0

Eibar więcej posiadania piłki i więcej celnych podań - szacunek :)

0

Kto pamięta mecz z Cordobą, kiedy Barca wygrała 8:0 i to była bodajże największa wygrana na wyjeździe w La Lidze? No to dzisiejsza murawa w porównaniu do tamtej jest idealna ;p
https://i.ytimg.com/vi/g_JitvKF_GU/maxresdefault.jpg

1

Wyniki drużynowe po I serii:
1. Polska 536,6
2. Norwegia 534
3. Niemcy 528,5

0

Ktoś kto uważa, że Polska pokona Niemców, bo nie mówię już o Norwegach powinien trzeźwo popatrzeć na wyniki treningów, kwalifikacji czy dzisiejszego konkursu ;)

2

Ciekawostka, która powinna napawać optymizmem przed poniedziałkowym konkursem drużynowym, czyli wyniki drużynowe z dzisiejszego konkursu:
1. Norwegia 1087,3 punktów
2. Niemcy 1065,3
3. POLSKA 1014,7

8

2

https://pbs.twimg.com/media/DWPjlIfW0AMsZuU.jpg:large



Skok Mistrza Olimpijskiego! Przed wami Kamil Stoch!

https://x.com/twitter/statuses/964866396894236673
I te kalkulacje Babiarza XD "8 punktów, chyba zabrakło pół metra, ale cieszmy się, bo jest medal! Minutę później: JEEEEEEEEEEESTTTT! ZŁOTO!"

21

Kamil Stoch jest pierwszym skoczkiem od 30 lat, który obronił tytuł mistrza olimpijskiego na dużej skoczni (poprzednio Nykaenen 1984-1988). Polak jest również najstarszym indywidualnym mistrzem olimpijskim w historii ZIO! MISTRZ!

1

Dokładnie. Nic mnie tak nie wkurza w skokach jak noty sędziów. Nawet te przeliczniki za wiatr jestem w stanie przełknąć ... Johansson odjechała narta - 18,5, Prevc to samo - 18,5, Stjernen to samo - 18,5. Co to na być!?

2

Ławka Barcy - (24) Terry Mina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Ja ja naturlich

12

Piotrek Żyła znowu nie wystąpi w konkursie olimpijskim. Decyzją trenera Horngachera w sobotnim konkursie na skoczni dużej wystąpi ta sama czwórka co na skoczni normalnej: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciek Kot. Wszystko wskazuje na to,że Piotrek nie wystąpi na igrzyskach w ani jednym konkursie. Jak on to komentuje? Widać, że jest zawiedziony, ale jak to Piotrek Żyła musiał coś dodać od siebie, żeby było ciekawie hehe :D

- Trener powiedział mi o swojej decyzji jeszcze przed ostatnim skokiem. Moje próby nie były dobre. Jest smutno, ale co zrobić? Taki jest sport i trzeba się z tym pogodzić, a następnie walczyć dalej.

- Nie mam do siebie pretensji. Robiłem to, co umiałem. W trakcie sezonu było za dużo kombinowania i, przy stresie, trudno złapać dobre czucie. Niby ta pozycja była tutaj w porządku, ale szwankowały detale mające wpływ na całość.

- Nie ma sensu myśleć o konkursie drużynowym z moim udziałem. Ta czwórka pewnie odpuści niedzielny trening, bo po co się męczyć dodatkowo, kiedy skacze się dobrze. Pozostaje im walka o jak najlepszy medal, a ja z całych sił będę kibicował.

- Nie mam planu na kolejne dni w Korei Południowej. Na dziś mam jeden, ale w wiosce olimpijskiej może być o niego trudno (hehe)

Kocham tego gościa :D

10

Dajcie polecenia chłopakowi, żeby dużo cules zobaczyło :)

28

1

Areola obroni 8)

1

Tylko jego głowa i charakter to poziom ligi brazylijskiej ...

0

No nie chce ale po takich strzałach muszę parsknąć śmiechem XD

0

Ooo a przed chwilą było zbliżenie na Ronaldo który nucił piosenkę Podsiadło: "czuję, że to już koniec, to juuuuż kooooniec" :D

0

Brameczka na wyjeździe jest dobrze. Oby skończyło się bez straty bramki. Areola jest genialny :)

0

Areola - Bóg. Brawo młody bramkarzu :)

0

Dobry strzał nie jest zły

1

Kiedy Ronaldo biegnie i macha nogami nad piłką po czym traci ją na pierwszym obrońcy, który podaje do Mbappe. Ten też biegnie i dryblingiem przechodzi 2 zawodników Realu xd

0

2:2 (2 razy Cristiano):(Neymar, Cavani)

0

A tu podrzucam filmik ,przedstawiający pojedynki z Chelsea w Lidze Mistrzów :) Jest młody Puyol, Figo z "7" na plecach, czy golazo Iniesty. Serdecznie polecam każdemu na przystawkę przed dzisiejszymi meczami :)
https://x.com/twitter/statuses/963727610676154368

0

Ktoś ciekawie porównał La ligę do NBA :)
NBA w sumie jest całkiem podobna do La Ligi.J est Barca(GSW) poza konkurencją, Atletico(HOU) ma skład zbudowany pod odpowiedź na lidera, Valencia(TOR) niby dobry sezon,ale kto by brał ich na poważnie,no i Real(Cavs), niby mają problemy,ale mają gracza który może wszystko odmienić.

1

Hehe :D

0

W związku z tym, że nie grało kilku podstawowych zawodników to uważasz, że Tottenham może przegrać u siebie rewanż, czy może dzisiejszy wynik to nie jest niezła piłka w tym sezonie Ligi Mistrzów?

0

Chodzi o moje ostatnie zdanie? Nie napisałem, że awans mają pewny, a tylko że wszystko na to wskazuje:
- remis na ciężkim wyjazdowym terenie
- 2 bramki na wyjeździe
- rewanż u siebie
- dobra forma i przyjemna dla oka piłka (w przeciwieństwie do Juve)
- Harry Kane
Będę bardzo zdziwiony jeśli Juve to przejdzie. Choć wiadomo, że zawsze może strzelić jakąś brameczkę, a potem zamurować, ale nie wierzyłbym w taki scenariusz ;)

0

Powiem, wam że Totki grają niezłą piłkę w tym sezonie Ligi Mistrzów:

3-1 vs BVB
0-3 vs APOEL
1-1 vs RealMadrid
3-1 vs RealMadrid
1-2 vs BVB
3-0 vs APOEL
2-2 vs Juventus

I wszystko wskazuje na to, że awansują dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?