Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz, żeby nie zgubić :)
0
TAAAK JEST! EL PISTOLEROOO!
0
A w rogu szatni będzie stał oparty o szafkę Cillessen z blancikiem XD
0
It's not football, it's La Liga.
3
Lewa strona nie żyje? Nie wiem czy widziałeś jak Digne kilkukrotnie wybiegał, aż prosiło się podać. Niestety praktycznie przez całą połowę był olewany w takich sytuacjach.
0
Weźmy się w garść, bo po meczu niektórzy będą świętować "już tylko -16" XD
0
Myślę, że problem leży w posiadaniu piłki. 78% posiadania piłki to zdecydowanie za dużo. Musimy dać Alaves więcej miejsca i czyhać z kontrami.
0
Paulinho do Umtitiego: "Sam, weź na siebie te dośrodkowania"
Chyba, aż za bardzo wziął do siebie :D
0
Messi cwaniaczek, takiem czuł, że będzie sprawdzał Pacheco ;))
8
Póki co efektownie, ale nie efektywnie ;/
0
Osz kurna, i znowu stracona bramka. Oblak odjeżdża ;/
0
Sekunda 10 - Coutinho notuje pierwszy udany przerzut
2
Suarez to taki pozytywny wariacik :D
0
Czemu zmiana avka? :>
0
Ma problem z kostką,krótka przerwa.
8
Ty i Ernesto to jednak wariaty jesteście
5
A dlaczego część z Was teraz szydzi z Kamila? Wytłumaczy mi ktoś, bo jestem w szoku jak można sie śmiać z nieudanego skoku?
2
Seria próbna*
Wygrał Clemens Aigner z Austrii skokiem na 139 metr.
0
Wszystko okej, ale dla mnie wygra dziś Sevilla, a w meczu Hannoveru i Wolfsburga będą 3 bramki, ale wygra Hannover ;)
58
No nie wierzę, haha XD
#WengerOut nawet na skokach :D
http://static.fangol.pl/content/b/c/2/bc2c065bd13bfcbc9692af944408a1b9-598.png
19
Barca - Valencia. Dla mnie dobrze trafiliśmy. Lepiej zagrać z nimi w dwumeczu teraz gdy mają lekką obniżkę formy. A ja bym nie skreslal Leganes z Sevilla ;) Ewentuany finał z Leganes, a potem Superpuchar Hiszpanii brzmi kusząco :)
2
Ach te kontuzje ... niestety wiem coś o tym ;) A takie plebiscyty są naprawdę ciekawe. Wielkie dzięki :)
8
Witam drodzy cules! :)
Piszę do Was z nietypową prośbą. Moje miasto - Ciechanów organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca, najlepszą drużynę, najlepszego trenera i najlepsze wydarzenie spotowe w 2017 roku. Od wczoraj do 28 stycznia można głosować internetowo. Ja należę do klubu biegacza i chciałbym prosić o pomoc w głosowaniu. Tym którzy poświęca chwilę na oddanie głosu wielkie i serdeczne dziękuję! Przy okazji wyjaśnię dlaczego warto oddać głos na nasze nominacje, żeby były jakieś podstawy do oddania głosu :)
Link do głosowania: https://www.umciechanow.pl/dla_mieszkancow/plebiscyt_sportowy
Sportowiec roku 2017 - Andrzej Piechna (KB TKKF Promyk Ciechanów) co tu dużo mówić ... legenda naszego klubu. W wieku prawie 50 lat osiąga wyniki których nikt nie osiągnie w ciągu całego swojego życia. Można go porównać do Iniesty. Jest niesamowity, a do tego mega skromny człowiek. W zeszłym roku jego najważniejszym osiągnięciem było zajęcie 2 miejsca w końcowej klasyfikacji biegu na 100 km (podzielone na 4 nie równe etapy). Przegrał tylko z młodym Ukraińcem. Dodsm ze jest to prestiżowy bieg w Zamosciu na który przybywają ludzie z całej Polski i zza granicy.
Trener roku 2017 - nasza sekcja biegania nie wystawiła nikogo.
Drużyna roku 2017 - Promyk Ciechanów sekcja klub biegacza. Jesteśmy najstarszym klubem w mieście z historią pełną sukcesów, do których przyczynił się m.in Andrzej Piechna. Jesteśmy bardzo zgrani. Organizujemy wiele imprez, jeździmy na zawody po całej Polsce i wracamy z nich z trofeami.
Wydarzenie sportowe roku 2017 - IX Bieg między zamkami. Sztandarowa impreza naszego klubu. Piękny bieg na 10 kilometrów rozpoczynający się przed zamkiem w Opinogorze, a kończący się przed zamkiem w Ciechanowie. Trasa, okoliczności przyrody i historyczne, organizacja na wysokim poziomie, dużo nagród, jedzenie. Nikt w zeszłym roku nie narzekał, a ludzie przyjeżdżali naprawdę z dalekich miejsc (np Kraków czy Gorzów Wielkopolski).
Jeżeli ktoś zagłosuje to jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ! :)
0
Daniel Andre Tande wygrał Mistrzostwa Świata nie wygrywając ani jednej serii w długości lotu ;)
8
Janda razem z Ahonenem wygrali Turniej Czterech Skoczni bodajże w 2005/06. Mieli tyle samo punktów.
2
Podsumowując, najlepsze określenie to chyba zimny kubeł wody. Nie oszukujmy się, kiedyś ta porażka musiała nastąpić, czy to w Pucharze Króla z espanyolem, czy za x tygodni w lidze z np. Atletico. Po ostatnim meczu z Celtą nasze humory znacznie się poprawiły i jak kiedyś nieśmiało, to po tym meczu już odważnie mówiono, że "Barca idzie po tryplet!". Nie tędy droga. Ten mecz pokazał, że przez głupi błąd można stracić wszystko. A tych błędów, głupich czy nie głupich było dziś multum. Przypłaciliśmy za nie dość wysoką cenę - koniec pięknej passy meczów bez porażki, zapoczątkowanej po pewnym dwumeczu. Przegraliśmy w pierwszym meczu z odwiecznym rywalem, który dziś zachowywał się jak, i w tym momencie nie mam określenia, bo nie chcę obrażać bydła. Do Realu Madryt mam szacunek, jest między nim, a Barcą rywalizacja - ale zdrowa, sportowa. Na boisku się wszyscy szanujemy, a nie jak dziś niektórzy robili głupie minki po faulu, który ich zdaniem nie miał miejsca. Nosz kurna, w którym my wieku żyjemy? Nienawidzę espanyolu, a konkretnie jego piłkarzy. Dobranoc! VeB!
3
A wiecie co jest śmieszne? Ja tego nie skomentuję:
espanyol - FC Barcelona
Faule: 18 - 7
Żółte kartki: 4 - 5
Ach tak zapomniałem, przecież Messi nie dostał w pierwszej połowię żółtej, na którą ewidentnie zasłużył -.-
0
Nie szkoda mi jak ten mecz wyglądał, nie szkoda mi aż tak Messiego, że nie wykorzystał tego karnego. CHOLERNIE mi szkoda tej passy meczów bez porażki. Tego się nie robi w kilka meczy. Oni pracowali na to od sierpnia i kończy się to w taki sposób. Z każdym, ale z nie z nimi ...
1
No i kończy się piękna seria Barcelony. Wystarczyło wykorzystać karnego ...
0
No mnie to szlak jasny trafia. Gość z "7" z espanyolu szuka naprawdę problemu. Odpycha Vermaelena przed rożnym jakby to było podwórko. Puyol by takich wyjaśniał ...