Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
W ten jakże piękny dzień, jakże smutna wiadomość. Getafe wraca do najwyższej klasy rozrywek...
Bardzo szkoda mi klubu z Teneryfy, miałem ogromną nadzieję, że to oni awansują:(
3
Filipek x Foux ft. Radzias - Pora dla buntowników
Quebonafide - Odyseusz
Filipek x Foux ft. VBS, QBIK - Klub 22 (trochę o piłce nożnej, lecz nam - fanom Barcy jeden tekst raczej się nie spodoba :D)
9
Co za kobieta :) Brak słów ...
0
Ja jestem nastolatkiem i noszę. Nad czym się zastanawiać? Po paru dniach przyzwyczajasz się do "czegos" na zębach i Ci nie przeszkadza A pierwsze efekty są już widoczne nawet po miesiącu ;)
0
Może Ben Yeder? ;)
17
Mi po prostu, najzwyczajniej na świecie szkoda Gigiego Buffona :( wielki szacunek dla tego gościa
1
A Valverde nim nie jest? ;)
1
Sezon 2013/2014. Celta Vigo kończy na 9 miejscu w lidze za Bilbao, Sevilla, Villarreal, RSSS oraz Valencia. Czego się można spodziewać po Luisie Enrique?
1
Na początek bardzo dobry wybór to Vaptio P1 - 50W ;) A później zdecydowanie Wismec RX200 ;)
0
Rollercoster przy tym meczu to bułka z masłem! Tyle emocji, kapitalnych zagrań ... Nie mieści się w głowie. KAPITALNY MECZ!
25
FENOMENALNY MECZ! Kapitalna końcówka, to co zrobił Roberto - poezja! Widzieliście zachowanie Busiego? Przepchnął Nacho, żeby Messi miał łatwiej! VEB!
4
Mam ogromną nadzieję na pary:
Real - Juve
Monaco - Atletico
Jeśli Real znów wygra lm to mnie szlak trafi. Nikt nie będzie mówi o trypletach Barcy tylko o tym, że Real obronił LM. Pięknym finałem byłoby spotkanie Monaco z Juventusem. Choć nie pogardzę Atletico z Juve ;) Vamos Barca!
22
Oby Juventus wygrał Ligę Mistrzów.
0
Jakiego xboxa kupiłeś?
3
http://www.futhead.com/17/players/59363/romelu-lukaku/
http://www.futhead.com/17/players/51529/paul-pogba/
http://www.futhead.com/17/players/50583/eden-hazard/
http://www.futhead.com/17/players/6328/jerome-boateng/
http://www.futhead.com/17/players/54295/toni-kroos/
http://www.futhead.com/17/players/55286/yaya-toure/ XD
http://www.futhead.com/17/players/58829/karim-benzema/ XDD
http://www.futhead.com/17/players/56726/marek-hamsik/ XDDD
0
Jednak podwójna szansa 1-1 to był dobry pomysł :D
0
Jakieś typy na weekend cules? ;) Myślę nad Schalke - Borussia obie strzelą, Wisła - Lech 1X, United - WBA - obie strzelą, Leicester - Stoke 1X.
0
Na pewno nie jest nim Daria. Po tym odcinku przedstawia się to tak: 60% - Odeta 30% - Olga 10% - Kret . Odeta pięknie się dziś wydała mówiąc że nie lubi wody ale wcześniej brała udział w Celebrity Splash ;)
0
No logiczne bo agent wie że jest agentem A pytania na teście są o agencie więc jak ma odpaść?
0
Może cold play?
6
Piqué: "Niech zatrudnią pielęgniarki w szpitalach, bo wiele osób będzie się dzisiaj kochać"
Dziś Raphael Varane został ojcem :)
0
Przed meczem, około 7, a na PSG 1,10
1
UEFA się skompromitowała. Jak to ktoś napisał: "Jak można dać Barcelonie ZERO procent szans na awans, jeśli nie został rozegrany rewanż u siebie" Ja się pytam JAK!? To co zrobiła dziś Barcelona jest NIEPRAWDOPODOBNE, fenomenalne, ekscytujące!
0
Tylko przypomnę, że UEFA dawała BARCELONIE 0%, ZERO, ZERO! procent szans na AWANS!
0
JA WIERZYŁEM!!! BRAAAAWOOO!
0
Ja dziś eksperymentowałem i wyszło na oba mecze: Liczba rzutów rożnych 9,5 - powyżej. Arsenal - Bayern - już jest 8, więc jeszcze 2, a w Napoli - Real 5 :D
0
Jakieś typy na weekend? :)
2
Jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że Lucho odchodzi. Gracias Luis!
0
Eisenbichler ma słabą psychikę. Nie pojechał na próbę przedolimpijską więc trochę potrenował, ale jestem pewien że wyjdzie mu tylko jeden skok, a drugi całkowicie zepsuje ;)