0

Prawdopodobnie nie tylko ja to zgłosiłem :-)

0

Co? Znowu przegapi początek sezonu? :-(

22

A pomyśl w ten sposób: Masz 16 lat, jesteś uznawany za mega talent polskiej piłki i trafiasz do Barcy B. Jednakże po 2 latach odchodzisz bo okazało się, że jesteś niewypałem. W wieku 18 lat trafiasz np. Do Arsenalu. Tam twoja forma eksploduje. W przeciągu 5 lat staniesz się jednym z najlepszych pomocników na świecie. Pojawia się oferta z Barcelony. Atrakcyjne zarobki, pierwszy skład wśród wielu gwiazd. I co? Odrzucisz ofertę swojego UKOCHANEGO klubu, bo Cię kiedyś kopnęli w tyłek czy wrócisz?

1

Ja zawsze jak widzę Ikera w koszulce Porto to jest smutny ...

0

Oglądał może ktoś z was Inazumę Eleven? :D Bajka dzieciństwa, wczoraj zacząłem oglądać od 1 odcinka i wciąga tak, że w tym momencie kończę 1 serię. Opowiada o piłce nożnej, a właściwie o drużynie piłkarskiej. Naprawdę polecam młodszym i dorosłym. Bramkarz ma w sobie taką wolę walki jak nasz Carles Puyol :)

1

Chwała bohaterom!

31

MARZĘ o tym, żeby Legia była w grupie z Barçą w LM ...

0

Dzięki wielkie :-)

0

Cześć! Nie wie ktoś z Was gdzie mogę zamówić koszulkę/bezrękawnik do biegania z WŁASNYMI napisami? Chciałbym mieć swoją koszulkę np. z imieniem :)
I zależy mi, żeby była do biegania tzn. wykonana z poliesteru (oddychająca i wchłaniająca pot), a nie np. bawełniana.
Z góry bardzo wszystkim dziękuję :)

15

Portugalia wygrywa Euro!

0

Wg mnie Coman.

0

Biegam od kwietnia. Nie spotkałem się z taką "La Ramblą" :/

0

Może ktoś opla sprzedaje na olx

0

Wymiatający na linii
Bardzo ważna. Jezeli bramkarz śle celne długie podania to tak jakby rozpoczynał akcję JUŻ w okolicach połowy a nie przy własnym polu karnym.

2

Transfery Umtitiego, Denisa Suareza, Lucasa Digne. Nowe koszulki, El Clasico 4 grudnia. Rozpoczynamy sezon z Betisem.

14

Pomocnik ofensywny. Lubię rozgrywać piłkę i asystować ;)

0

Tak, tylko w akurat tych 3 jest największa szansa na stratę wszystkich 9 punktów.

3

Zwróćcie uwagę na to, że w 13 kolejce gramy na Anoeta z RSSS, potem w 14 na Camp Nou El Clasico, a w 15 kolejce wyjazd do Pampeluny. Masakra w tych 3 kolejkach. Jest możliwość stracenia 9 punktów, albo zyskania 9 punktów ...

5

Pierwsze 19 kolejek:
1. Barca - Betis
2. Athletic na wyjeździe
3. Alaves u siebie
4. Leganes na wyjeździe
5. Atletico u siebie
6 Sporting Gijon na wyjeździe
7. Celta na wyjeździe
8. Deportivo u siebie
9. Valencia na wyjeździe
10. Granada u siebie
11. Sevilla na wyjeździe
12. Malaga u siebie
13. Sociedad na wyjeździe
14. Madryt u siebie
15. Osasuna na wyjeździe
16. Espanyol u siebie
17. Vilarreal na wyjeździe
18. Las Palmas u siebie
19. Eibar na wyjeździe

0

23 kwietnia na Santiago Bernabeu 2 El Clasico

0

4 grudnia na Camp Nou pierwsze El Clasico.

0

Barcelona - Eibar - ostatnia kolejka

0

Za chwilę dowiemy się kiedy El Clasico.

0

Troszę nudnawo (przez deszcz ...). To może napiszcie po jednym Waszym ulubionym klubie z kilku lig, z nie tylko tych 5 najsilniejszych. U mnie to wygląda tak:
BPL - Liverpool Bundesliga - SC Freiburg Ligue 1 - Olympique Lyon
La Liga - Oprócz Barcy to Girona Serie A - Inter Ekstraklasa - Legia
Portugalia - Benfica Turcja - Fenerbahce Argentyna - River Plate
Chile - Colo - Colo Holandia - Ajax Belgia - Anderlecht Szkocja - Rangers
Piszcie swoje ;)

1

Mi się wydaje, że lepsze te żółte paski Adidasa niż to co Nike teraz odwala. Widziałeś koszulki City? Nasz klub i szejków łączy to, że koszulki są według tego samego wzoru robione. Tylko inny kolor, herb etc. Spójrz na górę koszulki City i Barcy. Identico.

0

Pozdrawiam sprzed kompa. Słucham Braci Figo Fagot :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?