0

Co poklepali, Alba już widział Dembele ajaj.

0

Dembouuuzz!

0

Aa właśnie! El Pistolero pierwsza brameczka na Anoeta! I to w jakim stylu! :>

1

Ale zjeb... wrzutę

0

Teraz Real Sociedad jak będzie atakował, będzie miał przed sobą ten wielki napis zakończony puentą "Zapier.... Real!"

0

A ja widzę w mojej wypowiedzi sarkazm, nie wiem jak Ty.

2

Chociaż remis, żeby nadal trwała ta seria meczów bez porażki :)

0

To co po meczu?

0

Tak na granicy spalonego, ale BRAWO!!!

0

Flashscore

0

RSSS - Barca
Sytuacje bramkowe: 4:2
Strzały na bramkę: 3:0
Także tego ...

0

Oho już się zacznie: "Uefalona wygryfa przez sędziów!!!1!!"

0

Niby Sociedad na Anoeta, a to Real na Bernabeu. Wrzuta, wrzuta, wrzuta

19

Trzeba zaktualizować w wikipedii Andre Gomesa. "W przypadku gdy jego zespół przegrywa, to automatycznie jest to jego wina"

0

Polecam.

0

Dla mnie jest w sam raz. Takie jakie bym chciał.
I ta Julka Wróblewska ajajaj

0

Wyczuwam dziś, że Alaves napsuje krwi Sevilli.

0

Tak sobie myślę, że jak Barca dziś wygra i przy założeniu, że do końca ligi ta przewaga (-19) się utrzyma to Real Madryt straci szanse na mistrzostwo uwaga! - w 32 kolejce, 15 kwietnia po meczu Barcy z Valencią.

78

Co można zrobić w 15 sekund?
- wejść na flashscore
- przeżyć emocjonalny szok
- szeroko się uśmiechnąć
- strzelić gola Realowi na Santiago Bernabeu po kontrze

0

Nie oglądałem meczu ale Zidane pewnie jeszcze klaszcze?

0

To ten koleszka co przy każdej możliwej okazji wbija nam szpileczkę. Niestety jego "szpilki" są bardzo małe i nas wcale nie bolą, co jak zawsze werfikuje boisko :)

0

Proszę bardzo - Antonella nie dość że ładna to i cierpliwa kobitka

29

Cristiano często ciężko upada w polu karnym, macha rękami, wzywa pomocy patrząc błagalnie na sędziego i nikt się nie martwi o niego ...

19

Mój somsiad z Madrytu studzi nasz entuzjazm. Mówi, że jak Messi skończy karierę to skończą się dobre mecze i puchary Barcelonie. Prawdopodobnie spadniemy do niższej ligi :(((

20

Teraz słowo "biały" nabiera nowego znaczenia. Już nie chodzi o Real czy -16, a o towar Miny :D

58

Barca wydała w pół roku więcej pieniążków niż nasi somsiedzi z Madrytu przez 4 lata

20

Skoki narciarskie 2017/2018
Lider Pucharu Świata - Kamil Stoch
Lider Pucharu Kontynentalnego - Tomasz Pilch
Lider FIS Cup - Przemysław Kantyka
Zwycięzca wszystkich 4 konkursów i całego 66 Turnieju Czterech Skoczni - Kamil Stoch
Najwięcej zwycięstw w tym sezonie PŚ - Kamil Stoch (4)
Najwięcej miejsc na podium w tym sezonie PŚ - Kamil Stoch (7)
Pierwsze w karierze podium Dawida Kubackiego
:))

0

Quebonafide, Adam Kszczot, Adrian Mierzejewski

59

Ta cała saga z Coutinho, możliwy transfer Miny, super forma i ogromna przewaga Barcy w lidze nieco poprawiły nam humor. Co ja mówię nieco, jesteśmy w euforii. Ale musimy się przygotować na to co nas czeka jeszcze w tym okienku. Mianowicie odejście Mascherano. Zdałem sobie sprawę, że będzie to prawdziwy cios dla mnie. Jeżeli zdecyduje się odejść na przedwczesną emeryturę do Chin* to zostawi mnie, nas z pustką w sercu i uczuciem smutku. Mimo, że nie kibicuje Barcelonie baaardzo długo jak niektórzy z Was to strasznie się przywiązałem do niektórych z obecnej kadry i nie wyobrażam sobie drużyny bez pewnych osób - o silnym charakterze, nieprzeciętnych umiejętnościach, z tym "czymś". Z pewnością taką osobą jest nasz szefuńcio. Gościu przez te kilka lat w klubie odwalił kawał dobrej roboty, że według mnie oczywiście należy się mu godne pożegnanie, bo nie był "zwykłym obrońcą" w szeregach Dumy Katalonii. Był kimś więcej. Powoli zaczyna to do mnie docierać ... El Jefecito na zawsze w naszych sercach! Visca el Barca y Visca Mascherano!

*przedwczesna emerytura w Chinach - nie dotyczy Paulinho

0

Czyli Cristiano nie jest zawodowym piłkarzem bo w El Clasico nie trafił w piłkę idealnie wyłożoną? Albo Gomes który pod koniec klasyku w polu karnym nawet nie trafił w bramkę? Przestanmy umiejszać czyjeś zasługi. Jak Messi strzeli to wszystko pięknie, a Aleix nie bo miał obowiązek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?