0

Komentarz, żeby nie zgubić :)

0

TAAAK JEST! EL PISTOLEROOO!

0

A w rogu szatni będzie stał oparty o szafkę Cillessen z blancikiem XD

0

It's not football, it's La Liga.

3

Lewa strona nie żyje? Nie wiem czy widziałeś jak Digne kilkukrotnie wybiegał, aż prosiło się podać. Niestety praktycznie przez całą połowę był olewany w takich sytuacjach.

0

Weźmy się w garść, bo po meczu niektórzy będą świętować "już tylko -16" XD

0

Myślę, że problem leży w posiadaniu piłki. 78% posiadania piłki to zdecydowanie za dużo. Musimy dać Alaves więcej miejsca i czyhać z kontrami.

0

Paulinho do Umtitiego: "Sam, weź na siebie te dośrodkowania"
Chyba, aż za bardzo wziął do siebie :D

0

Messi cwaniaczek, takiem czuł, że będzie sprawdzał Pacheco ;))

8

Póki co efektownie, ale nie efektywnie ;/

0

Osz kurna, i znowu stracona bramka. Oblak odjeżdża ;/

0

Sekunda 10 - Coutinho notuje pierwszy udany przerzut

2

Suarez to taki pozytywny wariacik :D

0

Czemu zmiana avka? :>

0

Ma problem z kostką,krótka przerwa.

8

Ty i Ernesto to jednak wariaty jesteście

5

A dlaczego część z Was teraz szydzi z Kamila? Wytłumaczy mi ktoś, bo jestem w szoku jak można sie śmiać z nieudanego skoku?

2

Seria próbna*
Wygrał Clemens Aigner z Austrii skokiem na 139 metr.

0

Wszystko okej, ale dla mnie wygra dziś Sevilla, a w meczu Hannoveru i Wolfsburga będą 3 bramki, ale wygra Hannover ;)

58

No nie wierzę, haha XD
#WengerOut nawet na skokach :D
http://static.fangol.pl/content/b/c/2/bc2c065bd13bfcbc9692af944408a1b9-598.png

19

Barca - Valencia. Dla mnie dobrze trafiliśmy. Lepiej zagrać z nimi w dwumeczu teraz gdy mają lekką obniżkę formy. A ja bym nie skreslal Leganes z Sevilla ;) Ewentuany finał z Leganes, a potem Superpuchar Hiszpanii brzmi kusząco :)

2

Ach te kontuzje ... niestety wiem coś o tym ;) A takie plebiscyty są naprawdę ciekawe. Wielkie dzięki :)

8

Witam drodzy cules! :)
Piszę do Was z nietypową prośbą. Moje miasto - Ciechanów organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca, najlepszą drużynę, najlepszego trenera i najlepsze wydarzenie spotowe w 2017 roku. Od wczoraj do 28 stycznia można głosować internetowo. Ja należę do klubu biegacza i chciałbym prosić o pomoc w głosowaniu. Tym którzy poświęca chwilę na oddanie głosu wielkie i serdeczne dziękuję! Przy okazji wyjaśnię dlaczego warto oddać głos na nasze nominacje, żeby były jakieś podstawy do oddania głosu :)
Link do głosowania: https://www.umciechanow.pl/dla_mieszkancow/plebiscyt_sportowy

Sportowiec roku 2017 - Andrzej Piechna (KB TKKF Promyk Ciechanów) co tu dużo mówić ... legenda naszego klubu. W wieku prawie 50 lat osiąga wyniki których nikt nie osiągnie w ciągu całego swojego życia. Można go porównać do Iniesty. Jest niesamowity, a do tego mega skromny człowiek. W zeszłym roku jego najważniejszym osiągnięciem było zajęcie 2 miejsca w końcowej klasyfikacji biegu na 100 km (podzielone na 4 nie równe etapy). Przegrał tylko z młodym Ukraińcem. Dodsm ze jest to prestiżowy bieg w Zamosciu na który przybywają ludzie z całej Polski i zza granicy.

Trener roku 2017 - nasza sekcja biegania nie wystawiła nikogo.

Drużyna roku 2017 - Promyk Ciechanów sekcja klub biegacza. Jesteśmy najstarszym klubem w mieście z historią pełną sukcesów, do których przyczynił się m.in Andrzej Piechna. Jesteśmy bardzo zgrani. Organizujemy wiele imprez, jeździmy na zawody po całej Polsce i wracamy z nich z trofeami.

Wydarzenie sportowe roku 2017 - IX Bieg między zamkami. Sztandarowa impreza naszego klubu. Piękny bieg na 10 kilometrów rozpoczynający się przed zamkiem w Opinogorze, a kończący się przed zamkiem w Ciechanowie. Trasa, okoliczności przyrody i historyczne, organizacja na wysokim poziomie, dużo nagród, jedzenie. Nikt w zeszłym roku nie narzekał, a ludzie przyjeżdżali naprawdę z dalekich miejsc (np Kraków czy Gorzów Wielkopolski).

Jeżeli ktoś zagłosuje to jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ! :)

0

Daniel Andre Tande wygrał Mistrzostwa Świata nie wygrywając ani jednej serii w długości lotu ;)

8

Janda razem z Ahonenem wygrali Turniej Czterech Skoczni bodajże w 2005/06. Mieli tyle samo punktów.

2

Podsumowując, najlepsze określenie to chyba zimny kubeł wody. Nie oszukujmy się, kiedyś ta porażka musiała nastąpić, czy to w Pucharze Króla z espanyolem, czy za x tygodni w lidze z np. Atletico. Po ostatnim meczu z Celtą nasze humory znacznie się poprawiły i jak kiedyś nieśmiało, to po tym meczu już odważnie mówiono, że "Barca idzie po tryplet!". Nie tędy droga. Ten mecz pokazał, że przez głupi błąd można stracić wszystko. A tych błędów, głupich czy nie głupich było dziś multum. Przypłaciliśmy za nie dość wysoką cenę - koniec pięknej passy meczów bez porażki, zapoczątkowanej po pewnym dwumeczu. Przegraliśmy w pierwszym meczu z odwiecznym rywalem, który dziś zachowywał się jak, i w tym momencie nie mam określenia, bo nie chcę obrażać bydła. Do Realu Madryt mam szacunek, jest między nim, a Barcą rywalizacja - ale zdrowa, sportowa. Na boisku się wszyscy szanujemy, a nie jak dziś niektórzy robili głupie minki po faulu, który ich zdaniem nie miał miejsca. Nosz kurna, w którym my wieku żyjemy? Nienawidzę espanyolu, a konkretnie jego piłkarzy. Dobranoc! VeB!

3

A wiecie co jest śmieszne? Ja tego nie skomentuję:

espanyol - FC Barcelona

Faule: 18 - 7

Żółte kartki: 4 - 5
Ach tak zapomniałem, przecież Messi nie dostał w pierwszej połowię żółtej, na którą ewidentnie zasłużył -.-

0

Nie szkoda mi jak ten mecz wyglądał, nie szkoda mi aż tak Messiego, że nie wykorzystał tego karnego. CHOLERNIE mi szkoda tej passy meczów bez porażki. Tego się nie robi w kilka meczy. Oni pracowali na to od sierpnia i kończy się to w taki sposób. Z każdym, ale z nie z nimi ...

1

No i kończy się piękna seria Barcelony. Wystarczyło wykorzystać karnego ...

0

No mnie to szlak jasny trafia. Gość z "7" z espanyolu szuka naprawdę problemu. Odpycha Vermaelena przed rożnym jakby to było podwórko. Puyol by takich wyjaśniał ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?