Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdopodobnie nie tylko ja to zgłosiłem :-)
0
Co? Znowu przegapi początek sezonu? :-(
22
A pomyśl w ten sposób: Masz 16 lat, jesteś uznawany za mega talent polskiej piłki i trafiasz do Barcy B. Jednakże po 2 latach odchodzisz bo okazało się, że jesteś niewypałem. W wieku 18 lat trafiasz np. Do Arsenalu. Tam twoja forma eksploduje. W przeciągu 5 lat staniesz się jednym z najlepszych pomocników na świecie. Pojawia się oferta z Barcelony. Atrakcyjne zarobki, pierwszy skład wśród wielu gwiazd. I co? Odrzucisz ofertę swojego UKOCHANEGO klubu, bo Cię kiedyś kopnęli w tyłek czy wrócisz?
1
Ja zawsze jak widzę Ikera w koszulce Porto to jest smutny ...
0
Oglądał może ktoś z was Inazumę Eleven? :D Bajka dzieciństwa, wczoraj zacząłem oglądać od 1 odcinka i wciąga tak, że w tym momencie kończę 1 serię. Opowiada o piłce nożnej, a właściwie o drużynie piłkarskiej. Naprawdę polecam młodszym i dorosłym. Bramkarz ma w sobie taką wolę walki jak nasz Carles Puyol :)
1
Chwała bohaterom!
31
MARZĘ o tym, żeby Legia była w grupie z Barçą w LM ...
0
Dzięki wielkie :-)
0
Cześć! Nie wie ktoś z Was gdzie mogę zamówić koszulkę/bezrękawnik do biegania z WŁASNYMI napisami? Chciałbym mieć swoją koszulkę np. z imieniem :)
I zależy mi, żeby była do biegania tzn. wykonana z poliesteru (oddychająca i wchłaniająca pot), a nie np. bawełniana.
Z góry bardzo wszystkim dziękuję :)
15
Portugalia wygrywa Euro!
0
Wg mnie Coman.
0
Biegam od kwietnia. Nie spotkałem się z taką "La Ramblą" :/
0
Może ktoś opla sprzedaje na olx
0
Wymiatający na linii
Bardzo ważna. Jezeli bramkarz śle celne długie podania to tak jakby rozpoczynał akcję JUŻ w okolicach połowy a nie przy własnym polu karnym.
2
Transfery Umtitiego, Denisa Suareza, Lucasa Digne. Nowe koszulki, El Clasico 4 grudnia. Rozpoczynamy sezon z Betisem.
14
Pomocnik ofensywny. Lubię rozgrywać piłkę i asystować ;)
0
Tak, tylko w akurat tych 3 jest największa szansa na stratę wszystkich 9 punktów.
3
Zwróćcie uwagę na to, że w 13 kolejce gramy na Anoeta z RSSS, potem w 14 na Camp Nou El Clasico, a w 15 kolejce wyjazd do Pampeluny. Masakra w tych 3 kolejkach. Jest możliwość stracenia 9 punktów, albo zyskania 9 punktów ...
5
Pierwsze 19 kolejek:
1. Barca - Betis
2. Athletic na wyjeździe
3. Alaves u siebie
4. Leganes na wyjeździe
5. Atletico u siebie
6 Sporting Gijon na wyjeździe
7. Celta na wyjeździe
8. Deportivo u siebie
9. Valencia na wyjeździe
10. Granada u siebie
11. Sevilla na wyjeździe
12. Malaga u siebie
13. Sociedad na wyjeździe
14. Madryt u siebie
15. Osasuna na wyjeździe
16. Espanyol u siebie
17. Vilarreal na wyjeździe
18. Las Palmas u siebie
19. Eibar na wyjeździe
0
23 kwietnia na Santiago Bernabeu 2 El Clasico
0
4 grudnia na Camp Nou pierwsze El Clasico.
0
Barcelona - Eibar - ostatnia kolejka
0
Za chwilę dowiemy się kiedy El Clasico.
0
Troszę nudnawo (przez deszcz ...). To może napiszcie po jednym Waszym ulubionym klubie z kilku lig, z nie tylko tych 5 najsilniejszych. U mnie to wygląda tak:
BPL - Liverpool Bundesliga - SC Freiburg Ligue 1 - Olympique Lyon
La Liga - Oprócz Barcy to Girona Serie A - Inter Ekstraklasa - Legia
Portugalia - Benfica Turcja - Fenerbahce Argentyna - River Plate
Chile - Colo - Colo Holandia - Ajax Belgia - Anderlecht Szkocja - Rangers
Piszcie swoje ;)
0
A tu masz z oficjalnego sklepu nike: http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/meska-koszulka-polo-fc-barcelona-authentic-grand-slam-slim/pid-11008863/pgid-11374640
0
http://www.soccerfollowers.net/barcelona-soccer-polo-shirt-2016-red.html
http://calledelfutbol.com/home/8822-polo-futbol-club-barcelona-20162017-nike.html
http://www.uksoccershop.com/p-64525/2015-2016-Barcelona-Nike-Matchup-Core-Polo-Shirt-(Red).html
1
Mi się wydaje, że lepsze te żółte paski Adidasa niż to co Nike teraz odwala. Widziałeś koszulki City? Nasz klub i szejków łączy to, że koszulki są według tego samego wzoru robione. Tylko inny kolor, herb etc. Spójrz na górę koszulki City i Barcy. Identico.
6
Dla mnie genialne:
http://www.designfootball.com/design-galleries/fantasy-football-shirts/orig-fc-barcelona-2016-by-adidas-20162
http://www.weloba.com/sites/default/files/barca-1024x1024.jpg
0
Pozdrawiam sprzed kompa. Słucham Braci Figo Fagot :)
0
http://www.ceneo.pl/21082611#mh=Q0m3sszZ59014rockstar-northSZxIyEYXTD7DT6cOr0UrTyEkyhOQpTqyodevs4e30sVu9EPS9FQvN2oG5mEMcA5gnB62wPXVE7aA8HZ06FTEkiW0onI82m-_Q9u80hhyvHOZK9uzy79naIgSPHauGnkIzPeq7Htm82kJCeEc7VD8jbn3ENjjyEmpJTboBhEFl_bDggvBFpv69NOm-lEvcuHaR4xcFyipIh41