, kwalifikacji czy dzisiejszego konkursu ;)
2
Ciekawostka, która powinna napawać optymizmem przed poniedziałkowym konkursem drużynowym, czyli wyniki drużynowe z dzisiejszego konkursu:
1. Norwegia 1087,3 punktów
2. Niemcy 1065,3
3. POLSKA 1014,7
8
Stoch lat, stoch lat! :D
https://img7.dmty.pl//uploads/201302/1362075219_aprtwm_600.jpg
2
https://pbs.twimg.com/media/DWPjlIfW0AMsZuU.jpg:large
Skok Mistrza Olimpijskiego! Przed wami Kamil Stoch!
https://x.com/twitter/statuses/964866396894236673
I te kalkulacje Babiarza XD "8 punktów, chyba zabrakło pół metra, ale cieszmy się, bo jest medal! Minutę później: JEEEEEEEEEEESTTTT! ZŁOTO!"
21
Kamil Stoch jest pierwszym skoczkiem od 30 lat, który obronił tytuł mistrza olimpijskiego na dużej skoczni (poprzednio Nykaenen 1984-1988). Polak jest również najstarszym indywidualnym mistrzem olimpijskim w historii ZIO! MISTRZ!
1
Dokładnie. Nic mnie tak nie wkurza w skokach jak noty sędziów. Nawet te przeliczniki za wiatr jestem w stanie przełknąć ... Johansson odjechała narta - 18,5, Prevc to samo - 18,5, Stjernen to samo - 18,5. Co to na być!?
2
Ławka Barcy - (24) Terry Mina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ja ja naturlich
12
Piotrek Żyła znowu nie wystąpi w konkursie olimpijskim. Decyzją trenera Horngachera w sobotnim konkursie na skoczni dużej wystąpi ta sama czwórka co na skoczni normalnej: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciek Kot. Wszystko wskazuje na to,że Piotrek nie wystąpi na igrzyskach w ani jednym konkursie. Jak on to komentuje? Widać, że jest zawiedziony, ale jak to Piotrek Żyła musiał coś dodać od siebie, żeby było ciekawie hehe :D
- Trener powiedział mi o swojej decyzji jeszcze przed ostatnim skokiem. Moje próby nie były dobre. Jest smutno, ale co zrobić? Taki jest sport i trzeba się z tym pogodzić, a następnie walczyć dalej.
- Nie mam do siebie pretensji. Robiłem to, co umiałem. W trakcie sezonu było za dużo kombinowania i, przy stresie, trudno złapać dobre czucie. Niby ta pozycja była tutaj w porządku, ale szwankowały detale mające wpływ na całość.
- Nie ma sensu myśleć o konkursie drużynowym z moim udziałem. Ta czwórka pewnie odpuści niedzielny trening, bo po co się męczyć dodatkowo, kiedy skacze się dobrze. Pozostaje im walka o jak najlepszy medal, a ja z całych sił będę kibicował.
- Nie mam planu na kolejne dni w Korei Południowej. Na dziś mam jeden, ale w wiosce olimpijskiej może być o niego trudno (hehe)
Kocham tego gościa :D
10
Dajcie polecenia chłopakowi, żeby dużo cules zobaczyło :)
1
https://dj0j0ofql4htg.cloudfront.net/cms2/image_manager/uploads/News/218228/7/default.jpg
:V
28
Stare dobre czasy somsiady :D
https://img6.dmty.pl//uploads/201802/1518611049_xbokjr_600.jpg
1
Areola obroni 8)
1
Tylko jego głowa i charakter to poziom ligi brazylijskiej ...
0
No nie chce ale po takich strzałach muszę parsknąć śmiechem XD
0
Ooo a przed chwilą było zbliżenie na Ronaldo który nucił piosenkę Podsiadło: "czuję, że to już koniec, to juuuuż kooooniec" :D
0
Brameczka na wyjeździe jest dobrze. Oby skończyło się bez straty bramki. Areola jest genialny :)
0
Areola - Bóg. Brawo młody bramkarzu :)
0
Dobry strzał nie jest zły
1
Kiedy Ronaldo biegnie i macha nogami nad piłką po czym traci ją na pierwszym obrońcy, który podaje do Mbappe. Ten też biegnie i dryblingiem przechodzi 2 zawodników Realu xd
0
2:2 (2 razy Cristiano):(Neymar, Cavani)
0
A tu podrzucam filmik ,przedstawiający pojedynki z Chelsea w Lidze Mistrzów :) Jest młody Puyol, Figo z "7" na plecach, czy golazo Iniesty. Serdecznie polecam każdemu na przystawkę przed dzisiejszymi meczami :)
https://x.com/twitter/statuses/963727610676154368
0
Ktoś ciekawie porównał La ligę do NBA :)
NBA w sumie jest całkiem podobna do La Ligi.J est Barca(GSW) poza konkurencją, Atletico(HOU) ma skład zbudowany pod odpowiedź na lidera, Valencia(TOR) niby dobry sezon,ale kto by brał ich na poważnie,no i Real(Cavs), niby mają problemy,ale mają gracza który może wszystko odmienić.
1
Hehe :D
0
W związku z tym, że nie grało kilku podstawowych zawodników to uważasz, że Tottenham może przegrać u siebie rewanż, czy może dzisiejszy wynik to nie jest niezła piłka w tym sezonie Ligi Mistrzów?
0
Chodzi o moje ostatnie zdanie? Nie napisałem, że awans mają pewny, a tylko że wszystko na to wskazuje:
- remis na ciężkim wyjazdowym terenie
- 2 bramki na wyjeździe
- rewanż u siebie
- dobra forma i przyjemna dla oka piłka (w przeciwieństwie do Juve)
- Harry Kane
Będę bardzo zdziwiony jeśli Juve to przejdzie. Choć wiadomo, że zawsze może strzelić jakąś brameczkę, a potem zamurować, ale nie wierzyłbym w taki scenariusz ;)
0
Powiem, wam że Totki grają niezłą piłkę w tym sezonie Ligi Mistrzów:
3-1 vs BVB
0-3 vs APOEL
1-1 vs RealMadrid
3-1 vs RealMadrid
1-2 vs BVB
3-0 vs APOEL
2-2 vs Juventus
I wszystko wskazuje na to, że awansują dalej :)