Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDxddd powiedz czego nie zrozumiałeś ???
0
Kovacic wygląda żałośnie biegając cały czas za Messim.
0
Stacja osiemnasta
Alba zakłada siatkę Modricowi
1
Navas broni końcówkami pięt :D
6
Carvajal i Casemiro od początku meczu pozwalają sobie za dużo
0
Pięknie go zgubił
0
Przez słońce xd
2
Jeżeli kupujesz pakiet na player.pl to kupujesz go na 30 dni a nie jeden mecz.
11
Oj Rysiu. Naszego Piotrka to dyskwalifikują za nieprzepisowy kombinezon.
https://u.cubeupload.com/LTUD2k.jpg
2
Zdecydowanie skład Mundo Deportivo :)
0
ok
1
To co zrobił Watford to jest jakieś nieporozumienie. Dzięki "łosie" XD
6
Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w akcji:
https://www.olx.pl/nakarm-psa/
Za każdego nakarmionego pieska, olx wysyła do schroniska 20 kg karmy. Jeden minus, karmić możemy tylko przez telefon. Zapraszam!!!
0
Ja liczę, że w tym dwumeczu Real poprowadzi Carlos czy kij wie kogo Florek wymyśli. Liczę, choć na to małe szanse, że trafimy na Real w Pucharze Króla i zniszczymy w dwumeczu, po czym Zidane poleci, aczkolwiek tak jak mówię marne szanse ;)
0
Cieszy czyste konto Marca, na co z pewnością zapracował ;)
5
Kurczę, jakby zagrał w korytarz do Suareza to pewnie byłoby 3:0. Nie mniej jednak brawo za szybką reakcję na nieudane zagranie.
0
KOSMITA
8
Przegląd pola Leo Messiego jest co najmniej tak wielki jak ego Ronaldo
20
Jakby ktoś mi powiedział po Superpucharze, że na początku grudnia będziemy mieli 8 punktów przewagi nad Realem, który będzie zajmował 4 miejsce w tabeli i do tego, że jednymi z najlepszych zawodników w Barcelonie będą m. in Paco, Paulinho czy nawet Vermaelen to bym go wysłał do dobrego psychiatry.
0
TAAAAK JEST!
1
Zaraz zacznie klaskać ... a nie, to nie ten trener :D
2
Idiota jak ten nasz somsiad
37
Trochę poszukałem i znalazłem kilka informacji, komu kibicują skoczkowie narciarscy :)
Polscy skoczkowie:
- Jan Ziobro jest kibicem Lechii Gdańsk i FC Barcelony.
- Piotrek Żyła kibicuje, a nawet czasami gra w klubie Głębce Karolowy Dwór
- Maciej Kot niestety jest za Realem Madryt.
- Stefan Hula kibicuje FC Barcelonie! :) Z Barceloną sympatyzują także Krzysiek Miętus i Grzegorz Sobczyk (asystent trenera)
- Dawid Kubacki nie zna się tak dobrze na piłce, ale najbardziej zna Liverpool i Barcelonę - od kolegów ;)
- Kamil Stoch jak pewnie część wie mocno wspiera Liverpool, był na kilku meczach, a sam klub pogratulował mu na oficjalnej stronie zdobycia podwójnego mistrza olimpijskiego z Soczi 2014 :) Sympatia Kamila do Liverpoolu narodziło się w trakcie pamiętnego finału Ligi Mistrzów pomiędzy Milanem i Liverpoolem. Oprócz Liverpoolu wspiera także Atletico Madryt.
1
Nie wiedziałem ale to super wiadomość! Hayboecka zawsze najbardziej szanowałem z Austriaków w przeciwieństwie do Krafta. Ciekawe kim inni skoczkowie kibicują :)
6
Synek, wygrywają? Wygrywają :D
0
Założę się o Niemcy i Anglię ew. Szwajcarię :D
7
Synek nie oglądaj tej gali, chodź mecz oglądać, matka popkornu narobi.
1
Dzisiaj w przeciwieństwie do wczoraj grad goli :D
11
Przypominajmy! Włączcie dziś Polsat o 18:45! :)
2
Dziś na plus Gomes, Denis, Rakitic i przede wszystkim PACO!