Rakitic2211
Dołączył/a: listopad 2014
15 obserwujących
42 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
No właśnie skoro dla każdego warunki powinny być takie same to czemu wczoraj po słabych skokach skoczków z Niemiec, Słowenii czy Polski, a przed skokiem Norwega czekano około 3 minut na poprawę warunków, a następnie wydłużony został mu najazd na próg (podniesiono belkę na 12, gdzie wszyscy oddawali skoki z 8 belki)?
0
Po raz kolejny chylę czoła nad twoją pracą :) jesteś niesamowity.
1
16/17 to były sztos. Podobały mi się także z sezonu 14/15, byłyby o wiele lepsze od tych które mają być na przyszły sezon.
0
Cules, proszę o pomoc. Kończy mi się umowa i chcę wziąć nowy telefon. Zastanawiam się nad Huawei P10 lite i Honor 7X. Czy ktoś ma któryś z tych telefonów? Jak się sprawują? A może mi ktoś polecić jakiś inny telefon z dobrymi parametrami podobnymi do wyżej wymienionych? Generalnie zależy mi na minimum 32GB pamięci wewnętrznej i 3GB ramu. Myślałem też nad Huawei Mate 10 Lite i Samsung Galaxy S8 ale to już górna półka.
10
Drugi Kraft, trzeci Johansson, który traci już około 87 punktów do Kamil w Raw Air. A Kamil może w niedzielę w Vikersund zapewnić Kryształową Kulę :)
0
:')
3
Kamil wygrał serię próbną przed konkursem w Lillehammer. #RawAir
Początek konkursu o 17.
0
Jeżeli skoczek siada na belce i odległość którą musi uzyskać zaczyna drastycznie spadać to chyba wiadomo że warunki się pogarszają, a Sedlak w takim wypadku zapala zielone światło? Chyba coś tu jest nie w porządku? Dodam, że Kamil i Dawid mieli wczoraj najgorsze warunki w drugiej serii ...
0
Dzisiejsze skoki w kwalifikacjach:
Tande 125,5 metra | 6 belka | prędkość 91,5 km/h | styl 54 | kompensata 12.1
Stoch 139,5 metra | 6 belka | prędkość 91.1 km/h | Styl 57 | kompensata 6.6
Przypomnę też, że Norwedzy są "w dobrej formie" jak mają wiatr pod narty. Spójrz co się dzieje gdy mają wiatr w plecy. A Stoch to prawdziwy mistrz, nie ważne jakie warunki to i tak jak jest w formie odlatuje na odległość nieosiągalną dla rywali. Do tego przy niższej prędkości na progu leci 14 metrów dalej od Tandego i ląduje w lepszym stylu ...
0
- Właściwie to jestem w szoku. Wydawało mi się, że finałowy skok był dobry. Może nie był perfekcyjny, ale nie odstawał poziomem od pozostałych, które oddałem podczas tego weekendu w Oslo. Po jakichś trzydziestu metrach lotu poczułem, jakby ktoś złapał mnie za narty i pociągnął w dół.
Kamil Stoch po konkursie w Oslo. Skoro uważa, że finałowy skok nie odstawał od reszty oddanych na Holmenkollen gdzie walił po 130 metrów to jakim cudem mógł zepsuć?
4
Biegam zawodowo. 2 kwietnia będzie moja druga rocznica. W tym czasie udało mi się zejść np. Na 5 km poniżej 19 minut czy na 10 km poniżej 40 minut. W przyszłym roku celuje w halowe mistrzostwa Polski młodzików.
17
Taka jest prawda. Oglądałeś chociaż konkurs, że komentujesz w ten sposób?
6
Nic na progu nie zepsuł ... wyszedł bardzo wysoko, aż byłem zdziwiony. Byłem pewny że będzie około 130 metrów. Co to była za parodia konkursu? 29 skoczków ma wiatr odejmowany czyli korzystny do dobrego lotu A ostatni skoczek ma dodane punkty? Ręce opadają ...
0
How was Spain?
0
Chciał czy nie chciał, nie wnikajmy w to. Myślę, że bardziej chciał żeby przeszli do kolejnego etapu jak najmniejszym nakładem sił. Po co się spinać i gryźć murawę, mając wynik z pierwszego spotkania 4:0. Do tego skład City nie był dziś jakiś mega mocny ;)
4
Aleix Vidal
1
Wielkie dzięki wszystkim :) cieszę się że się wam spodobało. Pomysły fajne na pewno część z nich wezmę pod uwagę. Dzięki! :)
0
Żeby nie zgubić
15
Cześć cules! W związku z jutrzejszym dniem Kobiet postanowiłem wymyśleć coś od siebie kreatywnego żeby zaskoczyć mamę i siostrę. Pomysł może głupi ale myślę że im się spodoba. Kupiłem po słodyczu, jutro kwiatek i planuje wydrukować taką kartkę z kilkoma "kuponikami" do odrywania . Nie wiem jak to nazwać. Mianowicie chodzi mi o to, że na przykład na jednym kuponiku będzie "zmywanie naczyń". Pewnego wieczoru jak mama będzie zmęczona da mi coś takiego i wtedy będę musiał coś takiego zrobić. Wiem że powinienem coś takiego robić przez cały rok a nie tylko 8 marca, i staram się tak robić. Dla mamy już coś takiego wymyśliłem ale nie mam pomysłów co dla młodszej siostry. Mam "pomoc w odrabianiu lekcji" no ale chciałbym coś jeszcze dodać. Jakieś pomysły? :)
0
W tym momencie rekord Realu Sociedad bez porażki jest poważnie zagrożony ;)
1
https://i.ytimg.com/vi/ewE2ePVc0cQ/maxresdefault.jpg
0
GOMES CO PRZERZUCIŁ
0
Nie rozumiem Atletico :D Cisną jak tylko mogą, chcą strzelić bramkę, a jak Thomas trzyma piłkę i sędzia odgwizduje aut dla Barcy to ten ją wywala, żeby dłużej się zeszło. Fuck logic :D
0
Jejku nie dziwię się Luisowi, mi to pewnie po takim kopnięciu by odpadła noga ...
0
Ja poszedłem zobaczyć skok Kuby Wolnego, a tu szybka brameczka Leosia :D
0
Zagadka. Co to za zagadka. 2 kuleczki i armatka
2
Dobrze. Najgorsze warunki miał ze wszystkich
23
Mega szanuje Cię za to, że informujesz nas na bieżąco o tematach związanych z Barca B. Są bardzo ciekawe, fajnie napisane. Duży plus i ogromny ukłon w Twoją stronę :)
5
Legendarny Apodyktyczny Haniebny Okaz Zaślepienia
LAHOZ
1
Zauważył rękę Digne i podyktował karnego. NO ALE KU***! Kilka minut później już nie zauważył ewidentnej ręki w polu karnym Las Palmas!? Gdzie czerwona kartka dla bramkarza za niesamowitą interwencję na 25 metrze!? Co za śmieć ...