Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
"Ale piłkarze Barcelony są ostatnimi, którzy powinni narzekać na sędziowanie"
0
Tande zawsze jest najszybszy ze względu na budowę ciała.
0
Jakieś dzieci teraz podczas dekoracji podium w skokach narciarskich ;-)
0
Nie ogarniam tych ludzi co stają za/obok podium i machają chorągiewkami. Niech je normalnie trzymają, a wiatr załatwi sprawę
0
Jak mogę załatwić sprawę płatności na olx? Gość pisze, że nie ma konta bankowego, więc spokojnie mogę mu wysłać kasę (15zł) w kopercie bo nie ma zamiaru oszukiwać o tak niską kwotę.
1
Siemka!
Mam głupie pytanie, ale po kolei ;) Parę lat temu w paczkach chipsów od Mr. Snaki można było znaleźć takie karty Dracomania, Upiory i potwory, Gladiatorzy itp. Jakieś najprzeróżniejsze stwory, smoki, ogry, zombie, syreny itp. I tutaj moje pytanie: czy ktoś z użytkowników nie posiada takich? Mój kuzyn je kolekcjonuje i brakuje mu 3 z kolekcji Dracomania i paru innych. Jeżeli ktoś takie miałby to proszę o informację :)
1
Czy tylko ja nigdy tego nie oglądałem i nie zamierzam? :O
0
No nareszcie, już tak mi było szkoda tego chłopaka ... Powodzenia Paco!!!
0
Polecicie mi jakąś grę na kompa? :D Bo mama pyta się jaką grę bym chciał dostać. Zaproponowałem już Wiedźmina 3 i GTA 5. Jakie jeszcze są warte uwagi? I proszę, piszcie koniecznie części tej gry :)
0
Przed chwilą ktoś pytał o prezent dla mamy, a u mnie na odwrót. Dla mamy już kupiony i wysłany, z kolei dla taty mam problem, co polecacie? Pracuje na budowie, jest takim majsterkowiczem, od września dołączył do mnie i teraz razem biegamy. Na pewno nic z kosmetyków, książek, perfum itd.
6
Nie ma co płakać, jeśli taki Auba jest lepszy od Lewego to widać, że ten cały plebiscyt jest wiemy do czego ;) Nie ma co się przejmować, niech Leoś robi to co umie najlepiej, a i tak wiemy, że dla Leo nagrody są dodatkiem do jego pięknej kariery, on cieszy się grą w Barcelonie - najlepszej drużynie świata, i wiele razy podkreślał, że dla niego najważniejsza jest drużyna. Veb!
0
Koniu, nie ma co się oszukiwać, wygrał ten co wygrał wszystko w roku. Myślę, że obiektywni kibice np. fani Chelsea czy Juventusu przyznaliby nagrodę Ronaldo. Fani Barcy powiedzą, że Messi był lepszy indywidualnie, a fani Realu, że statystyki nie grają i liczą się trofea drużynowe, które Ronaldo w tym roku zdobył ;)
0
Arsenal - Real Madryt
Napoli - Sevilla
Barcelona - Benfica
Atletico - Bayer Leverkusen
Monaco - FC Porto
Leicester - Bayern
Borussia - PSG
Juventus - Man. City
4
Na pewno Reserved :)
0
Gratulacje dla Legii Warszawa, choć widok smutnych piłkarzy, trenera oraz nielicznych na tym meczu kibiców Sportingu naprawdę wzrusza. Trudno, to jest piłka nożna :) Życzę wszystkiego dobrego Sportingowi, niech się im wiedzie jak najlepiej!
0
Co stawiacie na Ligę Europy? Jakieś propozycje?
0
1 kupon:
3 mecze z wczoraj weszły, został 1 dzisiaj: Bayern - Rostów (powyżej 2,5 gola/zwycięstwo Bayernu) Kurs 13.07, z 2 zł do wyjęcia 23 zł.
2 kupon:
4 mecze z wczoraj weszły, zostało 5
Rostów - Bayern - 2
Napoli - Dynamo Kijów - 1 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
Celtic - Barcelona - 2
M Gladbach - City - 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
Atletico - PSV - poniżej 2,5 gola w meczu
3 kupon: jest taki sam jak ten wyżej, ale z jedną zmianą, a mianowicie Atletico - PSV - dokładny wynik - 1:0
Co sądzicie? :)
1
I moje :D Wszystkiego najlepszego! :)
0
Kupon Solo, a na nim Dortmund - Bayern. Obstawiłem wynik meczu/obie drużyny strzelą - czyli 2/tak. Jak myślicie? Bayern wygra, czy Borussia da radę u siebie? Bo to, że obie strzelą to raczej pewne ;)
0
Co to znaczy szybki zakład u buka? :-D
2
Łooooo, ale brama Villarreal! Jeszcze jeden!!
1
Przede wszystkim nalej liquidu do atomizera i niech te waciki co są w grzałce dobrze nasiąkną. Zalecany czas to 10 - 15 minut, ale ja w moim trzymałem 20 minut i następnego dnia spaliłem grzałę, dlatego zapasowa "sączyła" się całą noc (wsiąkło z 3 ml liquidu) ale warto było, bo do dzisiaj jest wszystko ok. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz :)
0
Został 3 mecze, Braga wchodzi, Donieck wchodzi, tylko ten nieszczęsny Villarreal. Jak jeszcze raz mi zepsują kupon to już kończę ich obstawiać. Już nie raz przez nich przegrałem :/
0
Villarreal da radę jeszcze wygrać? Są lepsi od przeciwnika?
1
Monaco mimo wszystko grałbym z X, a Dortmund też nie wiem czy sobie poradzi, może oba zespoly strzelą bramkę?
0
Cancelo, Umtiti Varane de Vrij lub Laporte, Felipe Anderson, Carrasco, Berrardi
0
Nie ma co się cieszyć, i tak Real wygra ;-)
0
Jak myślicie: dziś wieczorem Piast czy Nieciecza? Leganes czy Sociedad? Jakie będą wyniki wg was :-)
2
Real, kurs 1.35 za 1 połowę.
0
Jak myślicie, wejdzie?
Borussia - Sporting 1
Legia - Real, 2 drużyna wygra 1 połowę
Kopenhaga - Leicester X2
Basel - PSG 2
Ludogorets - Arsenal 2
Benfica - Dynamo Kijów 1
PSV - Bayern 2
ManCity - Barcelona, 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę - tak