0

Ale ten sędzia naprawdę podyktował karnego? Daję "wow"

0

Mi pierwsza na myśl przyszła Praga

3

Jestem ciekaw jaka to piosenka, zostawiam kropkę :D

0

Oceny za Vilarreal ;)

24

Klatus się ratuje chwytając brzytwy, a oni mu jeszcze cisną XDD

https://zapodaj.net/aa21bb8ce2fdf.png.html

#rm.pl

71

-Za co siedzisz?
-Za trollowanie na notatniku :D
-Ty to wariat jesteś :D

Nie wiem czy było, ale wygrało XD

9

Trzeba być niezłym gościem, żeby odwalić taką akcję, że po niesamowitej remontadzie z Realem Sociedad na Anoeta gadać o tobie XD
#Klatus

9

Pan obrońca na Twitterze:


"Wielki powrót na trudnym terenie" :)

7

A w sądzie to już w ogóle go zniszczy, bo studiuje prawo XD

3

Real przegrał u siebie wtedy pamiętny mecz z Barcą 2:6 :)
A oprócz tego przegrali potem z Valencią, Villarrealem, Mallorcą, Osasuną.
Barca z kolei po klasyku remisowała z Villarrealem, przegrała z Mallorcą, Osasuną i na koniec zremisowała z Deportivo.
Nieźle układał się terminarz, że Real w następnej kolejce grał z tym samym rywalem co Barca :D

1

Cieszy forma Barcelony! Brawo dla trenera i zawodników za postawę po straconej bramce na 2:0. Myślę, że gdyby Paulinho nie strzelił kontaktowego gola przed przerwą, to teraz moglibyśmy mówić o remisie. Barca reaguje - to dobrze. Tego nam brakło w ostatnich latach, kiedy budziliśmy się z ręką w nocniku w 85 minucie. Swoją drogą trenerzy to naprawdę mają pomysły na wyjściową jedenastkę na Anoeta. Jak w pierwszym sezonie Lucho na ławce siedzieli Messi z Neymarem, tak dzisiaj Ernesto postawił na Gomesa w miejsce Iniesty. Myślę, że taka decyzja była spowodowana kilkoma czynnikami. W czwartek Andres zagrał 63 minuty, teraz czeka na dwumecz z Espanyolem, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Wolałbym zobaczyć Iniestę w meczu z "Papużkami" niż dziś w meczu ligowym mając dość sporą przewagę nad Atletico i Valencią. Do tego zbliża się dwumecz z Chelsea w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ostatnio Chelsea złapała lekką zadyszkę - ostatnie 3 mecze to 3 bezbramkowe remisy. Nie mniej jednak Chelsea to nie ogórki, i na ten dwumecz na pewno zepną poślady, bo nikt nie chce odpaść tak wcześnie z Ligi Mistrzów. W tych meczach na pewno zobaczymy naszego magika z "8" na plecach. Dlatego takie mecze, w których nie gra, są dla mnie zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że za trzy tygodnie gdyby Andres potrzebował odpoczynku to żeby w wyjściowej jedenastce widniało nazwisko Coutinho, a nie Gomesa :) VAMOS!

2

Ale nie śmiejcie się z Klatusa. Zaraz się okaże, że ma też nasze DOKŁADNE! adresy zamieszkania i ta sprawia trafi na policję. Skończą się podśmiechujki z Królewskich na rm.pl i fcbarca.com :D

0

Mamy 9 punktów przewagi nad Atletico i nie spinajmy się tak. Ta wielka przewaga nad Realem sprawia, że teraz 9 punktów to wydaje się mało. W każdym poprzednim sezonie, nawet jak się miało 4 czy 5 punktów przewagi to było dużo. A teraz mamy 9 punktów, więc margines błędu jest dość duży. A nie wierzę, że Barcelona "nagle" zacznie wszystko przegrywać ...

18

Mi się podobała zmiana Digne w odpowiedzi na wejście Januzaja. Szacuneczek Erni :)

0

Powiem tak, gośc ma ponad 1300 dni w serwisie, a Barcie kibicuje od 2001. Niektórzy to prawdziwi "kibice z krwi i kości" :D

7

Dziś to pewnie sprawka Yerrego Miny i jego pakunków :D

2

Statystyki Luisa Suareza:
Strzały - 3
Dryblingi (udane) - 3 (0)
Bramki - 2
Asysty - 1
Celne podania - 32 (82%)
Kluczowe podania - 1
Długie piłki (celne) - 3 (3)
Pojedynki (wygrane) - 11 (5)
Straty - 0
Odbiory - 1
@Sofascore

1

To był bardzo wyrównany mecz, Barcelona miała 51% posiadania piłki. Strzały celne 6-5 dla RSSS, Podania 450-466 dla Barcy, 4-5 w spalonych.

7

0

Łamaczek jak w masło wszedł

0

Paulinho | Gomes
Minuty: 65 | 80
Celne podania: 13 (76%) | 26 (96%)
Kluczowe podania: 0 | 0
Celne przerzuty 0/0 | 0/0
Celne długie piłki 1/1 | 1/1
Strzały 1/1 | 0/0
Próby dryblingu (udane) 2 (0) | 1 (0)
Pojedynki (udane) 11 (2) | 6 (2)
Straty 4 | 2
Wślizgi 0 | 2
@Sofascore

1

No i gdzie ten "najlepszy pan piłkarz Cristiano" do naszego Leosia? No gdzie ja się pytam? :D

10

Digne się nie spodziewał występu, bo nawet koszulka niewyprasowana :D

0

Odda Coutinho :D

0

Kurła, przy stanie 2:0 patrzyłem na Fortunie na liva. Kurs, na to że ktoś strzeli 2 bramki lub więcej - 8.80 :///

1

Co VERMAELEN!? Szok, brawo panowie!

4

BRAAAAAAWOOOOOO! Remontada!

0

Nieźle to wygląda. Maszyna się rozpędza. Dobrze, że już teraz, a nie około 80 minuty.

0

Dlaczego nie strzelił? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?