33

"Ale piłkarze Barcelony są ostatnimi, którzy powinni narzekać na sędziowanie"

0

Tande zawsze jest najszybszy ze względu na budowę ciała.

0

Jakieś dzieci teraz podczas dekoracji podium w skokach narciarskich ;-)

0

Nie ogarniam tych ludzi co stają za/obok podium i machają chorągiewkami. Niech je normalnie trzymają, a wiatr załatwi sprawę

0

Jak mogę załatwić sprawę płatności na olx? Gość pisze, że nie ma konta bankowego, więc spokojnie mogę mu wysłać kasę (15zł) w kopercie bo nie ma zamiaru oszukiwać o tak niską kwotę.

1

Siemka!
Mam głupie pytanie, ale po kolei ;) Parę lat temu w paczkach chipsów od Mr. Snaki można było znaleźć takie karty Dracomania, Upiory i potwory, Gladiatorzy itp. Jakieś najprzeróżniejsze stwory, smoki, ogry, zombie, syreny itp. I tutaj moje pytanie: czy ktoś z użytkowników nie posiada takich? Mój kuzyn je kolekcjonuje i brakuje mu 3 z kolekcji Dracomania i paru innych. Jeżeli ktoś takie miałby to proszę o informację :)

1

Czy tylko ja nigdy tego nie oglądałem i nie zamierzam? :O

0

No nareszcie, już tak mi było szkoda tego chłopaka ... Powodzenia Paco!!!

0

Polecicie mi jakąś grę na kompa? :D Bo mama pyta się jaką grę bym chciał dostać. Zaproponowałem już Wiedźmina 3 i GTA 5. Jakie jeszcze są warte uwagi? I proszę, piszcie koniecznie części tej gry :)

0

Przed chwilą ktoś pytał o prezent dla mamy, a u mnie na odwrót. Dla mamy już kupiony i wysłany, z kolei dla taty mam problem, co polecacie? Pracuje na budowie, jest takim majsterkowiczem, od września dołączył do mnie i teraz razem biegamy. Na pewno nic z kosmetyków, książek, perfum itd.

6

Nie ma co płakać, jeśli taki Auba jest lepszy od Lewego to widać, że ten cały plebiscyt jest wiemy do czego ;) Nie ma co się przejmować, niech Leoś robi to co umie najlepiej, a i tak wiemy, że dla Leo nagrody są dodatkiem do jego pięknej kariery, on cieszy się grą w Barcelonie - najlepszej drużynie świata, i wiele razy podkreślał, że dla niego najważniejsza jest drużyna. Veb!

0

Koniu, nie ma co się oszukiwać, wygrał ten co wygrał wszystko w roku. Myślę, że obiektywni kibice np. fani Chelsea czy Juventusu przyznaliby nagrodę Ronaldo. Fani Barcy powiedzą, że Messi był lepszy indywidualnie, a fani Realu, że statystyki nie grają i liczą się trofea drużynowe, które Ronaldo w tym roku zdobył ;)

0

Arsenal - Real Madryt
Napoli - Sevilla
Barcelona - Benfica
Atletico - Bayer Leverkusen
Monaco - FC Porto
Leicester - Bayern
Borussia - PSG
Juventus - Man. City

4

Na pewno Reserved :)

0

Gratulacje dla Legii Warszawa, choć widok smutnych piłkarzy, trenera oraz nielicznych na tym meczu kibiców Sportingu naprawdę wzrusza. Trudno, to jest piłka nożna :) Życzę wszystkiego dobrego Sportingowi, niech się im wiedzie jak najlepiej!

0

Co stawiacie na Ligę Europy? Jakieś propozycje?

0

1 kupon:
3 mecze z wczoraj weszły, został 1 dzisiaj: Bayern - Rostów (powyżej 2,5 gola/zwycięstwo Bayernu) Kurs 13.07, z 2 zł do wyjęcia 23 zł.
2 kupon:
4 mecze z wczoraj weszły, zostało 5
Rostów - Bayern - 2
Napoli - Dynamo Kijów - 1 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
Celtic - Barcelona - 2
M Gladbach - City - 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
Atletico - PSV - poniżej 2,5 gola w meczu
3 kupon: jest taki sam jak ten wyżej, ale z jedną zmianą, a mianowicie Atletico - PSV - dokładny wynik - 1:0
Co sądzicie? :)

1

I moje :D Wszystkiego najlepszego! :)

0

Kupon Solo, a na nim Dortmund - Bayern. Obstawiłem wynik meczu/obie drużyny strzelą - czyli 2/tak. Jak myślicie? Bayern wygra, czy Borussia da radę u siebie? Bo to, że obie strzelą to raczej pewne ;)

0

Co to znaczy szybki zakład u buka? :-D

2

Łooooo, ale brama Villarreal! Jeszcze jeden!!

1

Przede wszystkim nalej liquidu do atomizera i niech te waciki co są w grzałce dobrze nasiąkną. Zalecany czas to 10 - 15 minut, ale ja w moim trzymałem 20 minut i następnego dnia spaliłem grzałę, dlatego zapasowa "sączyła" się całą noc (wsiąkło z 3 ml liquidu) ale warto było, bo do dzisiaj jest wszystko ok. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz :)

0

Został 3 mecze, Braga wchodzi, Donieck wchodzi, tylko ten nieszczęsny Villarreal. Jak jeszcze raz mi zepsują kupon to już kończę ich obstawiać. Już nie raz przez nich przegrałem :/

0

Villarreal da radę jeszcze wygrać? Są lepsi od przeciwnika?

1

Monaco mimo wszystko grałbym z X, a Dortmund też nie wiem czy sobie poradzi, może oba zespoly strzelą bramkę?

0

Cancelo, Umtiti Varane de Vrij lub Laporte, Felipe Anderson, Carrasco, Berrardi

0

Nie ma co się cieszyć, i tak Real wygra ;-)

0

Jak myślicie: dziś wieczorem Piast czy Nieciecza? Leganes czy Sociedad? Jakie będą wyniki wg was :-)

2

Real, kurs 1.35 za 1 połowę.

0

Jak myślicie, wejdzie?

Borussia - Sporting 1

Legia - Real, 2 drużyna wygra 1 połowę

Kopenhaga - Leicester X2

Basel - PSG 2

Ludogorets - Arsenal 2

Benfica - Dynamo Kijów 1

PSV - Bayern 2

ManCity - Barcelona, 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę - tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?