0

Kurna, nie wierzę! Po prostu nie wierzę. To jest jakiś zły sen. Ja ... ja chcę się obudzić. Czemu! Dlaczego zawsze my? Czemu to zawsze musi nas dopaść. Jestem w tym momencie taki bezsilny, emocje się we mnie kotłują i najchętniej to bym poszedł pobiegać ... Mimo wszystko jestem z tą drużyną na dobre i na złe. Ufam Ernesto Valverde i wierzę, że zdobędą dublet w przekonywującym stylu. Jestem zły, przygnębiony, ale ta Barca która dziś była bezradna , dała mi w życiu tyle radości i zawsze będą stał za nią murem ...

0

Godzinka przed meczami to ja dla fanów bukmacherki proponuję fajny typ. Dziś mecz Manchesteru City przeciwko Liverpoolowi sędziuje nasz ulubiony sędzia z Hiszpanii - Mateu Lahoz (Chaos jak kto woli) i w związku z tym według mnie będzie duuuużo kartek. Polecam skorzystać i zagrać na ilość żółtych kartek/czerwona kartka w meczu/lub Liverpool więcej kartek :)

0

Może być ;)

0

Gdzie mogę spokojnie obejrzeć dzisiejszy mecz na internecie? Zależy mi na polskim komentarzu, nie mam sopcasta. Z góry dzięki ;)

7

Jak dla mnie to cały ten projekt jest mega. Świetnie się uzupełniają. Póki co wygrywa "Tamagotchi" ale reszta sztos, łącznie z tą nową.

6

Kiedy kładziesz się spać a tu poranny przegląd pracy fcbarca.com :D

1

Malaga traci do bezpiecznego miejsca 11 punktów, a do zdobycia 21 punktów, więc jeszcze kilka kolejek do spadku :)

1

Najważniejsze, że ta passa meczów bez porażki nadal jest. I będzie ;')

0

Włączyłem dopiero mecz bo wróciłem z adoracji strażaków, a tu takie cuda :D

40

75 lat temu, 30 marca 1943 roku, wskutek obrażeń odniesionych podczas bestialskich przesłuchań przez Gestapo, zmarł w warszawskim Szpitalu Wolskim, odbity cztery dni wcześniej z rąk Niemców podczas Akcji pod Arsenalem - podharcmistrz, członek Szarych Szeregów Jan Bytnar "Rudy". Miał 22 lata. Tego samego dnia zmarł ranny w czasie akcji uwolnienia "Rudego" - Maciej Aleksy Dawidowski "Alek".
CHWAŁA BOHATEROM!
https://pbs.twimg.com/media/DZhcxJLWkAElwQC.jpg:large

0

Vancouver 2010

3

Wiem wiem :D To dobrze, że jest uśmiechnięty i lubi pożartować :) Takiego chcemy go oglądać najczęściej.

4

onet: Kamil Stoch po wspaniałym sezonie zaczyna gwiazdorzyć! [KLIK}
Sława i pieniądze uderzyły do wydawałoby się skromnego i mądrego skoczka z Zębu!!!
https://x.com/twitter/statuses/977129821837946880
:D

1

Zdania są podzielone, ale ja uważam to za błąd. Sam może z dwa razy próbowałem biec na czczo i zdecydowanie nie polecam. Choć inny organizm może zareagować inaczej. Przede wszystkim organizm nie będzie miał siły żeby biec i co za tym idzie palić kalorie. Lepiej już zjeść jakiś mniejszy posiłek niż nic :)

3

treningbiegacza.pl
Polecam całą stronkę, ale przede wszystkim plany treningowe. Nie zaczynaj za mocno. Ja po sezonie robię sobie zazwyczaj miesiąc przerwy, i po nim robię delikatne treningi. Ty wracasz po kontuzji więc musisz uważać. Jeśli możesz to biegaj przede wszystkim po lasach (mniejsze obciążenie dla stawów i kolan). Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało.

10

Kocham skoki narciarskie! :) Mój tata oglądał Adama Małysza, ja oglądam Kamila Stocha i jestem dumny z naszych skoczków.
Swoją drogą to Kamil w tym sezonie:
- najpierw wygrał złotego orła
- potem były wazony
- wielki talerz
- i teraz rower :D
Co będzie następne?

147

- bądź Niemcem
- zrób turniej pod siebie
- zwija ci go Polak
- bądź Norwegiem
- zrób turniej pod siebie
- zwija ci go Polak
- bądź Słoweńcem
- zrób turniej pod siebie
- zwija ci go Polak

Z wykopu, w punkt :D

1

Jeżeli Kamil Stoch chce wygrać Puchar świata w lotach narciarskich, czyli małą Kryształową Kulę to w niedzielę musi albo wygrać, albo zająć 2 miejsce przy słabszych wynikach dwójki: Stjernen/Johansson. W tym momencie tak wygląda klasyfikacja w lotach:
1. Stjernen 212 punktów
2. Johansson 200 punktów
3. Stoch 150 punktów

Wariant I
Kamil wygrywa konkurs (100 punktów)
Robert Johansson zajmuje 5 miejsce (45 punktów) lub niższe
Andreas Stjernen zajmuje 7 miejsce (36 punktów) lub niższe
Klasyfikacja:
1. Stoch 250 punktów
2. Stjernen 248 punktów
3. Johansson 245 punktów

Wariant II
Kamil zajmuje 2 miejsce (80 punktów)
Robert Johansson zajmuje 9 miejsce (29 punktów) lub niższe
Andreas Stjernen zajmuje 15 miejsce (16 punktów) lub niższe
Klasyfikacja:
1. Stoch 230 punktów
2. Johansson 229 punktów
3. Stjernen 228 punktów

Wiem, że Kamil ma sezon marzeń, zdobył w wielkim stylu Turniej Czterech Skoczni, został wice mistrzem świata w lotach, zdobył złoty medal ZIO, wygrał Raw Air i Willingen Five, wygrał 8 konkursów w obecnym sezonie. Fajnie by było, jeśli dołożyłby do tego małą KK. Ale nawet jak mu się nie uda, to i tak jest wielkim mistrzem! :)

0

Generalnie to sportem, polityką, będzie chodził do buka :D

0

Poleci ktoś co kupić dobremu przyjacielowi na 18 oprócz flachy? :)

0

Chciałbym, żeby w najbliższym czasie do La Liga awansowały zespoły Rayo, Cadiz, Huesca, Sporting i Tenerife :)

0

Czy jest tu ktoś (Kajtek77, ale nie tylko) kto interesuje się historią? Mam jutro mini sprawdzian z dwóch tematów, ale te podręczniki w szkołach średnich są do bani i naprawdę próbuję się tego nauczyć, ale ni cholery. Jest tu ktoś kto może ma link do jakiegoś fajnego opracowania/streszczenia, a może ktoś fajnymi słowami opowie coś o tym? Tematy to "Droga do zwycięstwa" (Wielka Koalicja, konferencje w Teheranie i Jałcie, Lądowanie aliantów we Włoszech, Walki na froncie wschodnim, Kapitulacja Japonii) i jeszcze temat "Okupowana Polska" (Podział, Polityka III Rzeszy i ZSRR wobec Polaków, Katyń) Ten drugi wchodzi w miarę łatwo, ale jakby ktoś coś o tej "Drodze do zwycięstwa" to byłbym wdzięczny :)

0

Świetna robota :)

0

Ja tam chciałbym, żeby Kamil wygrał "Planica 7", ale będzie o to dużo ciężej niż np. "Willingen Five" :)

8

Atletico traci gola i Oblak razem z ter Stegen mają po 13 straconych bramek :)

1

Podziwiam cię! Naprawdę. W ogóle to bym się nie zdziwił jakbyś Ty uważał, że Ziemia jest plaska ale okej. Johansson pogodził się z porażką w Raw Air po wczorajszych kwalifikacjach. Komedia to była wczoraj z tą belką dla Tandego, ale skoro ja Ci wymieniam argumenty i przedstawiam całą historię A ty nadal twierdzisz, że nikt nie pomaga Norwegom to też pozdrawiam. W Oslo też pewnie nikt nie pomógł Tande?

1

No oczywiście przecież tak napisałem ":D"
Nie wiem jak Ty, ale jak ja bym był takim Johanssonem który kończył konkurs i widziałbym że Norwegia już wygrała to ja bym sobie poleciał dla picu i bez spinania o wynik. A jak bym wiedział, że muszę skoczyć te 150 metrów żeby Norwegia wygrała to jest na mnie presja całego kraju. I co z tego, że jestem lotnikiem. Może wiatr zawiać, może być upadek, wszystko się może zdarzyć.

2

Mnie nie boli forma Norwegów, mnie cieszy to że Polacy są w dobrej formie od x lat i mogą ich nawet pokonać co pokazali w Zakopanem. Nie wiem czy wiesz jak wygląda konkurs drużynowy, ale wydaje mi się, że skoro skacze 1 grupa zawodników w II serii i 7 skoczków (oprócz Krafta) ląduje na buli (Rosja, Szwajcaria, Japonia, Słowenia (!)) czy przed 175 metrem (Polska, Niemcy) to ten ostatni też powinien lecieć w takich warunkach i z takiego samego rozbiegu. A nie, dla ostatniego zawodnika (!) z grupy czyli Norwega czekano na poprawę warunków i podniesiono mu rozbieg. Tym bardziej że wiadomo, że Norwedzy są lotnikami. Jak już podnosić belkę to wszystkim a nie jednej osobie. Potem Tande z 12 belki leci poza 220 metr co sprawiło potem, że mieli zapewnioną wygraną już przed ostatnim skokiem ...

7

Mnie też kiedyś bawiło, ale już nie bawi. Wszyscy Ci którzy piszą, że "bawi ich szukanie teorii spiskowych" nawet nie oglądają konkursów i nie wiedzą jakie wałki tam są odstawiane...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?