Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CO ZA AKCJA! Dośrodkowanie Lucasa Digne *.*
0
1
Licho z czerwoną kartką, gorzej jakby się połamał na cały sezon :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie obrażaj Lucasa :D
3
Skąd wy wszyscy wiecie, że on był w biurach i, że skarżył się? Soryy, ale pomimo mojej sympatii do Claudio Bravo, wolę żeby on odszedł w wieku 33 lat, a postawić na opcję długoletnią czyli MAtS, który wcale nie jest taki słaby, lecz brakuje mu doświadczenia.
0
Bo Ty go znasz osobiście i wiesz ... Skoro go tak dobrze znasz to przyślij mi w takim razie jego autograf.
0
Skąd masz pewność, że to MAtS jest "wiecznie niezadowolony"? Bo gazety tak pisały?
0
Wiedziałem!!!!!!!
0
obroni, wierzę
0
Ups .....
2
Rzeczywiście, mój błąd przepraszam! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W tym momencie, jeśli Sevilla chciałaby wygrać Superpuchar musi wygrać ten mecz 3:1. Nie będzie też na Camp Nou dogrywki. Prawdopodobnie kapitan FC Barcelony wzniesie puchar w górę przed godziną 1 w nocy.
2
Marlon :)
5
Aleix w ataku, a Aleix w obronie to niebo, a ziemia.
10
Gomes -> Messi -> Arda!
0
A po za boiskiem do wsiadania do tramwaju. If you know what I mean :D
1
Oier mówi dzień dobry! :-)
0
Ej Luisito, tylko w lidze daj strzelić pierwszą bramkę Leosiowi :3
0
Co podanie :O
0
Notabene
0
oo za chwilę będa pisać: "Typowy Arda Turan" -,-
1
Koszulki są GENIALNE!!!
1
Pierwszy usunięty komentarz :D
0
Wydaje mi się, że chodzi o to:
Tello zagrał mniej niż 50% spotkań, więc Fiorentina powinna zaplacic 3 mln. Jednakże od kwoty 3 mln trzeba odliczyć te 300 tyś za wypożyczenie, więc Fiorentina zapłaci 2,7 mln. Jeżeli źle wytłumaczyłem to proszę o wytłumaczenie.
4
Jeśli Fiorentina będzie chciała kupić Tello, to kwotę za wypożyczenie odlicza się od końcowej kwoty transferu. [@creus_fcb]
2
Zaraz, zaraz. Kto był najdroższym napastnikiem? :3 Nie Benzema i nie Suarez, tylko HIGUAIN!
0
Być może mają, ale są jednak granice w "żartach", jeśli można było nazwać tamten post "zartem".
6
Piękne słowa!
http://memypilkarskie.pl/img/13023/ladna-postawa-del-piero-wobec-kibicow/