0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

W ten jakże piękny dzień, jakże smutna wiadomość. Getafe wraca do najwyższej klasy rozrywek...

Bardzo szkoda mi klubu z Teneryfy, miałem ogromną nadzieję, że to oni awansują:(

3

Filipek x Foux ft. Radzias - Pora dla buntowników
Quebonafide - Odyseusz
Filipek x Foux ft. VBS, QBIK - Klub 22 (trochę o piłce nożnej, lecz nam - fanom Barcy jeden tekst raczej się nie spodoba :D)

9

Co za kobieta :) Brak słów ...

0

Ja jestem nastolatkiem i noszę. Nad czym się zastanawiać? Po paru dniach przyzwyczajasz się do "czegos" na zębach i Ci nie przeszkadza A pierwsze efekty są już widoczne nawet po miesiącu ;)

0

Może Ben Yeder? ;)

17

Mi po prostu, najzwyczajniej na świecie szkoda Gigiego Buffona :( wielki szacunek dla tego gościa

1

A Valverde nim nie jest? ;)

1

Sezon 2013/2014. Celta Vigo kończy na 9 miejscu w lidze za Bilbao, Sevilla, Villarreal, RSSS oraz Valencia. Czego się można spodziewać po Luisie Enrique?

1

Na początek bardzo dobry wybór to Vaptio P1 - 50W ;) A później zdecydowanie Wismec RX200 ;)

0

Rollercoster przy tym meczu to bułka z masłem! Tyle emocji, kapitalnych zagrań ... Nie mieści się w głowie. KAPITALNY MECZ!

25

FENOMENALNY MECZ! Kapitalna końcówka, to co zrobił Roberto - poezja! Widzieliście zachowanie Busiego? Przepchnął Nacho, żeby Messi miał łatwiej! VEB!

4

Mam ogromną nadzieję na pary:
Real - Juve
Monaco - Atletico
Jeśli Real znów wygra lm to mnie szlak trafi. Nikt nie będzie mówi o trypletach Barcy tylko o tym, że Real obronił LM. Pięknym finałem byłoby spotkanie Monaco z Juventusem. Choć nie pogardzę Atletico z Juve ;) Vamos Barca!

22

Oby Juventus wygrał Ligę Mistrzów.

0

Jakiego xboxa kupiłeś?

0

Jednak podwójna szansa 1-1 to był dobry pomysł :D

0

Jakieś typy na weekend cules? ;) Myślę nad Schalke - Borussia obie strzelą, Wisła - Lech 1X, United - WBA - obie strzelą, Leicester - Stoke 1X.

0

Na pewno nie jest nim Daria. Po tym odcinku przedstawia się to tak: 60% - Odeta 30% - Olga 10% - Kret . Odeta pięknie się dziś wydała mówiąc że nie lubi wody ale wcześniej brała udział w Celebrity Splash ;)

0

No logiczne bo agent wie że jest agentem A pytania na teście są o agencie więc jak ma odpaść?

0

Może cold play?

6

Piqué: "Niech zatrudnią pielęgniarki w szpitalach, bo wiele osób będzie się dzisiaj kochać"
Dziś Raphael Varane został ojcem :)

0

Przed meczem, około 7, a na PSG 1,10

1

UEFA się skompromitowała. Jak to ktoś napisał: "Jak można dać Barcelonie ZERO procent szans na awans, jeśli nie został rozegrany rewanż u siebie" Ja się pytam JAK!? To co zrobiła dziś Barcelona jest NIEPRAWDOPODOBNE, fenomenalne, ekscytujące!

0

Tylko przypomnę, że UEFA dawała BARCELONIE 0%, ZERO, ZERO! procent szans na AWANS!

0

JA WIERZYŁEM!!! BRAAAAWOOO!

0

Ja dziś eksperymentowałem i wyszło na oba mecze: Liczba rzutów rożnych 9,5 - powyżej. Arsenal - Bayern - już jest 8, więc jeszcze 2, a w Napoli - Real 5 :D

0

Jakieś typy na weekend? :)

2

Jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że Lucho odchodzi. Gracias Luis!

0

Eisenbichler ma słabą psychikę. Nie pojechał na próbę przedolimpijską więc trochę potrenował, ale jestem pewien że wyjdzie mu tylko jeden skok, a drugi całkowicie zepsuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?